206277-top_foto1-p5jx6
18.2.2016
Kategorie: Politika

Zvrhlost českeho parlamenta

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 18|02|2016

A vlady. A uředniku. A vubec, mam taky pocit, že u nas kdo dostane funkci, je pro normalni život ztraceny a stava se zvrhlym parazitem, škodicim para-doksně pravě těm, keři ho zvolili nebo do funkce dosadili.

Možna se myslite, že osoby volene do funkci a uřadu su nějak lepši, hezči, chytřejši než pracujici lid. To je omyl. Su to uplně stejne hovada jako lid, konec koncu, su to ti nejlepši z nas, že? Reprezentuju pruřez naroda a to je smutne, bo to o nas nevypovida moc pozityvniho. 

Tuž řekněte, napadlo by vas, že jakehosik zvrhleho uřednika napadne zakazat vjezd Česke pošty, opravařu, pikapu a všech aut s přepažku mezi sedadlama, keru tam mate třeba kvuliva psovi? Napad vychaza z dilny Minysterstva proti dopravě. 

Kery zvrhly mozek može napadnut, že když vymysli poplatek za auta zrobena před rokem 2010, tak je lidi nebudu kupovat a omladi se vozovy park? To by ani hlupeho Jarina z knajpy Na rožku nenapadlo. Je jasne, že park bude ještě starši, bo všeci si budu držet doma stare šunky, bo je nikde neprodaju.

Patnact roku trva taženi proti cigaretam. Když to nešlo naraz, tak se zvrhle hlavy v parlamentu rozhodly pomoci salamove metody znepřijemňovat životy těch, keři je živi. Už davno su zavedene větraky, stavebně oddělene prostory, nalepky na dveřach. Bolševickym totalitnim hlavam to je furt malo. Oni maju pocit, že zkurvit to musi až do uplne mrtě. A tak pote, co hospodšti museli investovat do všeckich tych hlupych vymyslu, se nakonec to kuřeni zakaže.

A co pak? myslite se, že pak se parlament rozpusti, bo už nebude co robit? V žadnem připadě. Zvrhla žaba na prameňu nevypusti rybnik sama sobě si! EET, DPH ohlašovna a jine zvěrstva už su tu.

A už fčil ty nemocne hlavy napadaju dalši zvrhlosti. Zakažeme kuřeni v zoologickych zahradach, aby sloni nekuckali. Zakažeme kuřeni na zahradkach a před hospodama, bo aji kolemjdouci maju narok na čerstvy vzduch. Pak se pude po chlastu, už jakehosik cypa napadlo, že na shromažděni většim jak 3osoby se nebudu smět prodavat alkoholy pod 4% objemu. Takže se už nekupite ani desitku, na vanočnich trhach se nedate svařak ani grog.

Ja mam taky pocit, že my ty muslimy ani nepotřebujem, My zme take hovada, že si to tady dokažeme zkurvit sami.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Mordor

bloger_822

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 94 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...