800px-Zuzana_caputova
30.8.2021
Kategorie: Politika

Zuzanu Čaputovou vypískali lidé na oslavách SNP

Sdílejte článek:

PZF

Prezidentku Zuzanu Čaputovou vypískali lidé na oslavách SNP. Obrátila se zády k 600 tisícům a zmařila referendum – nemůže se divit, píše na facebooku Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec.

„Jak může Čaputová mluvit o sjednocení Slovenska, když vesele podepisuje segregační zákony proti neočkovaným.

To vy rozdělujete Slovensko, madam! Vy a ambasáda, které sloužíte!,“ je přesvědčen slovenský poslanec Ĺuboš Blaha a pokračuje v komentáři.

Kdy jste Čaputovou slyšeli vyzvat liberální kavárny, aby nešířili nenávist? Kdy jste ji slyšeli říci, že nemůžeme dehumanizovat lidi, že jsou chátrou či dobytek?

Když dnes mluvíte o tom, jaký špatný je fašismus, možná by se mohla zamyslet nad tím, jestli se náhodou jako fašista nechováte sama. A despotismus, který kryjete.

Kdy se naposledy zastala Slováků? Pláče o Navalném, srdce jí trhá běloruská opozice, vítá afghánské migranty … ale na Slováky kašle.
 
A pak přijede do Banské Bystrice, odkud nejprve policie vyžene lidí, neboť despotismus se národa bojí. Zábrany, zakuklenci a odstřelovači. Proti vlastnímu národu.

A pak se diví, že ji lidé mají plné zuby. To jsou lidé, kteří léta na oslavy SNP chodili – ještě v době, kdy madam kašlala na povstání a řešila byznys se skládkami.

My se nesnížíme k tomu, abychom oslavovali SNP s fašisty. Stát tam s vládními papaláši, co tu zavádějí apartheid – nikdy!
 
Uctili jsme si naše povstalecké hrdiny v Kremnických – tak jako loni. Na posvátných místech slovenského odboje proti fašismu. Tam, kde Němci vraždili Slováky.

Nikdy nezapomeneme. A vždy budeme bojovat proti fašistům – i těm, kteří se skrývají za liberalismus, ale přitom nenávidí lidi stejně jako Hitler. Těm, kteří dnes vládnou.

Vláda si ten pískot zasloužila. Lidem se nemohou divit, že se vůči všemu tomu teroru a ponižování brání. Toto je jen začátek.
 

Začátek povstání.

 
Podobný pohled na oslavy SNP má i slovenský analytik Eduard Chmelár:

Jsem nesmírně znechucen nedůstojnými oslavami 77. výročí SNP. No řekněte, co je to za logiku, když se stát snaží nutit statisíce lidí k mši s papežem, ale na oslavu nejvýznamnějšího státního svátku Slovenské republiky zakáže účast veřejnosti a udělá z toho zářivý mejdan. Když prezidentka recituje fráze o spojování lidí a přitom je tak necitlivě rozděluje. Ne všichni však mohli a hlavně ne všichni si chtěli poslechnout „hluboké myšlenky′′ Zuzany Čaputové (jak moderátorka mluvila na margo jejích frází přečtených z papíru) a neměli chuť dělat křoví s papaláši a stát se výstavní trofejí na jejich fotkách.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 396 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)