24.9.2015
Kategorie: Společnost

Žulový k(v)ádr Mynář aneb prezidentské rudé trencle opět povytaženy

Sdílejte článek:

DAVID VLK 24|09|2015

Tentokrát ne na stožár nad Pražským hradem, ale rovnou z kalhot pana prezidenta. Na hradě sedí dva a půl roku člověk, který tam nemá co dělat. Sedí tam proto, že pan prezident nadřadil svou libovůli všemu ostatnímu.

Doufám, že pan Ovčáček nebude do médií trousit moudra typu “Fašizace NBÚ způsobila, že pan Mynář nedostal bezpečnostní prověrku. Do včerejška seděl na Hradě v nejvyšší úřednické funkci člověk, který zatím neměl bezpečnostní prověrku. Prezidenta v jeho vrozené aroganci nezajímalo, že tedy vlastně nemohl vykonávat svou práci. Pan prezident si totiž prezidentování spletl s absolutistickou vládou a každý okamžik svého prezidentování nám dokazuje , že on si může dělat co chce.

Teď už ale na hradě sedí člověk, kterému nebyla udělena prověrka a to je trochu rozdíl. V podstatě tím totiž NBÚ říká, že tento člověk není čistý a nebo může České republice škodit, případně má zájmy neslučitelné se zájmy České republiky.

MYNARZEM

A takový člověk nemá na místě jednoho z nejvýše postavených státních úředníků, který dochází běžně do styku s utajovanými skutečnostmi, co dělat. Zároveň se ukázalo, že prezident udělal velmi závažnou úmyslnou, neomluvitelnou a arogantní chybu, když tohoto člověka bez absence prověrky na místě kancléře držel.

Asi teď budeme svědky nějakých vtipných právnických obstrukcí ze strany pana Mynáře. Nějaká ta žaloba, nebo kasační stížnost nakonec zapříčiní, že bude na hradě sedět i nadále. Pokud se tak ale stane, dopustí se prezident další lži, protože slíbil odvolání Mynáře, pokud prověrku nedostane a taky to bude signálem, jak moc jsou občané této republiky panu prezidentovi ukradení.

Dovolím si napsat, že to bude symbolické, prezidentské vystrčení zadnice navlečené do rudých trenclí směrem do podhradí.

ZDROJ: David Vlk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 40 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...