3954-elf-forest-abstract-fantasy-green-leaves-wallpaper
11.9.2016
Kategorie: Politika

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Kam až to všechno může zajít? Opravdu bude nutné vyburcovat slušné lidi k masivnímu silovému občanskému protestu, k budování domobrany a ozbrojenému střetu s vládnoucí zkorumpovanou sebrankou, po pštrosím způsobu poschovávanou za kordony policejních těžkooděnců? Opravdu si vezme současná parlamentní oligarchie na svědomí, že svojí připosraností, řitním euroalpinismem, bolševickým sociálním inženýrstvím a rabováním kapes daňových poplatníků pro zlodějské plnění partajních pokladen stvořila neosocialistickou předluženou parodii občanské společnosti, která pro svoji “politickou korektnost”, “sociální smír” a “multikulturní obohacení” ztratila všechny atributy svobodného soužití s rovnými šancemi a právy pro všechny, čímž pohřbila budoucnost několika dalších generací?


Současné dny nejvíce připomínají pověstný klid před bouří. Zdegenerovaná média sice stále pějí pravdoláskovské ódy na úžasné projekty financované EU, na odvahu pracovníků multikulturních spolků pomáhajících cikánům pochopit základy osobní hygieny či zákonitosti školní docházky, “statečně” odsuzují každé slovo, zdviženou ruku i odznáček “pravicového extrémisty” aniž by měli nejmenší povědomí o významu tohoto slovního spojení, aby tak před národem obhájili marxistickými kavárenskými pseudointelektuály pečlivě opěvovaný dotovaný a regulovaný smrádek, ale teploučko, který jim a jejich chlebodárcům zajišťuje pověstný klid na práci vzývaný již dříve takovými velikány lidové demo”g”racie jako Milouš Jakeš nebo Miroslav Štěpán, ale tak nějak jim nedochází, že mnohé z těch jimi vytvářených virtuálních obrazů lidé již dávno přeřadili do kategorie demagogických sraček a poháru trpělivosti chybí opravdu už jen posledních pár kapiček.Stačí porovnat oficiální zpravodajství a diskuse čtenářů. Jakoby existovaly dva jiné světy. Žijeme snad každý v jiné zemi? Existuje snad někde za mlžným oparem přerozdělovaných peněz ukradených pod hrozbou kriminálů daňovým poplatníkům jiná dimenze kde je všechno v sociálně-multikulturním pořádku, dle zákona, dle nejnovějších bruselských vyhlášek, dle představ politických úderníků podsunuté obálky a razítka o normálním obyčejném životě?

Zřejmě ano. Administrátory blogu i-dnes například nejvíce zaujalo řešení současných problémů v článku blogerky, poslankyně ČSSD. Snůška nicneříkajících tlachů žádajících jen další a další peníze od pracujících tvůrců hodnot. Myšlenky naprosto odtržené od reality, od praktických probémů, od jakéhokoliv náznaku pochopení společenské situace. Soudružka učitelka poslankyně má dojem, že je třeba ještě více podojit ty porobené otroky sociálního státu, kteří se snaží uživit vlastní prací a jim ukradené peníze na daních, po samozřejmém desátku (dvacátku, třicátku …) do partajních kas od rozhodujících úředníků, nasypat neefektivním “pomáhajícím” pseudoorganizacím, které živí kamarády, manželky či milenky stranických bossů. Tím prý se zajistí hlavně tedy to vzdělání sociálně vyloučených a nastane ráj na Zemi.

Toto má býti elita národa, rozhodující o našich životech. Elita tvořící zákony, elita ovlivňující míru našich práv a svobod. Zdaleka si nedělám iluze, že jde o vyjímku. Sbor korupcí zdegenerovaných a mocí opilých figurek, třesoucích se o svoje teplé místo luxusně honorované ze státního rozpočtu se předvádí prostřednictvím různě ovlivněných médií každý den. Nad některými se můžeme jen útrpně usmát, někteří ovšem už mají takovou moc, o které se běžnému smrtelníkovi ani nesní. Vytvořili systém svojí osobní absolutní nepostižitelnosti a právní neodpovědnosti.

Ti se nám tady dole jen smějí. Něco se vám nelíbí holoubkové? Pošleme tam policejní kordony, pár placených provokatérů, nazveme vás fašisty, extrémisty a naplníme vámi kriminály. Protimainstreamové názory umlčíme silou ozbrojených složek a demagogickou propagandou stokráte opakované lži. A ještě na tom vyděláme, protože budeme mít důvod zase zvýšit daně a tím i svoje čisté zisky z dojení státního penězovodu. Tak na vás! Ať žije nový eurosocialismus s multikulturní tváří!

Může se tedy někdo divit, že se slušnému člověku kalí zrak a zatínají ruce v pěst? Jak dlouho ještě ze sebe můžeme nechat dělat idioty, kteří to jen všechno platí? Kdo může déle vydržet situaci, kdy po probdělé noci, když mu pod okny vyřvávala tlupa ožralých pobíračů sociálních dávek, potká ráno cestou do práce pro změnu bandu jejich dětí, snažících se jej “nenápadně” okrást s pokřikem “Táhni do roboty, gádžo!”, poté si v novinách přečte o dokončení vily za 27 miliónů křišťálově čistého a v souladu se všemi zákony geniálně zbohatnuvšího bývalého premíéra, kam se má vracet ze svého bytu na Floridě, či o dalších “podnikatelských” úspěších firem bývalého rozdělovače miliardových státních zakázek, nyní milovníka sportu, a po celodenní dřině je večer u zpráv doražen komentáři všemožných uplacených politruků a úpěním ministra financí na co všechno zase není a nebude dokud se nezvedne tato daň, tento poplatek nebo se neškrtne příspěvek na invalidní vozík? Kolik času zbývá než zoufalí lidé začnou dělat zoufalé věci?

Poznámka autora: Článek je přesně pět let starý, byl poprvé publikován na mém blogu 11.9.2011. Co se od té doby změnilo? Vlastně prakticky nic, jen se k naší domácí “diskriminované” minoritě přidalo pár “uprchlíků před válkou” a o v článku zmíněných problémech se začalo poněkud odvážněji psát. Tedy až posledních pár měsíců. Politická věrchuška se však chová stejně, společenský papiňák je ještě o něco více natlakovaný, ale stále existuje spousta věrozvěstů společenské morálky, kteří nevidí, neslyší a tento text i dnes označí za fašisticko-rasisticko-xenofobní snůšku lží. Kolik času nám tedy ještě zbývá?
bloger
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 170 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...