hospodavirus
9.10.2020
Kategorie: Ekonomika

Zpověď hospodského: Jsem smířený s tím to zabalit …

Sdílejte článek:

COM/DNO PYTLE

  • Facebooková zpověď majitele hospody, která určitě stojí za pozornost:

Tak je to tady. Soumrak hospod pokračuje. Od zejtra může bejt otevřeno do osmi.

Co to vlastně znamená v reálným provozu? Že sousta hospod a restaurací bude pravděpodobně na konci s dechem a v podstatě už definitivně v prdeli. Pro spoustu z nich, hlavně těch postavených na kuchyni skoro nebude mít smysl otevírat, bo polední jídla díky teď tak rozšířenýmu homeoffice moc nefrčej a rozvozy přes dámejídlo jsou často spíš dotovanou nezbytností. Pivnice (bez ohledu na to jestli točej staráč nebo crafty) se budou topit o něco pomaleji, ale též to pro ně bude průser, protože kdo půjde na pivo odpoledne, žejo. Pro nás, craftový hospody bude takovou slabou náplastí možnost prodeje do petek a prodeje lahváčů. Ale gambáčovny (které rozhodně nehaním, bo prostě jsou potřeba) tuhle šanci mít nebudou. A co si budeme povídat, pověstný polštář, o kterým mluvila Alenka “mastný vlas” Schilerová už většina z nás nemá, bo ho vyčerpalo jaro, léto, neustálý změny a omezování a další hovadiny, ohlašovaný totálně bez ladu a skladu.

Navíc díky totálně posranýmu způsobu komunikace stylem “víme to ve středu, oznámíme to v pátek, bude to od pondělka a hospod se to týkat nebude… vlastně ne, uděláme si z vás prdel, řekneme to ve čtvrtek a bude to platit hned od půlnoci a hospody pošleme k ledu” nebyla většině ani daná šance se nějak na změnu provozu připravit.

Za sebe se můžu přiznat, že už čtrnáct dní jsem smířený s tim to zabalit. Pořád odolávám, pořád tomu dávám šanci, ale už mě to pomalu ale jistě přestává bavit a můj den, který by jinak měl bejt v pohodě a plnej štěstí z toho, jak skvělou ženskou jsem si před pár dny vzal za ženu a z toho, že se po smrtícím začátku září začali lidi vracet do hospod se v podstatě smrsknul na depku, nervy a chuť se každej večer zmrskat jako hovado a chvíli na to nemyslet.

Prozatím to teda bude tak, že otevřu každý den v jedenáct, bude otevřeno do osmi, pak do desíti bude okýnko s možností pít venku. Takže, pokud by někdo chtěl (nejsem nákupák, wifinu nemusím vypínat, což je taky jeden z debilních nápadů admirála generála), může si sem přesměrovat homeoffice. Petek je dostatek, lahváče jsou taky a příští týden už nebudu objednávat nic než lahve, jelikož sudového mám teď ve sklepě asi na pár týdnů dost. Kelímky též jsou a něco k jídlu taky vždycky bude. Blbý je jen to, že tady budu muset bejt sám, bo počítám, že to co nás čeká mě bude stavět před problém kde vzít na platy pro Klárku a Toma. Což mě po pravdě sere si ze všeho nejvíc, že je budu asi muset nechat více méně ve štychu. Ale třeba to nebude až tak žhavý. Doufám. Prozatím jsem ale pesimista, bo je lepší bejt příjemně překvapenej pesimista než nasranej optimista.

Takže, bojujeme dál, snad to dáme.

Díky všem, co to dočetli až sem a omlouvám se rovnou za takovou osobnější zpověď.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 009 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...
politicon.cz
70 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.