deti
26.7.2017
Kategorie: Společnost

Zvrácený svět? Dítě bez pohlaví …

Sdílejte článek:

MARP

Jistý rodič v Kanadě si soudně vymohl, aby si jeho potomek sám někdy v budoucnu vybral svoje pohlaví. Takže potomek není ani mužského, ani ženského pohlaví a je to tedy bezpohlavní jedinec… Chudák dítě! Už i soudci v Kanadě ztratili soudnost.

Jak může soud rozhodovat ve věci, ve které rozhoduje nejmocnější a nejsilnější autorita v našem světě, příroda? Ta vždy určovala, určuje a bude určovat zda je dítě mužského nebo ženského pohlaví a to podle jednoduchých znaků – má to dítě pindíka, pak je to chlapeček a má tedy mužské pohlaví nebo to dítě má pipinku, pak je to holčička a tudíž ženského pohlaví. Žádné jiné pohlaví u savců v přírodě neexistuje, tak to prostě je a basta.

Pokud někdo tvrdí, že je pohlaví více nebo že je bezpohlaví, pak to je naprostý pomatenec a ignorantský idiot. Leč mainstreamová média ústy těchto pomatenců mluví a píší a tak se dozvídáme, že určit pohlaví si má ten který člověk sám, stejně jako nám masírují do hlav, že homosexualita, bisexualita, incest, pedolie, zoolie a další xy-lie jsou naprosto, ale naprosto normální. Došlo to až tak daleko, že se za všeobecného výskotu pomatenců a úchylů zlegalizovaly a posvětily sňatky osob stejného pohlaví a možnost, aby mohli vychovávat děti.

Opět naprostá ignorace a pohrdání přírodními zákony. Ne, fakt nemám nic proti homosexuálům, lesbičkám a různým sexuálním úchylkám. Je to holt v hlavě, není to (ač se nám to snaží všemožně namluvit) normální, je to proti přírodním zákonům. 96% je prostě normál a 4% je abnormál, tedy něco, co normální není. Můj tzv. sociální klíč, podpořený přírodními a vesmírnými zákony, které jsou samozřejmě nadřazené zákonům lidským, mi říká, že jako: „Fajn, uznávám, že se vyskytují homosexuálové, pedolové, zoolové a další lové. Uznávám ale, že to není normální, že jde o psychický problém, ba až úchylku, a vůbec neuznávám, že mi budou do hlavy všemožně a všemocně hustit, že to je normální.“ A už vůbec ne, že se mi to budou snažit hustit do palice agresivně, jak se mi už několikrát stalo.

Ano, pár homosexuálů se mě snažilo přesvědčit agresivně (sice pouze ústně, na fyzickou agresi si netroufnou), že je MUSÍM respektovat a že to je NORMÁLNÍ. Ne, já fakt nic NEMUSÍM (já MŮŽU) a fakt si nemyslím, že to je normální…

A podobné to je u mě třeba i s různými pomatenci a zoufalci v oblasti výživy – vegany, rawžrouty atd. Ti se taky snaží s jistou agresí přesvědčit normálního všežravce, že je hovado a vrah. Bohužel, příroda je někdy krutá, ale s tím nic lidi nenadělají. Tygr nezačne jíst trávu jen pro to, že mu to lidi nějakým hloupým zákonem příkážou nebo budou mu tvrdit, že zabíjet antilopy kvůli jídlu je vražda a je to špatné…

Máme tzv. Věk Vodnáře, který znamená návrat k duchovním hodnotám, návrat k přírodě a respektování přírodních a vesmírných zákonů. Jakékoliv vnucování čehokoliv nepřirozeného (i pomocí „hloupých, lidských“ zákonů) se krutě vymstí. Návrat k duchovním hodnotám předků, to jest k respektování role rodiny, výchovy, vlasti a mnoho dalších, staletími osvědčených principů, je nutný. Je to předurčeno a lidi si ten návrat uvědomí a nezlomí je ani represe pomocí nesmyslných a nelogických zákonů, které si vymýšlejí a vynucují mocní.

Tímto prosím všechny, kteří patří do skupiny abnormálů – ať už díky své sexuální preferenci nebo úchylky, nebo díky svému životnímu a stravovacímu stylu, nevnucujte většině (drtivé) ten svůj styl a postoj. Můžete se tím třeba pochlubit, ale to je tak asi vše. O urážky nebo opovrhování nestojíme, ostatně z naší strany vůči vašim menšinám by to bylo logičtější. Souložte si do zadků, do ovcí nebo do mrtvol, jezte si kořínky a písek, ale to vše někde stranou, bez halasu, aby se třeba normální člověk nepohoršil či nenasral. Až se naučíte respektovat většinu, pak bude ta většina respektovat vás.

Autor: Marp

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2019: *****

Zdenka Brancuská 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Vrchovský 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Mgr. Eva Kocábková 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Jan Janát 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 955,00 Kč
Vybráno 34.15%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 113 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
52 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.