4008921-ockovanui
2.8.2021
Kategorie: Politika

Zvýhodňování očkovaných a potřeba okamžitého zastavení vakcinace

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝDiskriminací zdravých lidí pokračuje kampaň za proočkovanost obyvatelstva, v jejímž čele stojí vláda a média. To i přes odpálenou bombu, kterou je prohlášení jednoho z hlavních tvůrců mRNA vakcín dr.Roberta Maloneho, který doslova prohlásil, že je třeba okamžitě zastavit očkování těmito látkami.

  Na sportovní a kulturní akce se od tohoto týdne bude pouštět mnohem více lidí schopných prokázat se dokladem o prodělané vakcinaci spojené s covidem-19. Internetový liberální plátek Seznam uvádí jako příklad fotbalové utkání AC Sparta Praha – AS Monaco, kdy bude na tribuny vpuštěno 3000 neočkovaných diváků a zbytek je vyhrazen pouze těm, kteří podlehli propagační kampani. Dá se předpokládat, že jde o příkaz Ministerstva zdravotnictví, protože jinak by Sparta nesměla svůj svatostánek na toto utkání vyprodat. Pouze tak podřizuje své ekonomické zájmy státem podporovaným soukromým výrobcům a distributorům experimentálních vakcín. Podobný přístup čeká občany údajně i na dalších akcích, přičemž třeba u Slavie, kde k očkování byl přinucen celý A tým lze předpokládat, že to bude ještě horší . Mimochodem, pokud Vás překvapuje relativní šíře kvalitního slávistického kádru, pak důvodem může být obava z vyšší nemocnosti hráčů po absolvování vakcinace.

  Tím se dostáváme k úvodní informaci. V níže přiloženém odkazu na video a jeho český přepis se spolutvůrce mRNA vakcín dr.Robert Malone vyjadřuje k problémům, které tyto látky způsobují a doslova říká, že je třeba okamžité zastavit unáhlené používání těchto experimentálních látek, které způsobují nižší odolnost organismu vůči koronavirům. Opakujeme. Okamžitě zastavit!!! To v době, kdy Macron ve Francii přikázal povinně doočkovat zdravotnický personál, Vojtěch prosazuje vakcinaci na školách a Pfizer a Moderna razantně navyšují ceny svých jedovatých mixů. Komplikace, které způsobují tyto vakcíny popisuje též a sám nazývá celou akci vakcinace lidí za unáhlenou, zároveň vyzývá k uvolnění všech dosud blokovaných léků veřejnosti, o nichž už se déle ví, že si umí s covidem-19 poradit. Záměrně blokovaných, což je další důkaz, že tady vůbec o zdraví lidí nešlo.

Po tomto prohlášení by každý, kdo podporuje vakcinaci, co horšího, umožňuje ji a dokonce nařizuje, měl být vystaven trestnímu oznámení a zároveň by měl být vyzván k opuštění zastávané funkce. Platí to jak pro politiky, tak i pro pracovníky médií, kteří šíří nebezpečnou ideologii podobnou té, která spustila nacistickou mašinérii. Přestože už déle upozorňujeme na zločinecké jednání propagátorů vakcín, a je jedno, jde li o Evropskou komisi či jednotlivé vlády, tyto instituce nadále stojí za šířením mRNA vakcín, to i přes stále více důkazů hovořících o tom, že právě tyto látky způsobují větší šíření covidu-19 po celé planetě. Nyní už jen slíbené video a závěr si udělejte samotní.

DR. ROBERT MALONE, VYNÁLEZCE MRNA: MUSÍME OKAMŽITĚ ZASTAVIT OČKOVACÍ KAMPAŇ! VAKCÍNY NEJEN ZABÍJÍ ALE VE SKUTEČNOSTI ZVYŠUJÍ I NÁCHYLNOST K VIRU! (VIDEO 10 min, CZ Titulky + PŘEPIS) – CZ 24 News

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 306 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
138 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)