
Zpráva vyzývá prezidenta Trumpa, aby uplatnil prezidentské nařízení z r. 2018 na ochranu národní bezpečnosti
CATHOLIC OBSERVER
Společnost, která prováděla nezávislý audit 22 hlasovacích zařízení fy Dominion Systems v malém okrese ve státě Michigan v pondělí (14. prosince) vydala zprávu, že zařízení jsou „záměrně a cílevědomě konstruována s inherentními vadami.“
Následně americká Spojená skupina bezpečnostních operací („Consequently, Allied Security Operations Group“, specializovaná firma pohybující se ve fyzických a cyber-doménách s cílem zabezpečení mj. cyber-bezpečnosti –pozn. překl.) ve své zprávě doporučuje, aby prezident Trump, aby zajistit národní bezpečnost při události zahraničního vměšování do voleb uplatněním „2018 executive order“ – nařízení prezidenta, podepsané prezidentem v září r.2018, týkající se zahraničního vměšování do voleb v USA (originál tohoto nařízení viz). Podle tohoto nařízení ne později než no 45 dní po závěru voleb může ředitel Národní bezpečnostní služby (Director of National Intelligence) v konzultaci s dalšími vedoucími činiteli příslušných výkonných orgánů a agentur provést zhodnocení jakýchkoliv informací ukazujících, že v záměru vměšovat se do US voleb zasahovala cizí vláda…-pozn. přek.)
“Došli jsme k závěru, že „Dominion Voting Systém“ je záměrně a cílevědomě konstruován s inherentními vadami na vytvoření systémového podvodu a ovlivnění výsledků voleb,“ říká zpráva, napsaná Russelem Ramslandem, bývalým republikánským kandidátem za Texas. Systém záměrně generuje enormně vysoký počet chyb hlasovacích lístků.“
Zpráva byla publikována na webových stránkách advokáta Matthewa DePerno, právníka v okrese Anterim, jenž reprezentuje v tomto případě voliče.
Okres byl ve zprávách po volbách, kdy se objevilo, že bylo 3000 hlasů překlopeno z hlasů na prezidenta Trumpa ve prospěch Bidena. The county was in the news after the election when it was discovered that 3,000 votes had been flipped from President Trump to Joe Biden. Státní tajemník Michiganu (třetí nejvýše postavená osoba v hierarchii výkonné moci ve státě Michigan, t.č. demokratka Jocelyn Bensonová – pozn.přek.) i úředník okresu Anterim, oba svalovali vinu na “lidský faktor.“
Allied Security však trvá na tom, že je to vada „mašiny“ či „software“, nazývá jí „záležitostí národní bezpečnosti.“
Hlasovací zařízení fy Dominion jsou užívány ve 28 státech, obsluhují kolem 40% obyvatelstva.
Zpráva doporučuje, aby „byla jmenována nezávislá skupina pro určení rozsahu chyb právních rozhodnutí po celém státě Michigan.“
Fa Dominion obvinění, že její zařízení jsou zranitelná podvodem odmítla jak „volební dezinformaci.“
Společnost Dominion na svých webových stránkách prohlašuje, že “všechny systémy fy Dominion jsou schopny produkovat papírové stoprocentně auditovatelné záznamy, s testováním, revizemi, audity, a přepočítání subjektu k nahlédnutí a ověření všemi politickými stranami.“
Asistent vrchního státního návladního státu Michigan, Erik Grill, označil požadavky zprávy, že jsou “nepřesné, nekompletní, a zavádějící.“
Zpráva konstatuje, že forenzní zkouška logu tabulace ze 6. Prosince vykázala, že 68.05% — 10,667 z 15,676 jednotlivých událostí — byly “zaznamenané chyby.”
Zpráva říká, že “tyto chyby byly výsledkem celkových chyb tabelace či hlasovacích lístků, které byly zasílány k výslednému rozhodnutí“
Vysoká chybovost „dokazuje, že hlasovací systém Dominion je defektní a státnímu či federálním volebním zákonům nevyhovuje.“
Audit si rovněž všímá zranitelnosti vztahující se na schopnost připojit zařízení fy Dominion na internet.
Powellová: ‘ Svědky něčeho podobného jako tohle jsme nikdy nebyli’
V pátek (11. prosince) podala advokátka Sidney Powellová Nejvyššímu soudu urgentní žádost, aby nařídil představitelům Georgie, Michiganu, Wisconsinu a Arizony jejich výsledky voleb 2020 decertifikovat.
