47574076_2131506557165773_3552452237470990336_n
10.12.2018
Kategorie: Společnost

O stavu unie

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:
DANIEL HRADSKÝ
 .
Ve výkladní skříni kapitalismu a demokracie demonstrují statisíce lidí za nižší daně, méně vlády a regulací. Odpovědí je slzný plyn, obrněné transportéry a zatýkání středoškoláků v kleče s rukama za týlem. Nadutý Šášula zatím vybírá nové koberečky do Elysejského paláce.
 .
 
 .
Původní mírová demonstrace v Bruseli proti globálnímu oteplování se zřejmě nějak proměnila v demonstraci proti establishmentu.
 .
V čele CDU, na místě budoucího fuhrera, vystřídala Tu, Jejíž Jméno Se Nesmí Vyslovit, Ta, Jejíž Jméno Se Vyslovit Nedá. Zkratka AKK říká o budoucím vývoji IV. Říše vše.
 .
Prezident republiky obvinil čučkaře, že nenašli teroristu, kterého chtěl, aby našli, tak alespoň vypustil na zpitomělou veřejnost další bublinu.
 .
Premiér Baron Prášil, přisátý na bruselském cecku a vůdčí osobnost předchozí povadlé eurofilní vlády, se přes noc stal hrází proti EU a přistěhovalcům, protože slušnočeši už zřejmě nikoho lepšího nemají. Jen u nás se můžete stát hrdinou pouhým planým žvaněním.
 .
Kdo není trestně stíhaný, nesmí do vlády, aby netrhal partu.
 .
Předseda nejmenší parlamentní strany vystoupil v bojovné póze před mikrofon a vyzval oba své posluchače k útoku na Rusko, protože teď na začátku zimy, je to skvělá příležitost. V podhradí psíci ještě stále ňafají.
 .
Na východ od nás se rozhodl premiér mafiánského státu rozpoutat celosvětovou krizi vysláním tří po zuby ozbrojených rybářských bárek k ruským břehům, protože doma mu padají preference a na jeho konflikt se po letech, kvůli těm uřvaným arabákům, nějak zapomnělo.
 .
…a takhle my si tu žijeme. (asi bych chtěl žít jinde)

.

ZDROJ: Daniel Hradský

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.