VAKCINADOLARPENIZE
1.12.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Zpověď antivaxera rizikového věku

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

SPIDLOVAUž dva roky nám tu řádí děsně a neúprosně smrtící pandemie zvaná covid 19. Teda…říká se, vyhlašuje se, bojuje se, umírá se, choří se, očkuje se – a neléčí se. “Vemte si paralen, lehněte si do postele a až se začnete dusit, zavolejte si rychlou”.

A hlavně – nechte se očkovat. První zaručenou tečkou, druhou zaručenou tečkou, třetí posilující tečkou…uvažuje se o čtvrté, jak jinak než posilující tečce…počet teček nám nějak narůstá. V psaném projevu mi tři tečky za větou evokují otevřený konec. Pochybnost. Nekonečno…tři tečky, dosaďte si, co vás napadne. Nejistotu. Pokračování příště.
 .
Pokud mohu mluvit, tedy psát, upřimně a za sebe, po celý čas té smrtící pandemie jsem nepocítila žádné zdravotní problémy. A to jsem v rizikovém věku, s mírnou nadváhou, bohužel, modelka ze mě celý život nebyla a už teda fakt nebude, mrtvička mě navštívila před několika málo lety a zdravíčko už není to, co bývávalo. Prostě opotřebovaná stařena. A covid nic. Maximálně tak rýma. Za celé dva roky té smrtící pandemie jsem nepocítila potřebu se testovat – do hospod nechodím a na dnešní divadelní umění nejsem jako konzervativní člověk, vychovaný na klasice, vůbec zvědavá. A covid pořád nic. Možná bezpříznakový, ale bezpříznakové respirační onemocnění mi přijde jako oxymoron. A to jsem pracovala v obchodě, denně asi tak něco kolem stovky zákazníků z různých končin nejen domácích, ale i z toho promořeného zahraničí. A covid fakt pořád nic. Až jsem se styděla, že jsem tak nechutně zdravá. Na roušku už nejmíň půl roku kašlu, všude, hubu mi zatím nikdo nerozbil, dokonce vynadáno jsem dostala jenom jednou.
 .
Nežiju až tak zdravě, kouřím, nejlepší bábovka je pro mě řízek a na životosprávu víceméně kašlu. Ale zato jsem hodně na čerstvém vzduchu, zahrádka, jezdím na koni, pravda, v mém věku spíš krokem, maximálně klusem, cválat už se bojím, od začátku té smrtící pandemie jím alternativou doporučené vitamíny…v mainstreemu taková doporučení nenajdete…a covid prostě a jednoduše nic. 
 .
Ani v té nejagresivnější propagandě mě vůbec nenapadlo, že bych se dala očkovat. Informace o něčem, co lidem píchají do těla, jsou opravdu hodně rozporuplné, pověst firmy Pfizer vcelku dost pochybná stejně tak jako pověst největších propagátorů a donátorů očkování, jako je Fauci a Gates. A teď mi vláda, skoro bývalá, vyhrožuje očkováním povinným. A že by se to změnilo příchodem vlády budoucí…tak to nemám obavy. Spíš bude hůř. 
 .
Povinné očkování. Ze zákona. Pokud vím, vakcíny jsou pořád ještě experimentální. Pokusné. Zkušební. Testované. I když dneska demisní premiér i demisní zpěvák ministr zdravotnictví tvrdí, že nejsou. Experimentální. No…nevím, zprávy sleduji dost bedlivě, ale tato informace, tedy informace o tom, že vakcíny, jejichž závěrečná studie je plánována na rok 2023, jsou všemi příslušnými orgány schválené, mi tedy fakt unikla. Asi se premiér v demisi a ministr zdravotnictví v demisi mýlí…eufemisticky řečeno, natvrdo bych řekla, že lžou. A tak tedy vycházím z předpokladu, že vakcíny jsou až do roku 2023 zkušební…a teď se naskýtá otázka – může mi stát nařídit zákonem zúčastnit se experimentu? Pokusu? Testu? Který může ohrozit mé zdraví, případně zavinit mou smrt? Když to přeženu – možná – tak mě moje vlastní vláda, v zemi, kde jsem se narodila, kterou považuji za svou vlast, svůj domov, svoje bezpečí, zákonem vydává všanc smrti, v lepším případě poškození zdraví. Padesát na padesát. Tohle se fakt dá v 21. století, ve společnosti, zaklínající se demokracií, nařídit zákonem?
 .
A teď tu máme ještě omikron. Další mutace viru, který ještě nikdo nikde nepurifikoval, nikdo neví, jak vypadá, ale jasnozřiví vědci už vědí, že je tu asi tak šestá či pátá mutace. Přitom se očkuje pořád ještě tou samou vakcínou, která prý byla vyvinuta proti tomu starému, dnes již k nepoznání zmutovanému viru. Ví se i to, že vakcína nezaručuje nakažení, šíření, prodělání ani úmrtí na covid…ale dejte se očkovat, budete mít mírný průběh? A když se očkovat nedáte, jste automaticky nemocní, infekční, hloupí, nezodpovědní a nezáleží vám na ubohé babičce ve Zlámané Lhotě.
 .
Opravdu se dá, skoro sto let po vzniku Hitlerovy NSDAP v Německu, oficiálně a s posvěcením vlády a parlamentu,  plošně rozdělovat občany své vlastní země na lidi první a druhé kategorie? Übermenschen und untermenschen? Árijci versus Židé…očkovaní versus neočkovaní. Lidé plnoprávní a lidé s právy omezenými? Ve společnosti, bdící nad nezcizitelnými lidskými právy kdejaké menšiny?
 .
Jak se říká, čůraj nám na záda a ani nepředstírají, že je to déšť. A ještě si to chtějí uzákonit a hrozí sankcemi a pokutami. 
 .
Prachy a nebo takzvaná konspirační teorie o depopulaci? Kdo ví…
 .
Myslím, že je na čase oprášit historii a přihlásit se k oné známé defenestraci. Ale…ovce se proti bačovi a jeho psům nevzbouří..i když…tři tečky, a tři tečky,  jak známo, znamenají otevřený konec…
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 861 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (65 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
213 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)