eu-executioner
14.9.2018
Kategorie: Politika

Zrádci nebo prospěcháři?

Sdílejte článek:

IN

Maďarsko se jako první postavilo proti migrační politice Evropské unie a zároveň se stalo terčem, do kterého se strefují poslanci Evropského parlamentu. Předseda maďarské vlády Orbán má své chyby a Maďaři o nich jistě ví, nicméně jeho obrana rodné země před náporem Afričanů a muslimů z Asie patří k tomu pozitivnímu, co Evropě i vlasti poskytuje. Je proto trnem v oku každého vítače a sluníčkáře. Jeho vytrvalost je naprosto ojedinělá a je až s podivem, že se snaživé EU ještě nepovedlo jej dostatečně zdiskreditovat.  

Europoslanci  se už dlouho  snaží  najít způsob, jak se s Orbánem vypořádat. Nedokážou vůbec pochopit, jak je možné, že se i po tak důsledné agitaci, dotační korupci a systematické práci prolhaných médií vyskytuje politik schopný vyhrávat volby ve své zemi a zároveň získat její obyvatele k podpoře vlastního odporu vůči EU a OSN. Dávat důraz na národní zájmy a povýšit je nad doktrínu z Bruselu je považováno za nepřípustné. Paradoxem zavání i skutečnost, za kterou lze považovat původ jednoho z hlavních strůjců přesunu národů Sorose, který pochází také z Maďarska. Přitom právě on je největším nepřítelem Orbána a snaží se mu utáhnout smyčku kolem krku. Součástí zasedání Evropského parlamentu vedoucího k odvetné akci proti Maďarsku a Orbánovi bylo hlasování poslanců. O tom, jak budou hlasovat zástupci České republiky, bylo částečně jasno. Představitelé Top 09 nezklamali své voliče a i přes odpor většiny české společnosti k migraci hlasovali pro potrestání Maďarska za jeho protimigrační politiku. Štětina, Pospíšil a Niedermayer svým kolaborantským přístupem k naší zahraniční politice nepřekvapili, zdá se, že se dotyční snaží jít tvrdohlavě za zahlcením Evropy nájezdníky a moc je trápí, že se jim nedaří v České republice přesvědčit občany k nadšení z přicházivších muslimů.

Toužebně vyhlížející post ministra zahraničí ČR a politik z pražské ČSSD Poche se samozřejmě přidal ke kolegům z Topky. Což opět potvrdilo, že je tím nejméně vhodným kandidátem na jedno z nejdůležitějších ministerstev a zároveň dalo za pravdu prezidentovi Milošovi Zemanovi. Daleko více zarazilo hlasování pro potrestání Maďarů u poslanců vyslaných vládním lídrem hnutí ANO. Telička jej sice již opustil a nikoho nepřekvapuje jeho více než kladný vztah k EU, ten člověk je schopný dělat kariéru v každé době i místě, ale u ostatních členů ANO bychom očekávali, že budou hlasovat v jistém souladu s tvrzeními Andreje Babiše, před komunálními volbami vystupujícím nyní jako jednoznačný odpůrce otevření země imigrantům. Jak je možné, že jindy poslušní poddaní Andreje Babiše hlasují v naprostém rozporu s rétorikou svého šéfa? Vysvětlení je poměrně jasné. Je pravděpodobné, že v Bruselu sedící naši poslanci mají přinést Babišovi kladné body, zatímco u nás sám Babiš na oko drží pozici zachránce národní svrchovanosti. Ostatně utrženou ze řetězu se zdá být již dlouhou dobu i další členka ANO a eurokomisařka  Jourová. Právě na ní můžeme pozorovat, jak poslušnost vůči bruselským elitám přináší ovoce. Bohužel soukromé, ta už do práce nikdy nebude muset jít.

Maďarsko ukazuje, jak se dá vzdorovat diktátu Bruselu. To italský ministr vnitra Salvini to má těžší, jdou prot němu nejen v sídle EU, ale kritizuje ho i papež a zároveň čelí nebezpečí ze strany italských soudů. O to více si zaslouží naší podporu a úctu za statečnost. Také mladý premiér Rakouska Kurz a většina Poláků patří k části Evropy, která není ochotna se bezvýhradně podrobit Bruselu. Jak je to u nás? Ulice Prahy se pomalu plní muslimy a zdaleka ne všichni jsou turisté. Na takovém Žižkově už večer potkáte plno černochů a světe div se, jejich BMW má českou SPZ.  O Hamáčkovi a ČSSD nelze pochybovat, jejich rétorikou není odmítání migrantů. O Topce byla řeč a stejné platí pro STAN, Piráty, částečně i Lidovce. Ani Fiala z ODS není nijak zvláště vyhraněný odpůrce, takže se nelze divit tomu, že se u nás i přes odpor veřejnosti připravují další kroky vedoucí k nesplnitelné integraci muslimů. Je tedy jasné, že nám vládnou zrádci a prospěcháři.  A vám to nevadí?

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 131 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...