deti
26.7.2017
Kategorie: Společnost

Zvrácený svět? Dítě bez pohlaví …

Loading...
Sdílejte článek:

MARP

Jistý rodič v Kanadě si soudně vymohl, aby si jeho potomek sám někdy v budoucnu vybral svoje pohlaví. Takže potomek není ani mužského, ani ženského pohlaví a je to tedy bezpohlavní jedinec… Chudák dítě! Už i soudci v Kanadě ztratili soudnost.

Jak může soud rozhodovat ve věci, ve které rozhoduje nejmocnější a nejsilnější autorita v našem světě, příroda? Ta vždy určovala, určuje a bude určovat zda je dítě mužského nebo ženského pohlaví a to podle jednoduchých znaků – má to dítě pindíka, pak je to chlapeček a má tedy mužské pohlaví nebo to dítě má pipinku, pak je to holčička a tudíž ženského pohlaví. Žádné jiné pohlaví u savců v přírodě neexistuje, tak to prostě je a basta.

Pokud někdo tvrdí, že je pohlaví více nebo že je bezpohlaví, pak to je naprostý pomatenec a ignorantský idiot. Leč mainstreamová média ústy těchto pomatenců mluví a píší a tak se dozvídáme, že určit pohlaví si má ten který člověk sám, stejně jako nám masírují do hlav, že homosexualita, bisexualita, incest, pedolie, zoolie a další xy-lie jsou naprosto, ale naprosto normální. Došlo to až tak daleko, že se za všeobecného výskotu pomatenců a úchylů zlegalizovaly a posvětily sňatky osob stejného pohlaví a možnost, aby mohli vychovávat děti.

Opět naprostá ignorace a pohrdání přírodními zákony. Ne, fakt nemám nic proti homosexuálům, lesbičkám a různým sexuálním úchylkám. Je to holt v hlavě, není to (ač se nám to snaží všemožně namluvit) normální, je to proti přírodním zákonům. 96% je prostě normál a 4% je abnormál, tedy něco, co normální není. Můj tzv. sociální klíč, podpořený přírodními a vesmírnými zákony, které jsou samozřejmě nadřazené zákonům lidským, mi říká, že jako: „Fajn, uznávám, že se vyskytují homosexuálové, pedolové, zoolové a další lové. Uznávám ale, že to není normální, že jde o psychický problém, ba až úchylku, a vůbec neuznávám, že mi budou do hlavy všemožně a všemocně hustit, že to je normální.“ A už vůbec ne, že se mi to budou snažit hustit do palice agresivně, jak se mi už několikrát stalo.

Ano, pár homosexuálů se mě snažilo přesvědčit agresivně (sice pouze ústně, na fyzickou agresi si netroufnou), že je MUSÍM respektovat a že to je NORMÁLNÍ. Ne, já fakt nic NEMUSÍM (já MŮŽU) a fakt si nemyslím, že to je normální…

A podobné to je u mě třeba i s různými pomatenci a zoufalci v oblasti výživy – vegany, rawžrouty atd. Ti se taky snaží s jistou agresí přesvědčit normálního všežravce, že je hovado a vrah. Bohužel, příroda je někdy krutá, ale s tím nic lidi nenadělají. Tygr nezačne jíst trávu jen pro to, že mu to lidi nějakým hloupým zákonem příkážou nebo budou mu tvrdit, že zabíjet antilopy kvůli jídlu je vražda a je to špatné…

Máme tzv. Věk Vodnáře, který znamená návrat k duchovním hodnotám, návrat k přírodě a respektování přírodních a vesmírných zákonů. Jakékoliv vnucování čehokoliv nepřirozeného (i pomocí „hloupých, lidských“ zákonů) se krutě vymstí. Návrat k duchovním hodnotám předků, to jest k respektování role rodiny, výchovy, vlasti a mnoho dalších, staletími osvědčených principů, je nutný. Je to předurčeno a lidi si ten návrat uvědomí a nezlomí je ani represe pomocí nesmyslných a nelogických zákonů, které si vymýšlejí a vynucují mocní.

Tímto prosím všechny, kteří patří do skupiny abnormálů – ať už díky své sexuální preferenci nebo úchylky, nebo díky svému životnímu a stravovacímu stylu, nevnucujte většině (drtivé) ten svůj styl a postoj. Můžete se tím třeba pochlubit, ale to je tak asi vše. O urážky nebo opovrhování nestojíme, ostatně z naší strany vůči vašim menšinám by to bylo logičtější. Souložte si do zadků, do ovcí nebo do mrtvol, jezte si kořínky a písek, ale to vše někde stranou, bez halasu, aby se třeba normální člověk nepohoršil či nenasral. Až se naučíte respektovat většinu, pak bude ta většina respektovat vás.

Autor: Marp

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč


Celkem za měsíc: 10 698,00 Kč
Vybráno 30.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 179 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
52 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.