RUDAVLAJKA
17.2.2020
Kategorie: Společnost

Zpráva o předsudečné nenávisti

Sdílejte článek:

PETR BURIAN

Tuto zprávu za rok 2019 zveřejnilo ministerstvo vnitra. Hemží se to v ní levičáky všeho druhu, od anarchistů přes rusofily až po neonácky, a hrstkou bojovných muslimů. Ti, kteří se ideově nenávidí, se pak u sochy Koněva objímali.

Zajímavá partička vejlupků. Odsouzený islamista Dominik Kobulnický a s ním za totéž obžalovaní bratři Shehadehovi a jejich věrná družka Fátima Hudková v jednom spolku s anarchisty, starými bolševiky, ultravlastenci, prokremelskými bojovníky a starými marxistickými pomatenci.

Ještě markantněji se ta levičácká zbloudilost ukázala na demonstraci za zachování sochy Koněva, kterou organizovala Česká suverenita, předsedkyně Jana Volfová (dříve ČSSD, Nez/Dem, SDŽ) a kterou zpráva také zmiňuje. Spolu se tam sešli (a teď pozor, tohle vás rozbije) poslanci ČSSD Foldynou počínaje, poslanci KSČM (např. stalinista Skála), poslanci SPD, Jiří Ovčáček z pověření prezidenta Zemana, jak halasně zdůraznil (alespoň že si vzal konečně vázanku v barvách české trikolory a ne ruské jako Zeman a Babiš, inu síla zvyku), bolševická mlátička demonstrantů Zdeněk Ondráček, proruský bojovník Žarko Jovanovič, mladí svazáci ze Svazu komunistické mládeže i konkurenční DSSS – dělnická strana sociální spravedlnosti, vlajky ČR, Ruska, SSSR, Izraele, Rudé armády a to vše za doprovodného zpěvu Tomáška Hnídka (Ortel, Conflict 88), který také už dříve vystupoval na shromáždění příznivců Miloše Zemana. Nic proti vyjádření jejich názoru, ale aby se mladí komunisté drželi hypoteticky za ramena se členy původní Dělnické strany, kterou založil antikomunistický disident Jan Broj, syn komunisty popraveného Stanislava Broje v r. 1950, to už je fakt síla. Všichni spolu si pak na adresu pražské radnice zaskandovali nelogické “fašisti, fašisti”, vybrali na budoucí pokutu oné nepovolené demonstrace a se slzami v očích si za zvuků Ortela a pod rudými vlajkami se srpem a kladivem zabékali českou národní hymnu. Opravdu vlastenci k pohledání. 

Jak to sluší Džordžovi Ovčáčkovi pod rudou vlajkou zde:

A jak Zemanovi s Babišem v kravatě v barvách ruské trikolory jako za starých časů zde:

Cílem hněvu těchto zabetonovaných bolševických a nazi levičáků se nejčastěji potom kupodivu stávají mladí liberálové, což jsou v 99% levičáci také. Avšak namísto “jedinec musí sloužit většině” razí obrácené “většina musí sloužit jedinci”, což je totéž popření přirozené pravicové svobody a rovnosti, jen zrcadlově obrácené a s vlastním výčtem diagnóz. Nejkřiklavěji jejich labyrint v hlavě vynikne při zdůvodňování pozitivní diskriminace, boji proti předsudkům a prosazování sociální spravedlnosti. V prvním případě tvrdí, že všichni lidé se rodí sobě rovnými a mají stejná práva. Jen nebílí se rodí nerovní a proto je třeba ty druhé diskriminovat, aby se ona nerovnost tou nerovností narovnala. To je celá podstata pozitivní diskriminace. Ve druhém případě stojí jejich tvrzení na předsudku, že většinová společnost má předsudky a ty je třeba vymýtit. A ve třetím bodě, který mají s mladými komunisty a neonacisty tak nějak společný zase tvrdí, že je potřeba v zájmu obecné spravedlnosti vybrané skupiny osob vytrvale okrádat a krátit na jejich právech. Kam tyhle obludnosti pak vedou, si můžeme už dávno naživo okusit v kdejakém okupačním záboru cizí nemovitosti, například budovy kliniky, squattingu všeho druhu, ničení cizího majetku při pouličních nepokojích, demonstracích proti vládě peněz apod. Nejnověji např. kauza záboru bytu pronajímaného v systému Airbnb.

A vzhledem k tomu, že majitelem bytu byl izraelský občan, není hned zcela zřejmé, zda se jednalo o rozkulačení, znárodnění, zestátnění, či arizaci. Levičáci totiž tohle všechno zvládají levou zadní.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 342 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 2,53 out of 5)
Loading...
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)