virglobalsvet
29.10.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Humor

Zpráva o zániku civilizace na planetě Zemi

Sdílejte článek:

MILOŠ ZBRÁNEK

ZBRANEKTato zpráva je důvěrnou analýzou příčin a následků zániku civilizace na planetě Zemi. Smutný konec lidstva předpověděla vědma Baba Vanga, když na přímý dotaz, zda lidstvo bude vyhubeno novým coronavirem odpověděla:

„Nikoliv, covid lidstvo nevyhubí, ale vypukne takový boj s nákazou, že nezůstane kámen na kameni.“

Popravdě, ještě předtím, než neopatrný luskoun v Číně spadl do kotle s gulášem, děly se na planetě podivné věci.

Vzniklo hnutí Mee Too, které bojovalo proti páření mužů s ženami. Napříště musela být každá soulož stvrzena souhlasem ženy ve formě notářského zápisu ne staršího než 30 minut před vykonáním milostného aktu. Jinak by to bylo znásilnění se sazbou 10 let vězení pro muže. V důsledku toho se rodily děti jen v méně rozvinutých zemích, kde neměli notáře.

Taky se rozmohl rasismus. Na planetě Zemí žije několik ras, lišících se barvou pleti. Od černé do bílé. Nejhorší jsou ti nejbělejší, původem ze světadílu Evropa, kteří utiskují ty nejčernější, původem ze světadílu Afrika. Ti z Afriky navíc trpí masochismem, protože i když je jim známo, že běloši jsou nejhorší rasisti na světě, stěhují-li se z Afriky na jiné území, tak výhradně na území obývané bělochy. To přinášelo řadu konfliktních situací.

Ke všemu se zjistilo, že planeta se otepluje. Viníkem byly krávy, které vypouštěly skleníkové plyny. Krávy byly vyhubeny, namísto steaků začali lidé jíst sarančata, která byla beztak chutnější.

Tato situace zvedla spravedlivou vlnu rozhořčení u pokrokové a uvědomělé mládeže celého světa. Byly bourány sochy velikánů, neboť to stejně byli běloši a tedy rasisti. I socha svobody byla odpálena. Namísto ní byla vztyčena socha Buffalo Billa, prvního ekologického aktivisty, který byl sice taky běloch, ale postřílel 100 000 bizonů a významně tak přispěl k snížení uhlíkové stopy.

A do tohoto chaosu přišlo z pralesa do WU CHANU jedno zmatené zvíře, plné dosud neznámého viru, které zabloudilo na místní tržnici a po krátkém tepelném zpracování bylo, ještě zaživa, sežráno místními Číňany. Městečko WU CHAN má asi 10 milionů obyvatel a je známo jako sídlo největší laboratoře na zkoumání virů na světě. Ta však neměla s rozšířením covidu nic společného, jak potvrdili nejvýznamnější vědecké kapacity, většinou členové UV KS Číny. Mohl za to ten luskoun. A potvrdila to i následná kontrola, která se konala v laboratořích bezprostředně poté, hned rok po vypuknutí epidemie. Žádný covid nalezen nebyl.

Hodní Číňané nejdřív existenci viru tutlali, nechtěli zbytečně vyplašit lidstvo, ale když se to provalilo, okamžitě ochotně zásobili svět rouškami a testy za akční ceny.

Jednu chvíli to vypadalo nadějně. To, když velké farmaceutické firmy rychle vyvinuly naprosto účinnou vakcínu. Bohužel, dobře míněná snaha narazila na odpor tzv. odmítačů. A mnozí lidé naslouchali těmto pochybovačům, z nichž někteří sice měli mnoho akademických titulů a jeden i Nobelovu cenu za medicínu, jinak to však byli úplní nýmandi a bludní balvani. Marně jim skuteční odborníci zasedající ve správních radách farmaceutických společností domlouvali. Dobrou čtvrtinu lidstva nepřesvědčilo ani ujištění těchto expertů, že po dvou dávkách vakcíny udělají za epidemií tečku a zase budou moci jít k holiči. Byly i celé státy, které přistupovaly k epidemii lehkovážně a nezavřely obchody, školy a továrny. Čísla následně ukázala, jak osudový to byl krok. Zatímco ve Švédsku v první vlně onemocněla celá pětina obyvatel, v zemích s přísným lockdownem to bylo jen 20 %!

Zlom nastal, když se k odmítačům přidala velká skupina očkovaných, málo pevných ve víře. Stalo se to někdy mezi šestnáctou a sedmnáctou doplňující dávkou. Malověrní zakolísali a dopřáli sluchu vůdci odmítačů z jedné malé země. Poslanec Flákanec platil v celém širém kraji za vyhlášeného gentlemana s vybraným chováním. Není divu, že je uhranul. Bohužel uhranul i jednoho pochybného obchodníka se zbraněmi, který pro něj levně sehnal jadernou výzbroj z pakistánských zásob, které končila záruka. Flákanec okamžitě podnikl jaderný útok na očkovací centra v celém světě. To si ovšem očkovanci nenechali líbit a útok opětovali. Zmatené jaderné mocnosti nevěděly, kdo útočí, na koho a proč, ale v nastalém chaosu odpálily své rakety taky. Pro jistotu, aby se snad něco nepokazilo.

Špatnou zprávou je, že na Zemi přežilo jen 41 lidí. Dobrou zprávou je, že nikdo z nich nemá covid.

Katastrofu přežilo díky odlehlosti místa pobytu 20 ruských polárních badatelů v Antarktidě a 20 amazonek v peruánském pralese. Ve střední Evropě ji ještě přežil prof. Flégr, díky tomu, že bydlel v mrazáku. Bohužel s reprodukcí lidstva to nevypadá nadějně. Ruští polárníci mají zásobu vodky a jídla na několik životů a doposud nemají páru o tom, že nastal konec světa. Amazonky jsou také soběstačné, od polárníků příliš daleko, a navíc nemají tušení o jejich existenci. O prof. Flégrovi sice vědí, ale nechtějí s ním mít nic společného.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 487 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)