transgender

Zrůdná LGBT ideologie: Stovky mladých chce své pohlaví zpět. Epidemie syfilisu na západě

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Cpát to malým dětem do hlavy mi přijde odporné. Ta agresivní ideologie dostala konečně facku, ale pro Evropskou komisi je tradiční rodina kontroverzní! V západní Evropě vypukla epidemie syfilisu a počty nakažených HIV stoupají…

Soudobé prorokářské, agresivní a zhoubné ideologie, které útočí na normální rodinu, považuji za velké zlo a nebezpečí, které může normální společnost nenávratně poškodit, trvale změnit a již se tak i děje. Například ve Velké Británii, kde ten “úžasný” gender fanatismus cpou do hlav už dětem od školek, sklízejí své první ovoce zvrácenosti.

Bohužel i u nás by to některé ty spolky, placené i z našich daní, chtěli cpát dětem povinně do hlavy a nedávno se k tomu vyjádřila i paní Zuzana Majerová Zahradníková z Trikolóry, protože pro tu je tato ideologie velmi nebezpečná a já to cítím naprosto stejně.

“Demokracie je v principu vláda většiny, která respektuje celek.” “V poslední době jsme, ale svědky toho, že si menšiny nárokují rovnocenné podmínky a vydávají to za své právo.” “Homosexuální sňatky jsou největším ohrožením tradiční rodiny a v podstatě jsou porušením demokratického principu.” “Rodina je základní jednotka společnosti.” “To jsou ta Overtenova okna, která byla dříve tabu a teď se víc a víc otvírají.” “Podívejte se do Německa, kde dnes naprosto legitimně diskutují o pedofilii.” “Je to salámová metoda, kdy neustále ustupujeme a potom se nestačíme divit.”

Na britské Sky news odvysílali reportáž o stovkách mladých Britů, kteří podstoupili operativně změnu pohlaví a teď toho litují a chtěli by být opět tím, kým se narodili. Tak hlavně, že zrovna od nedávna tam v té pokroku plné Británii mají děti v osnovách výuky od šesti let hodiny o sexuálním ukájení, holky nesměj chodit do škol v sukních a kluci nesměj nosit šortky. Třikrát bravo.

Žena, která se nechala přeoperovat na muže v roce 2018 prosí v reportáži o pomoc, aby to mohl vrátit zpět a prý jsou takto nešťastní stovky transgerderů a nejvíce mladí lidé. Tímto způsobem chtěl pomoci i jim uvedl, Charlie Evans(28). Trochu mi zaráží, že tento dnes muž, se jako muž cítil už deset let, a když se v dvaceti sedmi letech jím tedy konečně i stal, tak chce být zpět ženou, kterou se narodil? Jsou to zvláštní lidé tito transgender osoby. Myslím, že některým to letité LGBT lobby vymylo dočista mozek. V článku byli další příběhy těchto lidí, ale psát se mi o nich dále nechce.

Nic proti homosexuálům nemám, ale pár statistik zmíním a myslím, že i pro jejich vlastní dobro. Západní Evropu zachvátila epidemie syfilisu. Například na Islandu narostlo číslo nakažených touto velmi vážnou pohlavní chorobou o 876%! Ve Velké Británii i v Německu to bylo více jak o sto procent a v Irsku o 224 procent! Dvě třetiny všech nových případů tvoří lidé z LGBT komunity a většinou jsou to homosexuálové, o kterých se ví, že někteří žijí velmi promiskuitně.

U nás každý rok stoupá už dlouhá léta počet lidí nakažených virem HIV, když loni to bylo 208 případů, celkově u nás žije 3 500 nakažených lidí a nejvíce jich žije v Praze, kde jich jen za první letošní půl rok přibylo 80 a celkově jich zde žije 1700! Myslím, že i na tom pochodu chlouby, nebo čeho se jich dost našlo, při dobrovolném testování. Opět se v drtivé většině jedná o homosexuály. Vloni na AIDS zemřelo v ČR více jak 300 lidí a virem HIV trpí i například ta slavná hudební hvězda Conchita Wurst. Ta chlouba LGBT zvrácenosti.

Nejhorší mi zdaleka přijde, že proti tradiční rodině, ale pro tu LGBT totalitu je Evropská komise, která již několik let silně a zatvrzele odmítá do právních předpisů EU začlenit definici manželství a rodiny. Evropský parlament přijal v roce 2015 strategický plán genderové rovnosti do roku 2020. V reakci na to vznikla Iniciativa evropských občanů (IEO) a iniciativa Máma,Táta a děti, které chtějí po Evropské komisi, aby tuto definici zavedla, ale tato šílená komise zaprodaných lidí považuje tradiční rodinu za kontroverzní!. Neuvěřitelné bylo první slovo, co mě napadlo, když jsem to četl. Tak když muž a žena mají dítě, či děti a jsou tradiční rodinou, tak je to kontroverzní?

Závěr článku bude patřit muži, který si vždy zachoval zdravý rozum, hrdost i své názory a proti těmto všem novodobým, zhoubným a nebezpečným ismům se od počátku silně vyhrazuje.

“Zachování normální rodiny je jedno z největších témat naší doby.” “Já opravdu považuji ten atak soudobé pokrokářské ideologie na tři základní pilíře moderní společnosti (člověk, rodina a národní stát) za vážný.” “Tyto tři základní kamínky moderní společnosti, která jako jediná dala demokracii lidstvu, tyto základní prvky jsou non stop atakovány.” “Jedinec je atakován genderismem, kdy pohlaví je považováno za umělý sociální konstrukt, podle soudruhů, kteří toto zastávají, takže s člověkem se manipuluje neuvěřitelným způsobem.” “Normální rodina, také začíná být něčím, proti všemu gay parády zásadně bojují.” (V. Klaus)

Tak snad nikdy nevyhrají.

Zdroje: Sky newa: Hundreds of youn trans people seeking help tu return to original sex….Ceskavec: V západní Evropě řádí epidemie syfilisu. Především díky homosexuálům a LGBT+ ppp osobám. Vyrazíte juchat na Prague Pride?..Hlavnespravy.sk: Európska komisia považuje tradičnů rodinu za kontovérznu a menšinovů záležitosť….Nova: V Česku stoupá počet nakažených HIV….Sputnik : Klaus: komunismus bránil Československo před genderismem a LGBT ideologií……Majerová Zahradníková: Podívejte se do Německa, kde dnes naprosto legitimně diskutují o pedofilii……

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 726 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
politicon.cz
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.