zombie-apocalypse
17.8.2016
Kategorie: Společnost

Zrůdný a zrůdnější

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

Také se vám zdá, že se svět zbláznil? Nebo, jak se říká, zbláznili se všichni a jenom já jsem letadlo? Pročítám nejrůznější weby, nejrůznější komentáře, diskuse, články, hledám informace, kde se dá, za jedním jediným účelem. Pochopit smysl toho, co se teď děje s takzvaným civilizovaným světem. Proč během několika málo let je všechno, co tvořilo naši společnost, naše kořeny, naši civilizaci, životní hodnoty, historii, kulturu, prostě všechno, co formovalo náš život, co vytvořili a co nám odkázali naši předkové, proč je tohle všechno najednou, z ničeho nic, špatně, hodno zavržení, zapomnění, odsouzení, ba dokonce bychom se za své předky měli stydět jako za zaostalé a barbarské. Proč je zavrhováno všechno, co bylo ještě tak před deseti, patnácti lety uznáváno obecnou normou.

Například tolik “profláknutý” Barnevernet. Zabavuje děti. Dokonce se už látlo, že zabavuje děti nikoliv z důvodu jejich ochrany před týráním, zneužíváním a šikanováním, ale z důvodů zcela zištných, a za tím účelem i vymyšlených. A co se děje? Nic. Že se nebouří norští občané, chápu. Těžko, ale chápu. Jsou zblblí dlouholetou propagandou a strachem vybočit z řady. Ale nechápu, že se nebouří, neprotestují a nekonají státy, jejichž občané byli touto praktikou Barnevernetu postiženi. Že nechrání svoje lidi, nehrozí Norsku sankcemi, nevypovídají diplomaty…Ba dokonce že se snaží – pomalu a v tichosti, protože svých občanů se přece jenom ještě trošičku bojí, zavést praktiky Barnevernetu i do svých vlastních zemí.

Logika? Že by snad norské – proboha…co to vlastně je…norské fondy. Prachy. Forma úplatku. Politici, které jsme si zvolili, naši vlastní lidé, jsou ochotni…ba co víc….plánovitě se snaží jít proti svým voličům. Za peníze. Prachy, škvára, love jsou jim víc než lidi, kteří je volili jako svoje zástupce, než lidi, jejichž vůli by měli prosazovat a bránit. Nebo jste snad volili ČSSD proto, aby paní ministryně Tominová-Marksová – sakra, jak se ta ženská vlastně jmenuje – prosazovala “norský model” při odebírání dětí z funkčních rodin? Proč nikdo z celé Evropy nedokáže Norsku říct – Už dost! Kašleme na váš Barnevernet, to, co děláte, je zrůdnost a jako k zrůdnosti se k tomu musí přistupovat. Jak je možné, že Evropa toleruje norský zákon o tom, že všechny – zdůrazňuji – všechny děti, nacházející se na území Norska, jsou majetkem norského státu? To se vymyká zdravému rozumu…a nikdo, vůbec nikdo z vlád Evropy, se nad tím nepozastavuje, nedělá adekvátní opatření, neprotestuje….Proto je volíme? Zrůdost.

Prahu poctili svým průvodem čtyřprocentní. I když…ono to už bude asi víc, protože kdo chce být v dnešní době in, cool a free, je všechno možné, jenom ne normální ženská nebo normální mužskej. Kdo chce být in, promenuje se v Praze po Václaváku a přilehlých ulicích v něčem, co připomíná hodně, ale opravdu hodně redukované plavky a vystavuje na odiv přihlížejícím davům včetně dětí svá nicneděláním zbytněla břicha či propaguje gumárenský průmysl několika vrstvami pneumatik v pase. Případně dá k lepšímu docela slušně povislá ňadra, snad na vylepšení dojmu ozdobená kytičkou, či silně povislý penis, pro změnu zdobený vodítkem, končícím v rukách v kůži odděného námořníka….či co to vlastně je.

A tohle chce adoptovat děti! Děti, výchova kterých spočívá hlavně v přejímání a kopírování vzorů…proboha, když si představím, že některý chlapeček či holčička kopírují svůj vzor s pavími péry v řiti či s penisem na vodítku, chce se mi….no…plakat ne…touto představou je dotčen jiný tělesný orgán než oči…. A toto všechno je podporováno státními činiteli, těmi námi volenými nejlepšími z nejlepších….hlasitě a viditelně jásají nad tou proklamovanou jinakostí, uznávanou nyní jako společenská norma…kdo nejde “jinaký” v průvodu “jinakosti”, je prostě beznadějně out a máme pro něj jen slova pohrdání.

