USPOLICIE
13.9.2021
Kategorie: Politika

Zvláštní přístup k demokracii

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPovíkendové hodnocení situace v Evropě začneme ve Francii. Při průletu Evropou se zastavíme nejdříve v Paříži, kde déle jak deset hodin probíhaly demonstrace, jichž se účastnily desítky tisíc demonstrantů, Při střetech s černými rytíři, jak by se dali nazvat po zuby ozbrojení policisté, došlo k zraněním, zatýkání a represi obyvatelstva. Zvyšující se agresivita policistů je ukázkou zvláštního pojmutí demokracie ze strany liberální vlády a její hlavy prezidenta Macrona. Protesty se tentokrát netýkaly plošného omezování rychlosti automobilů po metropoli, ale ústředním tématem byly covidpasy a opatření s nimi spojená.

Jak víme, ve Francii jsou pořádány demonstrace již 11-12 týdnů. Opatření tam jsou skutečně zavánějící diktaturou a mají zámět za každou cenu přinutit Francouze podstoupit vakcinaci. Zdravotnický personál, sportovci a některé další profese mají povinnost prokázat doklad podvolení se příkazům vlády, jeho existenci kontrolují v nákupních střediscích, barech, sportovních a kulturních areálech. Francouzi jsou zvyklí demonstrovat často, takže v ulicích měst je lidí více než jinde a policisté mají za úkol používat drsné metody k jejich potlačení. Přehlédnout nelze ani naprosto rozloženou společnost, což je ostatně znakem celé Evropy.

Nespokojení lidé vyšli do ulic i v jiných zemích, například ve Vídni. Přestože bývalé sídlo habsburské monarchie žije relativně normálním životem, řadou Čechů obdivovaný Sebastian Kurz patří ke covidové mafii a v souladu s eurounijní představou o boji s jistým druhem chřipky potlačuje protestující Rakušany. Takže i Vídeň zažila víkendovou demonstraci stejně, jako když vyšli do ulic pro změnu i Holanďané. Ti bojují především za své noční kluby, holt každý národ má své priority. Jak víme, opačným směrem se vydaly jiné vlády. Dánsko zrušilo všechna opatření týkající se covidu, Švédové po celou dobu k němu přistupují relativně vlažně, a i přes lživá tvrzení našich médií a politiků je největším problémem Švédska zvyšující se agresivita velkého počtu migrantů.

Kdo byl zvyklý na nepřekonatelnou bezpečnost v této severské zemi, kde se legendou stalo nezamykání vozidel a domů, musí být překvapen, kam až to s levicově smýšlející vládou dopracovali. Švédsko už dávno není zemí, kterou reprezentují svoboda, krásné ženy a vynikající hokej, tak trochu jiná auta. Místo toho se při zmínce o území ležící na severním břehu Severního moře vybaví záškolačka Greta hystericky vystupující za potlesku elit na Světovém ekonomickém fóru v Davosu či plující do Spojených států na luxusním katamaránu, to aby za ní nezůstala uhlíková stopa. Dále města plná Arabů a černochů ovládajících nejen místní trafiky a kebabárny, ale také terorizující občany na předměstích, a dokonce už i na venkově. A švédské automobilky? Proslulý SAAB zaniknul a Volvo patří čínským majitelům, kteří z něj udělali první auta se stálým omezovačem rychlosti a poslední generací se spalovacími motory. Chcete volvo? Zapomeňte na německé dálnice, zdržovali byste. Tedy zatím, protože dostanou li se k moci Zelení, budou to nejširší cyklostezky na světě.

