3954-elf-forest-abstract-fantasy-green-leaves-wallpaper
2.8.2020
Kategorie: Společnost

Zvláštní doba

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝLetošní rok je skutečně zvláštní. Jako by na něj dolehly průšvihy minulých let. Pro politiky a ekonomy přišel koronavir jako na zavolanou. A je dost možné, že byl natolik vytouženým, že přijít musel. Situace ve světě i u nás už dosáhla bodu, kdy zdravý rozum kamsi zmizel a jednání lidí, kteří spolurozhodují o budoucnosti nás všech se dostalo za jakousi pomyslnou hranu. Ekonomika byla předurčena k velkému propadu, blíží se možnost válečného střetu ve Středomoří, na ulicích v Západní Evropě a v USA vládne teror. Genderová problematika nabírá nesmyslně na intenzitě, už se neřeší jen homosexuálové, ale existují skupiny toužící po legalizaci pedofilie, satanismu a dalších úchylností.

Jak je uvedeno v nadpisu, žijeme ve zvláštní době. Jsou důsledkem degenerativních změn vyspělé společnosti, jde o její záměrnou destrukci, nebo jsme obdobou pokusných králíků v rukách mocných elit? Odpověď je vcelku jasná. Momentální stav je součtem všech těchto tří skutečností. Vyspělá společnost opravdu ve vlnách vždy zdegenerovala. I proto padaly v minulosti velké říše. Mezopotámie, Byzatnská říše, starověké Řecko, Řím, Egypt, Osmanská říše, hitlerovské Německo, všechna ta slavná období měla svůj vývoj vedoucí k vrcholu a následnému pádu. Přinesla něco nového, co dokázalo na věky obohatit lidstvo, zanechala po sobě památky a poté skončila. Možná jsme právě součástí něčeho podobného v USA a Evropě. Čeká Evropskou unii sešup do propadliště dějin?

Degenerace přináší destrukci. Tou nejsou jen otevřená vrata migrantům, kteří nás ve skutečnosti nemohou obohatit vůbec ničím. Nejsou pracovití, zodpovědní, vzdělaní a jejich kultura je k té naší kompaklibilní asi tak, jako kdybyste zkoušeli namontovat parní motor z lokomotivy do formule 1. Jediné schopnosti, kterými jsou schopni konkurovat, jsou ty reprodukční. Ovšem bez znalostí potřebných k další péči o případné potomky. Navíc je sporné, potřebuje li svět nadmíru nadržené samce v době, kdy se počet lidí na planetě má dostat přes 9 miliard.

Sebedestrukci vnímáme v mnoha směrech. U nás třeba rozprodejem země, církevními restitucemi, kdy se obrovské majetky vracely často téměř neexistujícím řádům. Nesmíme opomenout, jakým způsobem církev majetky shromažďovala v minulých obdobích a kolik krve ulpělo na rukách jejích hodnostářů. Podobně lze nahlížet na hospodaření, rozdělování dotací na něco, o čem bylo jasné, že jde jen o zisk. To se týká solárních baronů, řepkového zemědělství a dalších podobných věcí. Pokud jde o Evropu, pak tam je ta sebedestrukce evidentní. Nejen migrace, ale také likvidace zdrojů energie ve jménu smyšleného ekologického grálu nazvaného Zelený úděl a bezuhlíková Evropa. Tragické rozhodnutí pár tisícovek elitních ekoteroristů stojící stovky miliard eur navždy změní Evropu, nikoliv však k lepšímu.

Pokusy prováděné na lidech nabírají na tempu. Nejdříve to byl gender, který má vyzkoušet, co lidé budou ochotni přijmout. Rozbití základního stavebního kamenu, tedy klasické rodiny sloužené z otce, matky a dětí je první krok. Možnost vychovávat děti v úchylných komunitách pohybujících se při příležitosti Prague Pride v kožených řemínkách či pod vlivem štěkajících jednotlivců z tohoto průvodu je šíleností. Navíc s podporou primátora Prahy. Následuje legalizace pedofilie, která má snad i napomáhat umožnění islámských dětských sňatků. Další formou experimentů jsou ty kolem lidského zdraví. Jestliže laboratoře pracují na vzniku odolných a životu nebezpečných virů, je na místě otázka, proč se to děje? Nejsou li tato místa schopná produkovat protilátky, pak nejsou tyto prostředky ničím jiným, než zbraní určenou pro likvidaci lidstva. Lze těžko očekávat, že by se vyhynutí netýkalo úzké skupinky elitních miliardářů, protože riziko šíření nákaz se bude dotýkat i jich. Kdo ale má to oprávnění dát povel k výrobě či vývoji něčeho podobného? A ještě je schopen to nechat uniknout či šířit mezi lidi. Je covid-19 skutečně syntetickou obdobou chřipky, nebo jde o přírodní úkaz, který byl pouze zneužit? Jde o zkušební balónek, nebo je to první krok ke snížení počtu lidí v této populaci?

Mohl bychom se ptát do nekonečna. Proč donedávna prosperující Evropa pomalu pracuje na ukončení vlastního progresu? Z jakého důvodu se v USA otvírá neexistující téma rasismu, kde údajnou obětí jsou ti agresivnější a paradoxně nesnášenlivější černoši, a nikoliv častější oběti násilí, tedy bílí. Jak je možné, že grázl Floyd byl téměř svatořečen, zatímco o tisícovkách vražděných bílých farmářů v JAR se mlčí? Stejně tak o znásilňovaných evropských ženách, dívkách a dětech, které se dostali do rukou nadržených Afričanů. Proč jsou nad zájmy běžných rodin povyšovány ty buzerantů, leseb a ostatních úchylů? Ne, nežijeme v divné době. Stali jsme se součástí šílenství. Zastavme ho.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 071,54 Kč
Vybráno 45.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 562 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
politicon.cz
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.