jb32c576_papalas_1
1.8.2017
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Zpověď politika

Sdílejte článek:

MARP

Už jste to pochopili? Vy, občané, sprostá lůzo, chátro, která nám, politikům a mocným nestojí ani za odplivnutí? My jsme ti vyvolení a vámi zvolení, když jste nám naletěli na sliby, koblihy, gulášek a brambůrky. Ostatně, jako vždy. My vás potřebujeme jen před volbami, nic víc a víme moc dobře, že se necháte sliby oblbnout, protože jste hloupí a jste naši poddaní.

To, že jsme ještě nikdy ty předvolební sliby nesplnili, to je jedno. Vaše paměť je totiž omezená na období mezi jednou koblihou a jedním gulášem zdarma. Už ani číst se vám nechce, protože by jste zjistili z našich programů, že nic není pravda. Takže vám nezbývá nic jiného, než držet hubu a krok, jinak vás pomocí našich policejněsoudních aparátů zlikvidujeme.

My jsme ti vyvolení, kteří si nahrabou – ano, z vašich daní, které vám potichu zvyšujeme a přidáváme další povinnosti, aniž o tom víte. Tak jsme chytří a vychcaní, na nás nemáte.

Ohóó, boj s korupcí, co jsme vám slibovali? Jste vážně tak blbí, že tomu věříte? Pak se už vůbec nedivíme, že nám to ve volbách zase hodíte a na sekretariátech se tomu chechtáme, až se za plné břicha popadáme. Přece si nevypustíme rybník, když to furt tolik vynáší. No jo, samozřejmě sem tam předhodíme nějakou malou rybu, ať se ulice a lůza pobaví a ryčí štěstím. Že z toho stejně většina díky svým prachům a konexím vyklouzne? No co, my se snažili a že jsou někde na okrese ještě jeden či dva soudci nebo žalobci poctiví a neúplatní, to se holt stává – i tak s nima brzy zatočíme…

Republiku si rozvracet nedáme! Vy debílci a nýmandi, kteří pobíráte mrzkou mzdu, z které vám necháme jen tolik, aby jste nechcípli hlady a stejně vám vnutíme různé půjčky, hypotéky, jen proto, abychom vás zadlužili a vy se stali našimi otroky, že vám vnucujeme, aby jste kupovali zbytečnosti, protože to je zrovna „in“, tak jste ani nepostřehli, že už jsme dávno ovládli veřejné i velké média, která píšou jen to, co my chceme. A pokud jsou média, která ještě nemáme pod palcem, tak věřte, že brzy budeme mít – buď je zničíme, dehonestujeme, uděláme z nich studny lží a konspirací, budeme je vypínat, stíhat, nedovolíme jim psát to, co by nás mohlo odhalit, co by nám mohlo ublížit či dokonce otevřít lidem oči nebo je přinutíme, aby se nám podvolily – represí nebo úplatky. Hele, prachy dokážou vše, to už dávno víme…

Ach, otevřít oči vám, slepým lidem, jasně… to určitě! Ani netušíte, jakou cenzuru jsme zavedli a novináří, ti jsou blbí, ti naletí taky. Stačí na to jeden policejní útvar, nové zákony o kontrole internetu a blbečci novináři hýkají štěstím, jak s těmi protidemokratickými a proruskými weby zatočíme, jak uděláme seznamy nepohodlných stránek a jejich představitelů. Jo jo, oni ti naši novináři jsou tak blbí, že nepochopili, že my pravdu nechceme, že jsme to obrátili tak, že to, co my říkáme, je ta PRAVDA!

Je nám proti srsti jakákoliv svoboda. Proč? Protože svoboda by znamenala náš konec, už jste to pochopili? My tu jsme od toho, abychom vám určovali, co smíte a co nesmíte. Vy jste chátra, která nesmí myslet a proto jste našimi poddanými. Na naši libovůli je, co s vámi uděláme. Vy nám musíte být vděční, že se o vás takhle staráme, že vám dáváme žrádlo a různé věci, aby jste si zatím užívali a žili v bludné představě, že máte vše… i tu svobodu.

Chachachááá, hovno svobodu máte, vždyť jste naši otroci, my si vás koupili, my vám umožňujeme, aby jste si mohli kupovat na leasingy auta, brát si hypotéky, které budete platit 30 let, brát si půjčky na dovolenou nebo na Vánoce, protože jsme to udělali tak, aby jste si ze svých mrzkých platů na to nemohli ušetřit. Máme vás tak omotaný kolem prstu, že to přes ty všechny pozlátka ani nevidíte.

Jo, jediní, kdo nám vždy pili krev, to jsou ti živnostníci, podnikatelé – ne velké firmy, které nám jdou na ruku, ale ty malé firmy, které chtěly podnikat, aby lidem mohli dát nadstandardní platy, ti živnostníci, kteří si vydělávají, aby si nemuseli půjčovat. Tak takové lidi tu nepotřebujeme. Už si, sakra, vy zabedněnci, uvědomte, že kdo nemá půjčky, kdo nemá dluhy, tak to náš třídní nepřítel. Nemáme ho totiž pod naší kontrolou. No, takže jsme zavedli další zákony, třeba ten o kontrolním hlášení DPH nebo o EET, které nám jejich kontrolu umožní a to by nebyl čert v tom, že bychom je nezvládli a nezlomili. Mají na vybranou – buď se podřídí nebo je zničíme.

Ne, my nepotřebujeme svobodné lidi, pro nás jsou nejlepší slepí a hluší otroci. Co je nám po nich, když se to tady nakonec celé rozkrade a rozpadne? My máme kam jít a máme už tolik, že přežijeme kdekoliv, třeba v Karibiku nebo ve Středozemí. Vás tu necháme, ať si navzájem zakroutíte krkem, až si vyrabujete soused souseda, až se tady vzájemně povraždíte. S tím počítáme, s občanskou válkou, ale my budeme už pryč a ještě vás popíchneme mezi sebou. Kdo tady bude? To je nám fuk, po nás potopa… Tož asi tak, občané, vy sprostá chátro, vy lůzo otrocká bez mozku, hýkající ovce…

Autor: Marp

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 84 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...