Matteo-Salvini
9.2.2019
Kategorie: Společnost

Zpolitizovaná italská justice se snaží zlikvidovat ministra Salviniho

Loading...
Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Chmurná zpráva pro demokratickou Evropu, zpolitizovaná italská justice se snaží zlikvidovat ministra Salviniho a způsobit pád italské vlády, politický proces s Matteem Salvinim je reálný. Speciální tribunál soudců žádá o zbavení imunity a soud s ministrem.

V nejbližších dnech má hlasovat imunitní výbor italského senátu o vydání Salviniho soudům v případě lodi Diciotti. Salvini zakázal loni v srpnu lodi s imigranty na palubě vstup do přístavu v Catanii. Rozhodnutí výboru potvrdí nebo zamítne plenární zasedání senátu. Většina poslanců koaliční M5s se vyslovuje pro vydání, s pomocí strany PD by vydání prošlo, znamenalo by to ovšem pád vlády. Italský premiér Conte vyjádřil Salvinimu podporu, prohlásil, že Salviniho rozhodnutí sdílela celá vláda.

Salvinimu se zakázem vstupu lodí s imigranty na palubě do italských přístavů a spoluprácí s libyjskými úřady podařilo snížit příliv imigrantů na minimum, dokonce twittoval, že poprvé po řadě let opustilo Itálii víc imigrantů (nucený odsun) než přijelo. Vyvolává to přímo běsnění levicových proimigrantských fanatů v celé Evropské unii.

Imigranti přicházejí do Libye přes africké země, kde je často silná vojenská přítomnost evropských vojenských jednotek, hlavně francouzských, které imigrační pasáž snad záměrně ignorují, přitom je jasné, kam tyto tisíce lidí míří.

Zablokovat tuto imigrační cestu by nebyl problém, ale Jourová, Juncker, Macron a spol. by museli chtít. Taktika pašeráků lidí na libyjském pobřeží je jednoduchá, vyvolat incident nebo nehodu a vyžádat si zásah lodí ong nebo lodí z evropskounijní mise, např. vzít si do bárky málo benzínu a vydá se SOS. Hlavně se nechat dovést před evropský přístav a tam si vylodění vynutí nátlakové skupiny místních levičáků, církve, proimigrační partaje. Lodi ong ve Středozemí nikdo nezablokuje, důvod není znám. Libyjská pobřežní ochrana, která je velmi účinná při zachraňování a rychle vrátí imigranty zpátky do Libye, je evropskounijními komisaři skandalizována.

Lodi ong na své cestě k italským břehům plují kolem bezpečných tuniských a maltézských přístavů, záměrně je ignorují. Žádná loď ong operující ve Středozemí nepatří Itálii, Sea Watch 3 pluje pod holandskou vlajkou s německou posádkou, imigranty do těchto zemí nepřevezou. 85% imigrantů, kterým se podaří vylodit v Itálii, nemají právo na pobyt ani na azylový přezkum. Začne nekonečný proces jejich odsunu, sabotovaný levičáky celé Evropy.

Rektor palermské uni Micari neúspěšně kandidoval za bývalou vládnoucí partaj PD, tj. post-katolíci-komunisti, málo co v evropskounijním folklóru může být odpornější než tato partaj. Rektorovo gesto proti hrozné vládě deportující imigranty – imatrikuloval na univerzitu ilegálního imigranta, který žádá o azyl a zatím žádné povolení k pobytu nemá. Univerzitní oddělení tam organizují demonstrace proti Salvinimu a za neomezenou imigraci. Podle rektora: mobilizujeme se. Česko by mělo přestat uznávat diplomy tohoto zařízení. Italští profesoři hromadně, nejen této uni, jakoby tento typ proimigrační mobilizace byl jejich hlavním posláním.

V drtivé většině levicovost těchto lidí převažuje nad odborností. Nezávislý soud a svobodná univerzita, nejsou to prázdné tlachy, společnost přece potřebuje spravedlivé rozhodování o antispolečenských jevech a kvalitní výchovu vědeckých kádrů. Tlachy o nezávislosti soudů vedou k zpolitizování justice, nikoliv ke spravedlnosti. Demagogicky chápaná svoboda akademického prostoru vede k proměně akademických zařízení v agitační centra okresního formátu. Na prvním místě je zřejmá amorálnost akademických funkcionářů, nejen italských, de facto manipulují lidmi, kteří jsou na nich závislí. Max Weber v 1918 napsal „Nechte politiku mimo katedru, zabývejte se vědeckými fakty“.
Nejen k vědeckým, ale i k faktům samotným mají levicoví akademičtí funkcionáři, infikovaní studenti a soudci dost daleko. Posvátný africký a muslimský imigrant na jejich oltáři. Co se za tím skrývá, to jejich vznešená ignorance nepotřebuje rozpoznávat, důsledky ponesou jiní, jich se to netkne, oni budou levicově tlachat a soudit dál.

V Itálii většinu státních univerzit mají v rukou levičáci, vládne na nich kolektivní levicová identita, tento jev je patrný i v Česku, všichni studenti jsou nasměrováni do jednoho směru uvažování, neurolog LeDoux píše, že je to dobré pro lidi paralyzované mozkovou mrtvicí, jednostranný trénink paralyzované části těla.

Autor: LC

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Miroslava Bardoková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 809,60 Kč
Vybráno 33.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 860 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
63 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.