usariots
4.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Zuřivost liberálního antirasismu

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Zuřivé protesty v USA několik dní zaplňují média, pravidelně se něco podobného v této zemi a v celé západní Evropě opakuje. Opakuje se i rétorika, kterou mainstreamová média masírují bílou populaci. Jsme rasističtí. Hledání faktických důvodů protestů je celkem nudné, ale tak jako v šedesátých letech jsme pociťovali, že boj mezinárodní dělnické třídy je nám celkem ukradený a nudil a nakonec nás tento pocit dovedl do vysněného liberálního tábora, tak po desetiletích vlády vysněné ideologie, je to stejně nudné a perverzní jako to předchozí. Jednu velkou pravdu kdysi jen tak na okraj nekonečných liberálních diskuzí o soužití s jinými řekl Lugwig Wittgenstein: „Abychom se mohli shodnout, musíme mít podobné zvyky“. V USA si už dvěstěpadesát let černí a bílí sbližují zvyky, ve Francii islám s ateismem už nějakých čtyřicet let.. Konečně přišel čas se separovat od světa těchto protestů a liberální demagogie a otevřít si jiné možnosti, které budou vývojově perspektivnější.


Francouzské liberální rádio RFI emitované do Prahy si dnes ráno pozvalo profesora ze Sorbony, aby světu vysvětlil parametry výbuchů spravedlivé rasové nevole v USA. Největším nebezpečím pro liberálního profesora je Trump, aby ho znovu zvolili, udělá proto úplně všechno a nedá se předvídat, co to bude. Z liberálního francouzského média má člověk pocit, že to všechno je Trumpova práce, policisty na černocha poštval. Aniž bychom pátrali po nějaké hlubinné pravdě, z videa je jasné, že policisté drželi černocha pod krkem pár minut déle než bylo nutné, ale bez nějakého favorizování policejních složek, dělají to tak všude. Pokud prodáváte drogy i v malém, co udělá normální policie nikdy není a nemůže být úplně čitelné? Američtí policisté nejsou vojáci ve válce se zločinci, ale jsou to státní činovníci, kteří na prvním místě musí chránit své životy. Policejní zásah nemůže dát zločinci stejné šance jako policistovi, to je celkem jasné. Policie bojuje se zločinem a kromě liberálů se nad tím nikdo nepozastavuje.

Policie je obvykle tvrdá, v Americe tradičně velmi brutální, ale celá společnost je tam brutální, bez tvrdé policie se centrum západního světa rozsype jako domek z karet. George Floyd měl za sebou pět let v base za loupež se zbraní v ruce a bral drogy. Je viditelné už z videa zásahu, že smrt nenastala v důsledku až tak přehnané horlivosti policisty Derka Chauvina, Floyd byl kardiak a nejspíš byl pod drogou. Možná by mohli supermorální českotelevizní reportéři poradit české policii, jak zatýkat v tomto případě.

Poslední desetiletí pozorujeme, že Američan má největšího nepřítele opět v Američanovi, antirasističtí studenti v Berkeley zaživa rozsápou světového vědce, který nezapadne do jejich mravní kategorie. Údajně extra liberální NewYorkTimes a většina americké televize vedou každodenní kampaň typu vše povoleno proti vlastnímu prezidentovi, proti ruské civilizaci atd., v podstatě politického soupeře už neberou jako alternativu a jako přirozené střídání, která dá možnost opozičnímu táboru nebo i názoru, aby reflektoval svoje chyby a rekonstituoval se. Liberální média dlouhodobě vyvolávají stav občanské války.

Podle pohádky reportéra české televize, přes den mají protestovat spravedliví rozhořčení antirasisté a jak se setmí vyrazí dav, aby plundroval. Reportér ČT tam k ničemu není, ničeho kromě banálních konstatování není schopen, ušetřilo by se, kdyby se automaticky přebíralo reportování americké televize, bylo by to víc faktičtější a zajímavější. Talentovaný černošský blogger Candace Owen spočítal, že poměr zemřelých při policejním zásahu je 55:27 v neprospěch bílých, moc se to tedy neliší od rasové proporce obyvatel. V tvrdé logice statistiky fakt Owen spočítal, že víc černošských policistů zabije bílého pachatele, než naopak. Na twitteru koluje smrt bílého Toni Tympa, velmi podobná záležitost jako smrt nebohého Georges Floyda, nikdo to neregistroval, byl to běloch. V sobotu během loupení lynčoval dav bílého obchodníka v Dallasu. Jiné statistiky uvádí, že 97% černých zase zabijí černí, 40% černých mužů projde basou.

Je zvláštní, že mediální emoce mají několik rychlostí, v případě bílé barvy jsou velmi vlažné a je ještě zvláštnější, že média si platí právě bílí, vylhaná objektivita české televize nezakládá na bezpečnou perspektivou pro naší budoucnost. Je otázkou, co je pro národ méně bezpečné, českotelevizní morální diktát nebo ekonomické nesmysly, kterými každodenně otravují veřejný prostor. V osmašedesátém roce profesor Šik vysvětloval v televizních pořadech principy své ekonomiky, ať už byly jakékoliv, k pochopení to nebylo snadné, ale národ se snažil, dnes národ pochopil po televizních masážích, že vrcholem ekonomie je dostávat ze státní kasy. Morální intoxikace ČT nejsou na první pohled tak evidentní.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 686 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.