Němci se totiž pomátli úplně. Prestižní autosalón se zaměřil na cykloprůmysl a je otázkou času, kdy pomatení zachránci planety začnou rozvážet zboží místo na náklaďácích rikšami na lidský či elektrický pohon. O preciznosti Germánů se vedou legendy. Takže pokud se rozhodli zlikvidovat automobilový průmysl a spalovací motory, vyvinou neuvěřitelné úsilí, aby to dotáhli do konce. Volkswagen je údajně na elektrifikaci připraven a bude válcovat ostatní automobilky, Audi chrlí novinky a Porsche protestuje proti snaze italských automobilek vyrábějících unikátní supersporty dostat výjimky z povinnosti dodržovat emisní hodnoty svých motorů. Německo se opět vrací k historické představě své jedinečnosti, neomylnosti, povinnosti vést Evropu a dělat v ní pořádek. Často je třeba se zamyslet nad tím, jak začínaly války, kde vznikaly plány o ovládnutí sousedních zemí a co proto byli ochotni naši západní sousedé udělat. Vzhledem k postavení Berlína v EU jsou dvě možnosti. Buď se ostatní státy proti němu spojí, což neočekávejme, nebo je třeba opustit tento spolek co nejrychleji, o čemž už uvažují Polsko a Maďarsko.

Maďaři měli to štěstí, že je navštívil papež. Ne, že to by bylo vrcholem jejich radosti, dobré bylo, že tento špatný křesťan v čele církve odjel už po sedmi hodinách. To na Slovensku má být 3-4 dny. Jak víme, víra v Boha je pro naše sousedy něčím významnějším než pro české ateisty, kteří většinou na kostelech obdivují architekturu, a nikoliv přiblížení se bohu. Čímž se nikdo nechce dotknout věřících, ale přeci jenom inklinujeme více ke Švejkovi než k Bohu všemohoucímu. Za toho má řada důchodců Babiše, ,,ajťáků“ Bartoše, liberálů Havla a my ostatní v tom máme trochu chaos. Není totiž ke komu moc co vzhlížet a chybí tu skutečná osobnost vedoucí politickou stranu, která by z naprosto šílených koalic Spolu a Pirátů se STANem udělala trhací kalendář, aniž by musela mít potřebu spolupráce se současným premiérem Babišem. Je třeba si uvědomit, že politika je boj o koryto. Přitom lze konstatovat, že v ANO, ODS a KDU-ČSL, možná i v dolních patrech STAN je plno poctivých a pracovitých lidí, kteří mohou být přínosem pro zemi a dokázali by si představit spolupráci se skutečnou pravicí. Jen jim není dopřáno vládnout, protože na to nejsou dostatečně morálně zkažení.

Průlet Evropou tedy ukazuje toto. Covidmafie se stále drží zuby nehty a jen tak se nevzdá. Slováci mimo návštěvy Svatého otce, tedy gaunera v bílém plášti a vůdce současného kléru sloužícího nikoliv bohu, ale globálním elitám, absolvují i přípravy na očkování dětí od 5ti let. Obojí je šílené a na tak malý národ likvidovaný vlastní vládou je toho až až. Demokracie pod dohledem těžkooděnců ozbrojených a používajících zbraně určené k boji s nespokojenými spoluobčany je vzdálená té, o kterou jsme v roce 1989 bojovali. Degenerace Západu a jeho přerod v zelený chalífát jsou důvodem k obavám o něj, ovšem zůstat v EU je doslova šílenstvím. Green Deal a Great Reset vymyšlené Němci (ano, Schwab je Němec a Zelení jsou favority blížících se tamních voleb) mají změnit Evropu k nepoznání. Nedávno internetem proběhla fotografie buldozeru zahrnujícího kompozitové použité vrtule z větrných elektráren. Ten kompozit se nikdy nerozloží. I to je jasný příklad toho, jak Německo pojalo ekologii, kterou šíří světem. Zločinci sedící ve vládách evropských zemí patří před soudní tribunál. Nedostanou li je tam demonstranti, mohou za to zmanipulovaní policisté a média. Demokracie a svoboda projevu a slova jsou minulostí. Začal boj o aspoň trochu normální život. Nakonec však jedna dobrá zpráva. Trump se chce vrátit. Tak snad se to povede.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 692 times, 8 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)