Powellová v interview s Epoch Times v neděli řekla (viz ), že “strojový podvod, vedený hlasovacím systémem fy Dominion je zvlášť zákeřný a znepokojující.“
“Ve skutečnosti jeden z našich expertů řekl, že podvodem Dominionu bylo o 5% paušálně více hlasů všude, kde zařízení Dominionu běželo. Totéž platilo i pro další demokraty, kteří byli zpracovávání v oněch státech na papírových tiketech,“ řekla Powellová. .
Powellová, která není částí právního týmu Trmpovy kampaně, také navrhla, že by prezident Trump mohl uplatnit své nařízení prezidenta z r. 2018, vyzývající řetitele národní bezpečnostní služby, aby zhodnotil důkazy zahraničního zasahování do voleb.
Pokud by John Ratcliffe, šéf národní rozvědky (Director od National Intelligence) takové zhodnocené vedl, říká Powellová,“provětrá to mysl každého občana v zemi, který je ochoten podívat se na pravdu a fakta.“
“Protože tady to je – že něčeho jako tohle jsme nikdy nebyli v historii této země svědky,“ říká Powellová. „A třeba to zastavit právě teď nebo zde svobodné a férové volby nikdy nebudou.“
Interview Sidney Powellové s Epoch Times viz: https://www.wnd.com/2020/12/sidney-powell-trump-trigger-2018-executive-order/?ff_source=Email&ff_medium=wnd-breaking&ff_campaign=breaking&ff_content=breaking
- Art Moore, Překlad Catholic Observer
Redakce
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)
Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.
***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****
Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč
Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Latest posts by Redakce (see all)
- Babiš s Hamáčkem nám vyhrožují zastřelením - 1.3.2021
- Stoupají a stoupají - 1.3.2021
- Vznik britské mutace covidu … cizí zaviněníje téměř jisté - 1.3.2021
JEDINÁ MOŽNOST JAK SE ZBAVIT KOMUNISTŮ
je zbavit se jich silou. Držím palce Donaldu Trumpovi při vymetání Augiášova chléva. Armáda ty rudé svině v ulicích doufám umravnostní a jejich pány z Deep State odveze na neznámé místo zcela v souladu s platnými zákony.
MORAVA A SLEZSKO NENÍ ŽÁDNÉ ČESKO !!!
VŠECHNY VOLBY BYLY PODVODNÉ !!! SMRT VLASTIZRÁDCŮM !!!
Sudtružniku Dredo,
firma Dominion nepatři komunistum ale važenym emerickym podnikatelum. Krom toho v USA se již přes 200 let střidaji u politicke moci podržtašky největšich emerickych talmudovych kapitalistu Republikani se demokradama.
Podvod organizovali rudí komunističtí neomarxisté.
A piš srozumitelně vole.
Největši kapitaliste toužici po stale většim soukromem bohatstvi aby si mohli za ně zakoupit ještě vic moci nejsou žadni marxiste, trubkoniči! Kaja Marx pravě soukrome vlastnictvi kapitalu viděl jako největši zdroj vykořisťovani dělneho lidu a proto je chtěl zbavit zdroje bohatstvi aby tim velko kapitaliste přišli o moc nad dělnym lidem.
Mi neřikej, že Ročildi s Rokefelery si chtěji nechat vyvlastnit nahamoněne majetky a dobrovolně se připravit o zdroje sve absoilutisticke moci v kapitalizmu.
Vy se vůbec politicky neorientujete, Jonasi. Pán píše neomarxisté, ne staromarxisté. Staromarxisté naopak fandí Trumpovi, viz třeba KSČM.
NeomARXISTE? What ist das|? To ještě neznam. To je nějaky dortik ktery pekli spolu pejsek s kočičkou v tajnym labaku sudruha Ročilda nebo co?
Staromarxisté fandí dělníkům a rolníkům, novomarxisté buznám. Už to pochopte.
To jsou celí komanči hlásat jak je škaredý kapitál a přitom hrabat, hrabat a hrabat. Pěkně tě zblbli a nejsi sám.
Jestli je to pravda, se volby ttímto způsobem prováděny
můžou konat kdekoliv ve světě, tedy i u nás. Je to velký průser a je potřeba to řešit i nás pokud bude na to síla. Jinak nemá cenu chodit k volbám.NAŠE VOLBY jsou však “pojištěny” ,na to, kdyby voliči volby sabotovali. Stačí potom , když si strany podplatí několik voličů a jsou platné. Je třeba urychleně změnit volební systém.
