papalas2
24.4.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Zoufalost papalášů

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

milan-radekPoté co se ČT nepodařilo obvinit z terorismu na Sri Lance zradikalizované budhisty, tak se zprávy o vraždění křesťanů musely nějak zatlačit do pozadí. Ale kde sehnat náhradu? Musel postačit poslanec co se rozjel na Moravu aby se tam zlískal jak papežskej prelát.

Měl z toho junckerovskýho housera, a v takovém stavu okenní parapet může být prevít. Padla facka padla na sále, a propaganda jela na plné pecky. Udělat z Čechů rasisty kteří zmlátí tak oblíbeného poslance jen proto že má černou kůži je náramný nápad, stovky mrtvých křesťanů neboli vyznavačů Velikonoc musí stranou, zde je závažný zločin xenofobie a rasismu.  Pavel Novotný z Řeporyjí neohroženě vyhrožuje že se jim ďábelsky pomstí. 

Vokázalo se že šlo o obyčejnou pařbu, pan poslanec už přiznává barvu, prej měl někdo jako slyšet něco o negrech, on si moc nepamatuje, on místo koštování chlastal…..a je po slávě. Z té kauzy bude ještě velká ostuda. Ale co nám to ukazuje?

Zoufalost před EU volbama. Na jedné straně hořela katedrála, a ne jen tak nějaká, ale přímo symbol nejen Francie, kde sice nevíme jak se to stalo, protože vyšetřování požáru trvá týdny, někdy měsíce, zvláště když se jedná o požár takového rozsahu.  Ale ještě se to hasilo, a už se oficiálně vědělo že je to nehoda, víme kdo to neudělal a vy kušte.  Pak se diví že tomu nikdo nevěří, a že třeba Žluté vesty viní i samotného Macrona, jiní zase jisté skupiny, vyberte si viníka když autoritám už nikdo nevěří. 

Pak to ještě o Velikonocích někdo roztočí ve velkém, sice daleko, ale i New Zealand je daleko, ale tam to byl útok na nás všechny, ihned se z toho vyvodily důsledky, občané se musí odzbrojit, a na důkaz soustrasti si premiérka dala na hlavu šátek.  A nejen ona. V mnichovském kostele jeden narušený jedinec zařval o Velikonocích, přímo při mši, Allanu akbar, ozvala se rána, lidé začali utíkat, přes dvacet raněných, ale to je jen incident, nehodný se o něm zmiňovat,  ale zlitý poslanec, to už je na pováženou, zvláště když měl někdo – údajně – prej něco říct o negrech. 

BUDOU VOLBY DO EU – ZVEDNĚTE SE Z GAUČE A JDĚTE VOLIT, JE NA ČASE SE POKUSIT ZMĚNIT SMĚR!Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 378,00 Kč
Vybráno 23.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 990 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
politicon.cz
75 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.