fuck-trump-800x480
11.11.2016
Kategorie: Společnost

Zuřivost příznivců H. Clinton po prohraných volbách dosáhla vrcholu: Vyhrožují Donaldu Trumpovi smrtí!

Sdílejte článek:

COM

Frustrovaní a šokovaní příznivci Hillary Clinton vyšli v USA do ulic. Nepokoje postihly například Portland a Oakland. Sociální média zase zaplavily výhrůžky smrtí nově zvolenému prezidentovi.

V ulicích Oaklandu byla rozbitá okna a zapálené automobily, zuřící demonstranti zapalovali světlice a zablokovali dálnici. Nespokojenci také vyrazili do ulic měst Eugene a Portland v Oaklandu, na protest proti výsledku demokratických voleb. Demonstranty bylo slyšet vykřikovat slova „bitch“ a „fuck Trump“. Někteří pálili americkou vlajku.

Ironií je, že mnoho pro-Clintonovských sdělovacích prostředků již dříve “předpovídalo”, že fanoušci Trumpa se pravděpodobně dostanou do fáze násilných nepokojů, poté, co volby prohrají. Nyní se ukazuje, jak uvažuje elektorát Hillary Clinton, nejen tyto nepokoje, ale co hůř, sociální síť Twitter byla navíc zaplavena hrozbami smrti, kdy přispěvatelé doufají v Trumpovo zabití, nebo jej chtějí zabít sami.

Otto Chaloupka k tomu na svém facebookovém profilu napsal: V ulicích několika amerických měst proběhly a probíhají demonstrace proti nově zvolenému republikánskému, tedy pravicovému, prezidentovi Trumpovi. Ještě nikdy jsem nezaregistroval situaci, kdy by pravicově orientovaní občané vytáhli po porážce jejich kandidáta do ulic, pálili americké vlajky, rozbíjeli výlohy, ničili majetek a zapalovali auta nebo útočili na policii. Ne. Tohle násilnické, primitivní chování je vlastní jenom levicové lůze, neužitečným parazitům.

Donald Trump určitě není dokonalým člověkem, zcela jistě by bylo možné najít lepšího prezidenta, ale ze všech osob, které na tento post kandidovaly, je tím nejlepším. A určitě ne ve smyslu “toho nejmenšího zla”. Donald Trump dává naději, že opravdu udělá všechno pro to, aby “Amerika byla znovu “great””, odstraní politickou korektnost, vyčistí zemi od ilegálů, umravní Rusko a vrátí zemi Američanům. Je ale jen na vládě EU a vládách jednotlivých evropských zemí, jak změny v USA ovlivní náš vývoj, naši ekonomiku a naše vztahy s USA.

Po dlouhých deseti letech vlády kontraverzního Demokrata, levičáka Baracka Obamy, dostala Amerika rozum a dala svůj hlas pravicovému kandidátovi. Věřím, že Donald Trump napraví většinu škod, které nepřítel USA Obama stačil napáchat.

A na závěr ještě komentář Pavla Koláře: Prohlédnete-li si fotky z protestů, hlavně na serverech z USA, najdete spousty srpů, kladiv, Che Guevarů, rudých hvězd a dalších komunistických symbolů. Ano i revoluce násilnou cestou jsou naprosto typické pro levicově smýšlející exempláře lidského druhu. Tito jedinci pak uznávají volby a demokracii pouze potud, pokud se to hodí jen a jen jim.

V Evropě jsme to dotáhli až tak daleko, že se volby opakují, dokud není odvoleno správně, nebo se za chodu upraví volební zákon, aby to chtěně vyšlo, nebo se zjeví podivné korespondenční hlasy, které zvrátí jasný výsledek hlasování.

Naštěstí přes veškerou snahu loutkařů jsou chaotické změny z teorie her nepředvídatelné a občas se jim jejich manipulace prostě nepovede. Díky Bohu za Trumpa. Třeba vrátí slovům pravé významy a časem zruší vyjančené pomatence chtějící zničit civilizaci na základech svých vizí dobra pro všechny, pro které by neváhali kohokoliv i zabít a kteří jsou médii vykreslováni jako ti jediní správní lidé.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 84 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...