U nas už takove volby byly, když byla TOPka zničehonic diky korespondenčnim hlasum zresuscitovana z poliotickeho zahrobi. Galuskovi pry tehdy na chvilku přestaly tvrdnout jatra.
K volbám by jsme měli jít naopak všichni, i ti co běžně nechodí, děj se co děj. Volit všichni jedinou u nás rozumnou stranu SPD Tomyo Okamury a doufat, že si její zástupci volby uhlídají.
Ja Tomya volil a k čemu to bylo dobre?
Tomyovi něco ztvrdlo? ;)
poslouchal jsem včera na youtubu celou tuto informaci, jak je uvedená v článku mám jedno doplnění. Ta uváděná
vysoká chybovost 68 procent není podstatou podvodu. To jenom systém vyřadí “jako” nejasné hlasovací lístky k ruční kontrole. Až při ruční kontrole dochází k “správnému” přiřazení hlasu…
Já chacha chachá a nemluvíte nÁhodou jak v babylonu? Zmatení jazyků a pojmů . To je asi účel organizace 2. miliard muslimů kalegri a miliardy afričanů marrakéšské emlouvy pro kontinentálníčky cca. 600. mil. poměru služných 0,15:1. Pro ty s čtvrtinou pod hranicí bídy vnitrodvorečkový název eu. Funkčně vlastníků €araboafriky.
https://www.youtube.com/watch?v=GuToJpcUOdc
https://www.youtube.com/watch?v=StIzboo1Hic
Chtěli jste ameriku a benefity máte na obzoru?
https://www.youtube.com/watch?v=RAogHx7Sl8k&list=RDMMRAogHx7Sl8k&start_radio=1
No, jako překladatel by se Očumovač katolíků moc neuživil.
Wobtahovač katoliku?
Jestli bude Demokratická strana podvádět při každých příštích volbách žádné volby nejsou třeba. Bidena dosadila do úřadu Čína. USA přejdou na systém jedné vládnoucí strany. Jedině tak bude v USA opravdová demokracie. Harris chce otevřít hranice pro 40 milionů migrantů. Bílí lidé budou v menšině a vzorem bude Jihoafrická republika. Tam si černoši velmi dobře vládnou 😂😂😂
Pokrok nezastaviš. Kapitalizmus je o šoustavnem pokroku. Kapitalizmus nezna hranice a na prvnim mistě je v něm dyciňky soukromy ZISK. Když jde wo zisk tak nezna bratra ni segry! To pak muši všechno stranou. Ti co maji byznys z krize dělaji všechno proto aby byla krize stale hlubši, ti co maji byznys z dluhu dělaji všechno proto aby bylo vic dluhu, ti co maji byznys z obchodu s drogama, migrantama, zbraněma se snaži protlačit svuj byznys atd., etc.. Wo byznysu a wo zisku dciňky byl kapitalizmus. Svobodaááááaaaau!
Zatímco poctivý uvědomělý dělník nechodí do práce pro zisk, nedělá to pro peníze, ale pro dobrý pocit z rozvíjení rozvinuté socialistické společnosti.
Poctivý uvědomělý dělník nechodí do práce pro zisk, ale aby přežil…
Kdepak sudruhu Aleši,
poctivy uvědoměly dělnik při budovani rozvinute kapitalisticke společnosti chodi do zaměstnani pracovat proto aby s rodinou přežil a aby pokud možno čim pozdějc spadnul do DLUHU a čim dele odvracel hrozbu exekuce.
