hotel-1737171_1280
4.3.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Zrcadlové skříňky uchvátí jednoduchostí a moderním designem

Loading...
Sdílejte článek:

Uvažujete-li o nákupu zrcadlové skříňky do koupelny doma nebo na pracoviště, budete uchváceni jednoduchostí provedení, trendy vzhledem i samotnou cenou. Skříňky jsou vyrobeny tak, aby odolávaly vlhku, které se hromadí především v koupelnách a místnostech, kde se obyvatelé bytu myjí, případně pracovníci na pracovišti omývají. Hodí se ovšem i do veřejných prostor nebo sociálních zařízení, kam si lidé mohou ukládat své hygienické a další potřeby.

Skříňky jsou opatřeny zrcadly i zevnitř, jakož i praktickým LED osvětlením

Kupříkladu zrcadlová skříňka se světlem Spacy je vyrobena tak, že má uzavřený rám a tělo z ocelového plechu s jakostní povrchovou úpravou zaručující dlouho životnost tohoto kusu nábytku. Posuvné osvětlené zrcadlo umožňuje pohyb zrcadla doleva i doprava, a tím je zaručeno pohodlné otevírání, zavírání i samotné vyjímání obsahu zrcadlové skříňky. Dvě poličky uvnitř dovolují i více osobám uklizení hygienických pomůcek v naprosté pohodě. Sympatické rozměry dávají možnost používání zrcadla i menším osobám – třeba dětem, ale současně i jejich rodičům.

Jiné elegantní zrcadlové skříňky jsou vybaveny LED osvětlením, které zpříjemňuje a zjednodušuje procesy ranního i večerního umývání, zkrášlování, odličování a tak dále. Pomalé zavírání oboustranných dvířek zrcadlové skříňky dovoluje speciální mechanismus umístěný v pantech. Další koupelnové skříňky se zrcadlem jsou zrcadlem vybaveny i zevnitř, mají rovněž LED světelné akrylové pásky na bocích a k tomu nepřímé osvětlení zespoda. Na pravé spodní straně rámu těchto typů zrcadlových skříněk je umístěn kolébkový vypínač, čímž je umožněno jednoduché a bezpečné ovládání. Prodává se samozřejmě vícero typů skříněk se zrcadly do koupelny, ale podle zúženého výčtu je zřejmé, že si skříňku vybere opravdu každý. Záleží na jeho vkusu i cenových možnostech.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč

Celkem za měsíc: 5 711,11 Kč
Vybráno 16.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 130 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.