foldyna
13.7.2018
Kategorie: Společnost

Zpovykovaný Jaroslav Foldyna

Sdílejte článek:

VLADISLAV SVOBODA

Čerstvě zvolený místopředseda České strany sociálně demokratické, bývalý boxer, příznivec silných motorek, předvčerejší vášnivou, někdy až komickou parlamentní diskuzi neunesl. Emotivně řval do mikrofonu k opozici něco o rozkrádání a tunelování.

 

Bohužel při svém svatém zápalu se zapomněl zmínit o své mateřské straně, která se na tunelování a rozkrádání podílela rukou nedílnou s ODS. Ve svém svatém zápalu jaksi zapomněl, že už v roce 1996 v rámci dohody mezi Václavem Klausem a Milošem Zemanem, se Miloš Zeman stal předsedou sněmovny. Po dvou letech si to s Václavem Klausem vyměnili a podepsali opoziční smlouvu, kterou dlouhé noci oslavovali šíbři a kmotři obou stran, protože věděli, že volební heslo Čisté ruce padlo pod stůl. Jediný kdo to odnesl (aby se neřeklo) byl ministr financí za jeho rodnou stranu – Ivo Svoboda. Přitom v té době to byl dobrý zvyk stovek, možná i tisíců jiných “podnikatelů”, navázaných právě na tyto dvě strany.

Taky by bylo dobré soudruhu místopředsedovi připomenout, že to byla právě ČSSD,která vždy pomáhala komunistům se dostat k moci. Nejdříve v únoru 1948 a nyní v roce 2018. Naštěstí vedení ČSSD je stále horší a horší, takže je jen otázkou několika let, kdy se ČSSD rozklíží a skončí tam, kde už měla dávno skončit – v propadlišti dějin.

Bohužel někteří politici se domnívají, že lidé mají krátkou paměť. (I když se to některých lidí týká).

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 3,81 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.