Najdolezitejsie na veci je, ze Trump prijal svoju porazku s rozvahou skutocneho statnika a ze sa nesnazi za kazdu cenu obhajit neobhajitelne…
Ta situace na řešeni armádou zrála už hodně let. Ve svém blogu z minulého týdne píše novinář J.R.Nyquist: “Když čteme slova senátora McCarthyho, trochu to s námi cukne. Jsme dosud určeni komunistické konspiraci nevěřit. A ve spárech téže konspirace jsme zde, stydíme se říci, co to je, stydíme se říci, že v oné konspiraci jsou zapleteni naši domácí a naši cizí nepřátelé,….”…Senátor Josepgh McCarthy byk zesměšňován. To bylo v padesátých letech. To nastoupil Chruščov, toho jako kluk (tak v šedesátých letech, 1964 nastoupil Brežněv) ještě pamatuji. Ve škole nás tehdy učili, jak se budeme už po roce 1980 mít dobře, budeme už žít v komunismu, v blahobytu…..V té CHruščovově rétorice oproti té stalinské zazněly (naoko) liberálnější fráze, začal prosazovat mírové soužití zemí s různým společenským zřízením, a místo diktatury proletariátu do světa troubil heslo “všelidový stát”. A v téhle atmosféře propaganda dělala z McCarthyho válečného štváče. A řada lidí na to skočila – i na Západě…A po roce 1968 se ujal i na Západě slogan “socialismus s lidskou tváří” Lety tahle propaganda udělala své…
Dále pokračuje J.R. Nyuist:…” …Známý moderátor, jenž na krátko před více než dvěma desetiletími převzal převzal hlavní redaktor, jenž krátce převzal známou radioshow paranormílních jevů a teorií spiknutí v USA oblíbené rozhlasové stanice Coast do Coast AM („Od pobřeží k pobřeží, šířená v minulosti na středních vlnách) mi vyprávěl následující příběh. Hovořit zuačal o komunismus, o ukázce, kdy jej zavolala mediální exekutiva, aby jej varovala. “Zastavte mluvení o komunismu.“ Moderátor měl vysoké hodnocení a varování nebral vážně. Nakonec dostal od exekutivy další výzvu: „Udělal jste ve vysílání velkou kariéru, ale teď je po ní.“ ….
Komunistické hnutí není imaginární či fiktivní. Je reálným hnutím s reálnou mocí. Komunisté infiltrovali naše media, naše církve, naše školy, náš vědecký establishment, a naší vládu vědecké…” (moje poznámka: zde jde o subjekty americké, avšak totéž platí to i západoevropských, zejména co do establishmentu EU. i mnoha východoevropských, česká nevyjímaje, jejich znakem jsou nevybíravé útoky proti Polsku a Maďarsku, kde již tuto skutečnost konzervativní establishment prohlédl.)….J.R.N.dále…. -“…Komunistická Čína je uvnitř našeho hospodářství, vyrábí vitamíny a léky a téměř vše, co kupujeme. A teď máme všeobecně známé volby s podvody, v nichž je za zvoleného prezidenta prohlášen pročínský kandidát Joe Biden.
pročínský kandidát Joe Biden.
Profesor Di Dong-šeng, proděkan Školy mezinárodních vztahů při Čínské lidové univerzitě (moje pozn.: založené Komunistickou stranou Číny v r. 1937 během II. čínsko-japonské války – tedy jakýsi čínský odvar pražské “Vokovické Sorbonny”), poskytl nedávno rozhovor, ve kterém vysvětlil, jak Komunistická strana Číny funguje. „Trumpova administrativa je s námi v obchodní válce,“ poznamenal. “Tak proč bychom nemohli Trumpovu administrativu opravit?“ Profesor Di vysvětlil, že Čína od r. 1992 do r. 2016 neměla s upevňováním svých vztahů s Amerikou žádné problémy. S ironickým úsměvem řekl, “nadhodím možná něco, co tu možná bude trochu výbušné. Právě to, že máme nahoře své lidi. Na vrchu jádra úzkého kruhu moci a vlivu,“ propukla čínská návštěva v smích..,.,” Dále JRN cituje líčení toho Číňana, koho všeho a v jakém nejvyšším orgánu či korporaci mají jako “svého člověka”…..Mohu dodat: Není to jen v Číně. Cožpak ve své histori Microsoft Bila Gatese neudělal ředitele MSoftu Evropu důstojníka StB? Nebo VW ve Škodovce agenta StB “Luboše” od Bosche”? A to zdaleka není všechno….
Dnes se píše o očkovacích látkách proti covidu americké firmy Pfizer. Ale teprve v nemainstreamových amerických mediích se dozvíme, že opět majoritu mají – Číňani!
Jenže kolik dnes mudrců si nad někým, kdo poukáže na taková fakta, si klepe na čelo anebo tvrdí přinejmenším, že jde o konspirační teorie? Jak vidět v amerických volbách, nejde.
Obavy mám jen z toho, aby se část republikánů nedala podplatit a nehlasovala v lednu proti Trumpovi