transgender

Zrůdná LGBT ideologie: Stovky mladých chce své pohlaví zpět. Epidemie syfilisu na západě

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Cpát to malým dětem do hlavy mi přijde odporné. Ta agresivní ideologie dostala konečně facku, ale pro Evropskou komisi je tradiční rodina kontroverzní! V západní Evropě vypukla epidemie syfilisu a počty nakažených HIV stoupají…

Soudobé prorokářské, agresivní a zhoubné ideologie, které útočí na normální rodinu, považuji za velké zlo a nebezpečí, které může normální společnost nenávratně poškodit, trvale změnit a již se tak i děje. Například ve Velké Británii, kde ten “úžasný” gender fanatismus cpou do hlav už dětem od školek, sklízejí své první ovoce zvrácenosti.

Bohužel i u nás by to některé ty spolky, placené i z našich daní, chtěli cpát dětem povinně do hlavy a nedávno se k tomu vyjádřila i paní Zuzana Majerová Zahradníková z Trikolóry, protože pro tu je tato ideologie velmi nebezpečná a já to cítím naprosto stejně.

“Demokracie je v principu vláda většiny, která respektuje celek.” “V poslední době jsme, ale svědky toho, že si menšiny nárokují rovnocenné podmínky a vydávají to za své právo.” “Homosexuální sňatky jsou největším ohrožením tradiční rodiny a v podstatě jsou porušením demokratického principu.” “Rodina je základní jednotka společnosti.” “To jsou ta Overtenova okna, která byla dříve tabu a teď se víc a víc otvírají.” “Podívejte se do Německa, kde dnes naprosto legitimně diskutují o pedofilii.” “Je to salámová metoda, kdy neustále ustupujeme a potom se nestačíme divit.”

Na britské Sky news odvysílali reportáž o stovkách mladých Britů, kteří podstoupili operativně změnu pohlaví a teď toho litují a chtěli by být opět tím, kým se narodili. Tak hlavně, že zrovna od nedávna tam v té pokroku plné Británii mají děti v osnovách výuky od šesti let hodiny o sexuálním ukájení, holky nesměj chodit do škol v sukních a kluci nesměj nosit šortky. Třikrát bravo.

Žena, která se nechala přeoperovat na muže v roce 2018 prosí v reportáži o pomoc, aby to mohl vrátit zpět a prý jsou takto nešťastní stovky transgerderů a nejvíce mladí lidé. Tímto způsobem chtěl pomoci i jim uvedl, Charlie Evans(28). Trochu mi zaráží, že tento dnes muž, se jako muž cítil už deset let, a když se v dvaceti sedmi letech jím tedy konečně i stal, tak chce být zpět ženou, kterou se narodil? Jsou to zvláštní lidé tito transgender osoby. Myslím, že některým to letité LGBT lobby vymylo dočista mozek. V článku byli další příběhy těchto lidí, ale psát se mi o nich dále nechce.

Nic proti homosexuálům nemám, ale pár statistik zmíním a myslím, že i pro jejich vlastní dobro. Západní Evropu zachvátila epidemie syfilisu. Například na Islandu narostlo číslo nakažených touto velmi vážnou pohlavní chorobou o 876%! Ve Velké Británii i v Německu to bylo více jak o sto procent a v Irsku o 224 procent! Dvě třetiny všech nových případů tvoří lidé z LGBT komunity a většinou jsou to homosexuálové, o kterých se ví, že někteří žijí velmi promiskuitně.

U nás každý rok stoupá už dlouhá léta počet lidí nakažených virem HIV, když loni to bylo 208 případů, celkově u nás žije 3 500 nakažených lidí a nejvíce jich žije v Praze, kde jich jen za první letošní půl rok přibylo 80 a celkově jich zde žije 1700! Myslím, že i na tom pochodu chlouby, nebo čeho se jich dost našlo, při dobrovolném testování. Opět se v drtivé většině jedná o homosexuály. Vloni na AIDS zemřelo v ČR více jak 300 lidí a virem HIV trpí i například ta slavná hudební hvězda Conchita Wurst. Ta chlouba LGBT zvrácenosti.

Nejhorší mi zdaleka přijde, že proti tradiční rodině, ale pro tu LGBT totalitu je Evropská komise, která již několik let silně a zatvrzele odmítá do právních předpisů EU začlenit definici manželství a rodiny. Evropský parlament přijal v roce 2015 strategický plán genderové rovnosti do roku 2020. V reakci na to vznikla Iniciativa evropských občanů (IEO) a iniciativa Máma,Táta a děti, které chtějí po Evropské komisi, aby tuto definici zavedla, ale tato šílená komise zaprodaných lidí považuje tradiční rodinu za kontroverzní!. Neuvěřitelné bylo první slovo, co mě napadlo, když jsem to četl. Tak když muž a žena mají dítě, či děti a jsou tradiční rodinou, tak je to kontroverzní?

Závěr článku bude patřit muži, který si vždy zachoval zdravý rozum, hrdost i své názory a proti těmto všem novodobým, zhoubným a nebezpečným ismům se od počátku silně vyhrazuje.

“Zachování normální rodiny je jedno z největších témat naší doby.” “Já opravdu považuji ten atak soudobé pokrokářské ideologie na tři základní pilíře moderní společnosti (člověk, rodina a národní stát) za vážný.” “Tyto tři základní kamínky moderní společnosti, která jako jediná dala demokracii lidstvu, tyto základní prvky jsou non stop atakovány.” “Jedinec je atakován genderismem, kdy pohlaví je považováno za umělý sociální konstrukt, podle soudruhů, kteří toto zastávají, takže s člověkem se manipuluje neuvěřitelným způsobem.” “Normální rodina, také začíná být něčím, proti všemu gay parády zásadně bojují.” (V. Klaus)

Tak snad nikdy nevyhrají.

Zdroje: Sky newa: Hundreds of youn trans people seeking help tu return to original sex….Ceskavec: V západní Evropě řádí epidemie syfilisu. Především díky homosexuálům a LGBT+ ppp osobám. Vyrazíte juchat na Prague Pride?..Hlavnespravy.sk: Európska komisia považuje tradičnů rodinu za kontovérznu a menšinovů záležitosť….Nova: V Česku stoupá počet nakažených HIV….Sputnik : Klaus: komunismus bránil Československo před genderismem a LGBT ideologií……Majerová Zahradníková: Podívejte se do Německa, kde dnes naprosto legitimně diskutují o pedofilii……

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2020: *****

Václav Tykvart 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ivan Domkář ml. 300,- Kč, Vladimír Rozinek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jana Skřenková 150,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Otakar Kohoutek 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Hruška 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libuše Polášková 500,- Kč, Stanislava Ekartová 100,- Kč, Oldřich Lhoták 1000,- Kč, MUDr. Eva Niemcová 100,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jiří Hejhálek 2000,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miroslav Meder 650,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milan Sobotka 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Jan Sabo 1000,- Kč, Martin Dřímal 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Jiří Linhart 300,- Kč, Miroslav Splítek 200,- Kč, Mgr. Luděk Tesatčík 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 18 831,00 Kč
Vybráno 53.80%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 494 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.