zombie-apocalypse
17.8.2016
Kategorie: Společnost

Zrůdný a zrůdnější

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

Také se vám zdá, že se svět zbláznil? Nebo, jak se říká, zbláznili se všichni a jenom já jsem letadlo? Pročítám nejrůznější weby, nejrůznější komentáře, diskuse, články, hledám informace, kde se dá, za jedním jediným účelem. Pochopit smysl toho, co se teď děje s takzvaným civilizovaným světem. Proč během několika málo let je všechno, co tvořilo naši společnost, naše kořeny, naši civilizaci, životní hodnoty, historii, kulturu, prostě všechno, co formovalo náš život, co vytvořili a co nám odkázali naši předkové, proč je tohle všechno najednou, z ničeho nic, špatně, hodno zavržení, zapomnění, odsouzení, ba dokonce bychom se za své předky měli stydět jako za zaostalé a barbarské. Proč je zavrhováno všechno, co bylo ještě tak před deseti, patnácti lety uznáváno obecnou normou.

Například tolik “profláknutý” Barnevernet. Zabavuje děti. Dokonce se už látlo, že zabavuje děti nikoliv z důvodu jejich ochrany před týráním, zneužíváním a šikanováním, ale z důvodů zcela zištných, a za tím účelem i vymyšlených. A co se děje? Nic. Že se nebouří norští občané, chápu. Těžko, ale chápu. Jsou zblblí dlouholetou propagandou a strachem vybočit z řady. Ale nechápu, že se nebouří, neprotestují a nekonají státy, jejichž občané byli touto praktikou Barnevernetu postiženi. Že nechrání svoje lidi, nehrozí Norsku sankcemi, nevypovídají diplomaty…Ba dokonce že se snaží – pomalu a v tichosti, protože svých občanů se přece jenom ještě trošičku bojí, zavést praktiky Barnevernetu i do svých vlastních zemí.

Logika? Že by snad norské – proboha…co to vlastně je…norské fondy. Prachy. Forma úplatku. Politici, které jsme si zvolili, naši vlastní lidé, jsou ochotni…ba co víc….plánovitě se snaží jít proti svým voličům. Za peníze. Prachy, škvára, love jsou jim víc než lidi, kteří je volili jako svoje zástupce, než lidi, jejichž vůli by měli prosazovat a bránit. Nebo jste snad volili ČSSD proto, aby paní ministryně Tominová-Marksová – sakra, jak se ta ženská vlastně jmenuje – prosazovala “norský model” při odebírání dětí z funkčních rodin? Proč nikdo z celé Evropy nedokáže Norsku říct – Už dost! Kašleme na váš Barnevernet, to, co děláte, je zrůdnost a jako k zrůdnosti se k tomu musí přistupovat. Jak je možné, že Evropa toleruje norský zákon o tom, že všechny – zdůrazňuji – všechny děti, nacházející se na území Norska, jsou majetkem norského státu? To se vymyká zdravému rozumu…a nikdo, vůbec nikdo z vlád Evropy, se nad tím nepozastavuje, nedělá adekvátní opatření, neprotestuje….Proto je volíme? Zrůdost.

Prahu poctili svým průvodem čtyřprocentní. I když…ono to už bude asi víc, protože kdo chce být v dnešní době in, cool a free, je všechno možné, jenom ne normální ženská nebo normální mužskej. Kdo chce být in, promenuje se v Praze po Václaváku a přilehlých ulicích v něčem, co připomíná hodně, ale opravdu hodně redukované plavky a vystavuje na odiv přihlížejícím davům včetně dětí svá nicneděláním zbytněla břicha či propaguje gumárenský průmysl několika vrstvami pneumatik v pase. Případně dá k lepšímu docela slušně povislá ňadra, snad na vylepšení dojmu ozdobená kytičkou, či silně povislý penis, pro změnu zdobený vodítkem, končícím v rukách v kůži odděného námořníka….či co to vlastně je.

A tohle chce adoptovat děti! Děti, výchova kterých spočívá hlavně v přejímání a kopírování vzorů…proboha, když si představím, že některý chlapeček či holčička kopírují svůj vzor s pavími péry v řiti či s penisem na vodítku, chce se mi….no…plakat ne…touto představou je dotčen jiný tělesný orgán než oči…. A toto všechno je podporováno státními činiteli, těmi námi volenými nejlepšími z nejlepších….hlasitě a viditelně jásají nad tou proklamovanou jinakostí, uznávanou nyní jako společenská norma…kdo nejde “jinaký” v průvodu “jinakosti”, je prostě beznadějně out a máme pro něj jen slova pohrdání.

