ZIDVTIP
12.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Zrazení židé

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Málokdo nejen ve Francii může konkurovat brilantnímu fejetonistovi Rioulovi, přímo a tvrdě k pravdě. Jako by pravda nebyla literárně neutrální a dodávala jeho větám ještě vyšší stupeň elegance. Poslední dobou lamentují (oficiální Francie), ve Francii narostl antisemitismus; vždycky to tak dovedně zaranžují, aby nebylo jasné, proč tomu tak je. Je to obvyklé u prďochů antirasismu. Kamuflují.

Co chtějí umlčet a zastřít jsou důsledky jejich ideologie. Tyto údajně dobré duše dobře ví, že nenávist k židům mutovala jejich zásluhou. Fantomy Vichy u nostalgické extrémní pravice jsou nepatrné ve srovnání se srdcem nové arabsko-muslimské společnosti vzešlé z imigrace. Ve zprávě Ifopu se praví, že jeden ze tří židů se cítí ve Francii ohrožen, 84% židů v kategorii 18-24 let bylo obětí antisemitského násilí.

Macron navštívil Izrael u příležitosti 75. výročí osvobození Osvětimi, ale dnešní nacisté nemají nic společného s minulými. Některé atentáty proti muslimům v zahraničí (Christchurch) sice spáchali bílí suprematisté, na což padělatelé pravdy okamžitě vyrukovali s renezancí pravice. Ve Francii je Jack Attali jedním z intelektuálů s monopolem vysvětlovat realitu. V říjnu prohlásil, že 99% imigrantů jsou perfektně integrováni do francouzského národa, (…) islám není žádným nebezpečím, je součástí francouzské společnosti od 8. století. Attali dál twittoval: „Suverenismus není než jiné jméno pro antisemitismus“. Ovšem ti, kteří nechtějí pojmenovat nepřátele židů jsou paliči a zrádci.

Přesně tak, francouzští židé byli kapitulantskou republikou zrazeni. Byli zrazeni těmi, jejichž misí je chránit národ před autentickou leprou, která se rozrůstá a kterou je antisemitismus. Když Macron používá tento termín, pak jenom proto, aby počastoval národ, který zvedá hlavu. Prezident nese zodpovědnost za zastírání zdrojů zla. Prezident a Bernard Henri Lévy lijí benzin do ohně, když tvrdí, že antisemitismus je nesen žlutými vestami a všeobecně populisty.

Když v roce 2018 Macron vzdal v Pantheonu hold Simone Weilové řekl „Nové vadné větry se opět zvedají“. Neměl na mysli, jak by se dalo očekávat, islámskou nenávist k židům, která masakruje nevinné ve Francii a jinde. Nikoliv, zaměřil se na populisty, na euroskeptiky a na ty, kteří mu neaplaudují.

Pro Macronii a její placené dezinformátory antisemitismus se nutně nachází u žlutých vest. Sociolog Jean-Yves Camus s tím polemizoval: „Hnutí žlutých vest jako takové, není antisemitské“, elysejská lebka nezměnila nic ve svém hysterickém rekvizitáři. Šéf státu obviní část svého lidu z duševní choroby, kterou ve skutečnosti trpí ti, kteří se poddali retrográdní části islámu, které si Macron naopak vyvolil. Jak je možné respektovat hanebnou moc, která se poddala.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 250 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,24 out of 5)
Loading...
politicon.cz
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.