BARANDOVSOUKUP
31.1.2019
Kategorie: Společnost

Ztracené orgány a neuvěřitelný Soukup

Sdílejte článek:

RED HOOK

Prezident Zeman je tváří Huawei a premiér Babiš lobuje za mobily s nakouslým jabkem. Což je skvěle dystopické. O tomhle jsme nedávno mluvili u Hooka, protože my od Hooka milujem dystopii ve významu výskytu orgánu na neobvyklém místě.

Tady máme hned dva orgány, kteří by se měli smekat pro nás, plebs, a oni místo toho hákujou pro nějaký cizáky. 

Mimochodem, je klika, že v Huawei vyrábí elektroniku. Že třeba nemontujou vsakovací jímky. By mohla utrpět vážnost prezidentského stavu, která už teď není valná, i když typově by to samozřejmě ladilo víc.

Pan Jaromír Soukup, který vlastní televizi Barrandov, založil hnutí, bo jde do politiky, i když nedávno přísahal, že do ní nikdy nevkročí. Dokladuje tím pravdivost rčení, že jen blbec neudělá myšlenkový přemet, se kterým přišel náš pan prezident. Ten dělá myšlenkové přemety několikrát za den, bo je mrštný jako panda. Záchranu mu u toho dělá pan Ovčáček, který sám přemety nedělá, bo zůstal u kolenotoče, jelikož je subalterní.

Prostě pan Jaromír Soukup jde do politiky, protože chce bojovat proti oligarchům a jinejm představitelům, co nám z života dělaj peklo, kterému naivně říkáme svobodná prosperující společnost plná volnočasových kratochvílí.

Pan Soukup také ruší čtyři své diskuzní pořady, protože politici v nich prý říkají akorát pitomosti. Pan Okamura, který byl nejpilnější Soukupův diskutér, se vůči tomuto ohradil, zamkl vrátka a odmítá vyjít. Diskuze s panem prezidentem trvají, bo je spousta rodičů pouští dětem za trest. 
Když přestane zabírat panenka Chucky. Rodiče jsou potenciální voliči, což pan Jaromír Soukup ví, jelikož je chytrý jako mankí. 

My od Hooka jsme hodně za intelektuálové, tudíž nám pan Jaromír Soukup přijde jako jeden z mála, který by dokázal z jáchymovského smolince dostat rádio v úplně kovovym stavu.

Onehdá jsme se na výčepu přeli, jestli byl první Jaromír, nebo Soukup. Skončilo to plichtou, protože krom toho, že my od Hooka jsme intelektuálové, jsme též rozervaní.

Komunisté připravili zákon na ochranu Českého jazyka, což mně osobně se líbí moc. A jsem rád, že zákon podpořil i náš pan premiér, který vravil, že sa zasadi o to, aby sa do slovníku pridal „drevokocůr“ a „volačo“.

Komunisté jsou vůbec aktivní, protože důchodci obecně se většinou nudí, takže prudí okolí co jim síly stačí. Přišli také s tím, že Německo by mělo zaplatit válečné reparace. Pan premiér Babiš není proti a žádá po komunistech kuchařku, aby věděl, jak na to. Podle nepotvrzených informací mu komunisté kuchařku dodali, spolu s papinovým hrncem a kusem hovězího z nedoléčeného polského býka. My od Hooka trnem, jak to dopadne.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli taky nezaložím nějaké hnutí. Jsem jim řekl, že ne. 
Já můžu založit tak akorát na výčepu u Hooka Džesiku, když si doma zapomene prachy. I když, popravdě, spíš zakládá on mě.

Dnes bude pod mrakem. A zítra začíná únor a pak bude březen a jaro a zahrádky a všechno. 

To je zatím vše.

 

Autor: Red Hook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 147,00 Kč
Vybráno 37.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 316 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 3,48 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.