Jaký to rozdíl mezi Pochodem pýchy našich sexuálních menšin oproti panu prezidentu Zemanovi. Ten si dovolil veřejně přeložit anglický výraz pro “dámské přirození” pussy jako “kundu” a je pranýřován ještě teď. Ovšem naši čtyřprocentní pochodují nazí takřka v pravé poledne pražskými ulicemi, před zraky kolemjdoucích, dokonce i dětí…a je to úžasné a inspirující. Dvojí metr? Ale kdeže. Moderní zrůdnost. A vymývání mozků. Nenápadné, ale o to horší. Protestuješ proti tomu vnucování homosexuality prostřednictvím Pochodu zrůdné Pýchy? Jsi opovrženíhodný homofob.

Normální je jim fandit, být jako oni, přece. A že se mezi nimi tu a tam vyskytne i nějaký pedofil? No a co…vite, jak jsou pedofilové se svou úchylkou nešťastní? Víte, jaké to je, čelit opovržení celé společnosti a přesto milovat sousedovu šestiletou dceru? To utrpení, nemoci svou lásku projevit…nemoci uspokojit své sexuální potřeby, být odsouzen k pohrdání společností…víte vy vůbec, jak jsou pedofilové perzekuováni? A proč? Jenom proto, že jsou “jinací. Pryč s odsudky jinakosti, jinakosti zelenou. A jestli se ti to nelíbí, jestli se ti nelíbí, že soused svádí tvou vnučku školačku ze druhé obecné, jsi homofob a patříš na pranýř. Moderní dobu si kazit nedáme! A my ostatní vězme, že další Overtonovo okno se otevírá… A bude následovat čistá zrůdnost…a my se naučíme salámovou metodou brát zrůdnost jako normu.

A perlička nakonec. Naši milovaní, adorovaní a s láskou přijímaní běženci. Tohle téma už bylo probráno zleva doprava, shora dolů, zevnitř i zvenku. Naši předkové…jen tak mimochodem, proč se pořád oháním “našimi předky”. To oni se řídili zdravým selským rozumem, který jim umožňoval přežít. To oni vybudovali základy našeho národa, našeho státu. To oni bránili naši zem před nájezdníky, bez ohledu na lidská práva, multikulturalismus, gender, feminismus. To oni bojovali za to, abychom my mohli žít…a mohli žít v celkem spokojené, harmonizované společnosti…tedy…spokojené a harmonizované do doby příchodu těch ubohých, zbídačelých uprchlíků, kteří čistě jen z frustrace z toho, že tady okamžitě nedostali nový byt zvíci paláce z Tisíce a jedné noci, nejnovějšího typu Mercedesa a tuctu nahatých sexuchtivých bloncek, mezi sebou nacházejí duševně nevyrovnané jedince a ponoukají je, aby svou frustraci vyjádřili hromadnou vraždou domorodých obyvatel, ať už použijí kalašnikov, mačetu, náklaďák nebo pistoli.

Ale my to zvládnem. My…se svou láskou, pochopením, tolerancí a vítáním, prostě ty běžence…některý xenofob, nacista a rasista by řekl namísto běženci daleko horší – xenofobní název – třeba ekonomičtí migranti, invazivní jednotky, potencionální teroristé…takže my, tolerantní, zářiví a všeobecně sluníčkoví, je svým chováním přesvědčíme, že jsou tu vítání a že na útoky, mylně nazývané teroristickými, si Evropa zvykne, bude je tolerovat a přizná svou vinu na tom, že ti ubozí příchozí se nedokážou přes ty ignoranty z národních států domoci svých práv jinak než zabíjením, které se jim, samozřejmě, z hloubi duše příčí, protože islám je, jak jinak, náboženstvím míru.

 

Zrůdnost … o to horší, že vlastní lidé prodávají pod rouškou líbivých ideí a konání dobra vlastní zemi dobyvatelům. Kam až jsme to došli … Dneska se po lidech vyžaduje, aby drželi hubu a krok a ještě u toho jásali. A to, co mohou dělat, jim vymezují předpisy, vyhlášky a regulace Evropské unie.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 306,00 Kč
Vybráno 26.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 36 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
43 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.