Jaký to rozdíl mezi Pochodem pýchy našich sexuálních menšin oproti panu prezidentu Zemanovi. Ten si dovolil veřejně přeložit anglický výraz pro “dámské přirození” pussy jako “kundu” a je pranýřován ještě teď. Ovšem naši čtyřprocentní pochodují nazí takřka v pravé poledne pražskými ulicemi, před zraky kolemjdoucích, dokonce i dětí…a je to úžasné a inspirující. Dvojí metr? Ale kdeže. Moderní zrůdnost. A vymývání mozků. Nenápadné, ale o to horší. Protestuješ proti tomu vnucování homosexuality prostřednictvím Pochodu zrůdné Pýchy? Jsi opovrženíhodný homofob.

Normální je jim fandit, být jako oni, přece. A že se mezi nimi tu a tam vyskytne i nějaký pedofil? No a co…vite, jak jsou pedofilové se svou úchylkou nešťastní? Víte, jaké to je, čelit opovržení celé společnosti a přesto milovat sousedovu šestiletou dceru? To utrpení, nemoci svou lásku projevit…nemoci uspokojit své sexuální potřeby, být odsouzen k pohrdání společností…víte vy vůbec, jak jsou pedofilové perzekuováni? A proč? Jenom proto, že jsou “jinací. Pryč s odsudky jinakosti, jinakosti zelenou. A jestli se ti to nelíbí, jestli se ti nelíbí, že soused svádí tvou vnučku školačku ze druhé obecné, jsi homofob a patříš na pranýř. Moderní dobu si kazit nedáme! A my ostatní vězme, že další Overtonovo okno se otevírá… A bude následovat čistá zrůdnost…a my se naučíme salámovou metodou brát zrůdnost jako normu.

A perlička nakonec. Naši milovaní, adorovaní a s láskou přijímaní běženci. Tohle téma už bylo probráno zleva doprava, shora dolů, zevnitř i zvenku. Naši předkové…jen tak mimochodem, proč se pořád oháním “našimi předky”. To oni se řídili zdravým selským rozumem, který jim umožňoval přežít. To oni vybudovali základy našeho národa, našeho státu. To oni bránili naši zem před nájezdníky, bez ohledu na lidská práva, multikulturalismus, gender, feminismus. To oni bojovali za to, abychom my mohli žít…a mohli žít v celkem spokojené, harmonizované společnosti…tedy…spokojené a harmonizované do doby příchodu těch ubohých, zbídačelých uprchlíků, kteří čistě jen z frustrace z toho, že tady okamžitě nedostali nový byt zvíci paláce z Tisíce a jedné noci, nejnovějšího typu Mercedesa a tuctu nahatých sexuchtivých bloncek, mezi sebou nacházejí duševně nevyrovnané jedince a ponoukají je, aby svou frustraci vyjádřili hromadnou vraždou domorodých obyvatel, ať už použijí kalašnikov, mačetu, náklaďák nebo pistoli.

Ale my to zvládnem. My…se svou láskou, pochopením, tolerancí a vítáním, prostě ty běžence…některý xenofob, nacista a rasista by řekl namísto běženci daleko horší – xenofobní název – třeba ekonomičtí migranti, invazivní jednotky, potencionální teroristé…takže my, tolerantní, zářiví a všeobecně sluníčkoví, je svým chováním přesvědčíme, že jsou tu vítání a že na útoky, mylně nazývané teroristickými, si Evropa zvykne, bude je tolerovat a přizná svou vinu na tom, že ti ubozí příchozí se nedokážou přes ty ignoranty z národních států domoci svých práv jinak než zabíjením, které se jim, samozřejmě, z hloubi duše příčí, protože islám je, jak jinak, náboženstvím míru.

 

Zrůdnost … o to horší, že vlastní lidé prodávají pod rouškou líbivých ideí a konání dobra vlastní zemi dobyvatelům. Kam až jsme to došli … Dneska se po lidech vyžaduje, aby drželi hubu a krok a ještě u toho jásali. A to, co mohou dělat, jim vymezují předpisy, vyhlášky a regulace Evropské unie.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 628,00 Kč
Vybráno 38.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 133 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.