BARANDOVSOUKUP
31.1.2019
Kategorie: Společnost

Ztracené orgány a neuvěřitelný Soukup

Sdílejte článek:

RED HOOK

Prezident Zeman je tváří Huawei a premiér Babiš lobuje za mobily s nakouslým jabkem. Což je skvěle dystopické. O tomhle jsme nedávno mluvili u Hooka, protože my od Hooka milujem dystopii ve významu výskytu orgánu na neobvyklém místě.

Tady máme hned dva orgány, kteří by se měli smekat pro nás, plebs, a oni místo toho hákujou pro nějaký cizáky. 

Mimochodem, je klika, že v Huawei vyrábí elektroniku. Že třeba nemontujou vsakovací jímky. By mohla utrpět vážnost prezidentského stavu, která už teď není valná, i když typově by to samozřejmě ladilo víc.

Pan Jaromír Soukup, který vlastní televizi Barrandov, založil hnutí, bo jde do politiky, i když nedávno přísahal, že do ní nikdy nevkročí. Dokladuje tím pravdivost rčení, že jen blbec neudělá myšlenkový přemet, se kterým přišel náš pan prezident. Ten dělá myšlenkové přemety několikrát za den, bo je mrštný jako panda. Záchranu mu u toho dělá pan Ovčáček, který sám přemety nedělá, bo zůstal u kolenotoče, jelikož je subalterní.

Prostě pan Jaromír Soukup jde do politiky, protože chce bojovat proti oligarchům a jinejm představitelům, co nám z života dělaj peklo, kterému naivně říkáme svobodná prosperující společnost plná volnočasových kratochvílí.

Pan Soukup také ruší čtyři své diskuzní pořady, protože politici v nich prý říkají akorát pitomosti. Pan Okamura, který byl nejpilnější Soukupův diskutér, se vůči tomuto ohradil, zamkl vrátka a odmítá vyjít. Diskuze s panem prezidentem trvají, bo je spousta rodičů pouští dětem za trest. 
Když přestane zabírat panenka Chucky. Rodiče jsou potenciální voliči, což pan Jaromír Soukup ví, jelikož je chytrý jako mankí. 

My od Hooka jsme hodně za intelektuálové, tudíž nám pan Jaromír Soukup přijde jako jeden z mála, který by dokázal z jáchymovského smolince dostat rádio v úplně kovovym stavu.

Onehdá jsme se na výčepu přeli, jestli byl první Jaromír, nebo Soukup. Skončilo to plichtou, protože krom toho, že my od Hooka jsme intelektuálové, jsme též rozervaní.

Komunisté připravili zákon na ochranu Českého jazyka, což mně osobně se líbí moc. A jsem rád, že zákon podpořil i náš pan premiér, který vravil, že sa zasadi o to, aby sa do slovníku pridal „drevokocůr“ a „volačo“.

Komunisté jsou vůbec aktivní, protože důchodci obecně se většinou nudí, takže prudí okolí co jim síly stačí. Přišli také s tím, že Německo by mělo zaplatit válečné reparace. Pan premiér Babiš není proti a žádá po komunistech kuchařku, aby věděl, jak na to. Podle nepotvrzených informací mu komunisté kuchařku dodali, spolu s papinovým hrncem a kusem hovězího z nedoléčeného polského býka. My od Hooka trnem, jak to dopadne.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli taky nezaložím nějaké hnutí. Jsem jim řekl, že ne. 
Já můžu založit tak akorát na výčepu u Hooka Džesiku, když si doma zapomene prachy. I když, popravdě, spíš zakládá on mě.

Dnes bude pod mrakem. A zítra začíná únor a pak bude březen a jaro a zahrádky a všechno. 

To je zatím vše.

 

Autor: Red Hook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 422 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 3,48 out of 5)
Loading...
12 komentářů