exe
3.1.2017
Kategorie: Humor

Zpověď exekutorského vykonavatele

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 2,64 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JENDA ŠILHAVÝ

Ahoj, já jsem Karel a chtěl bych vám říct něco vo exekutorech. Víte, já sem asi dva roky sháněl práci a nakonec sem sehnal práci exekutorskýho vykonavatele… Ale sami vidíte, že sem úplně normální. Mám manželku, dvě děti, psa a splácim hypotéku. Od letošního roku platí novej exekutorskej kodex, vo kerym vám teďka něco řeknu, abyste viděli, že exekutoři sou taky lidi a ne žádný svině.

Exekutor se nikdy nezouvá. To je z toho důvodu, že když vnikáme do ňákýho bytu nebo domu, tak řveme EXEKUCE, OTEVŘETE! – to je skoro jako POLICIE, OTEVŘETE!, že? Hehe… Prostě, aby ty lidi neměli čas něco schovat. No, a kdybychom se pak zouvali, tak ztratíme důstojnost, že jo.

Exekutor se nikdy nezasměje vtipu, který povinný řekne nebo udělá, ani kdyby byl dobrý. Ale kdyby dobrý byl, zabaví ho a pokusí se ho nabídnout do pořadu Vtip za stovku. Vono to dá někdy práci se nezasmát, jo, když je ten fór dobrej… Ale my sme na to školený, jo, potlačovat emoce.

Domácí mazlíčci už nejsou podle nového občanského zákoníku věc. To znamená, že je nemůžem nabízet v dražbách exotickejm kuchyním, ale jen zverimexům nebo zoo.

Povinného a jeho partnera lze vzít do otroctví. Na školení nám doporučovali zvážit v otroctví drobnou nehodu a následnej prodej orgánů povinnýho.

Je možno zabavit i oblečení povinného s výjimkou spodního prádla. Ale pozor, jo, to se týká jen tanečnic u tyče a podobnejch povolání, u nichž je spodní prádlo součástí pracovního oděvu! Jinak ho samozřejmě zabavovat můžem. Ve vší počestnosti, samozřejmě, ale někdy je to docela rajcovní, to vám teda řeknu, hehehe…

Osoby s exekucí se mohou stát exekutory, ale nemohou provádět výkon rozhodnutí sami na sobě. Tak za prvý je to předpojatý a za druhý zabavovat sám sobě, to je trošku blbost, jo, rozumíme si, abych si sám zabavoval televizi a pak ji levně kupoval v předem domluvený dražbě, to je hovadina.

Sejde-li se více exekucí na jednoho povinného, platí pravidlo „kdo dřív přijde, ten dřív mele“. To znamená, že když přijedou exekutorský komanda – my tý naší partě říkáme komando, hehe… zabavovat ve stejnej den a čas, tak můžem vo majetek povinnýho bojovat i s využitím těžký techniky. Škody na majetku hradí samozřejmě povinnej.

Exekutoři se mohou ženit a vdávat jen v rámci exekutorského stavu. Tak to je jasný, že je vhodný zakládat silný exekutorský dynastie.

Dále je vhodné zakládat ve školách v rámci občanské nauky kroužky mladých exekutorů. Zabavovat je potřeba se nejprve naučit. Takže mladý exekutoři ze začátku zabavujou spolužákům třeba svačiny a podobně.

Novou exekutorskou hymnou se stává upravená píseň Michala Davida: „Já chci zabavovat nonstop“. No tak to je jasný, že jo, kerá jiná písnička by to asi tak mohla bejt!?

Vzhledem k zadlužení Česka musí bejt exekutoři neustále připravený zabavit stát a převzít výkonnou moc. Každej z vás, jak tady sedíte, dlužíte skoro 200 litrů, jo? Rozumíme si, jo?

Ještě chci říct, že exekutorská komora zavedla vod letoška novej institut „pomocný stráže exekutora“. Takže pokud si chcete někdo přivydělat, můžete nám pomoct odhalovat skrytý majetky, jo? Lidi se teď hodně naučili zavěšovat různý věci z voken a z balkónů na lanech. Když začneme bušit na dveře, tak rychle zavěšujou různý spotřebiče na provazy a lana, aby nebyly v bytě, až vylomíme dveře. Takže pokud uvidíte viset někde na baráku třeba televizi nebo ledničku, tak ty lidi ukrejvaj majetek, a pokud nám to nahlásíte, dostanete vodměnu. Pokud by tam ale visel člověk, tak nám to nehlašte, jo, snad jedině kdyby visel ňák hodně nízko a měl na sobě drahý hodinky, šperky nebo hadry… Takže kdo má zájem, zastavte se potom u mě, jo?

Záznam přednášky exekutorského vykonavatele Karla na Vyšší odborné exekutorské škole v Napakované Lhotě

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.