Senzig
9.12.2021
Kategorie: Společnost

Zoufalí lidé dělají ještě zoufalejší věci

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝMédii proběhla zpráva, ve které byl zmíněn případ z Německa, kde otec povraždil svou rodinu. Tedy 3 děti, manželku, a nakonec sám sebe. Důvodem bylo odhalení falešného certifikátu o vakcinaci, který vystavil své manželce pracující ve státní správě. Vzhledem k žádosti státního zástupce o exemplární potrestání otce rodiny za falšování úředního dokumentu jeho i manželky, muž zazmatkoval a způsobil nelegálně drženou zbraní rodinou tragédii. V obavě před vězením, propuštěním manželky z práce a odebrání dětí unikl všem nebezpečím nepochopitelným činem, kterým bylo vyvraždění celé rodiny.

Tragédie, která se udála, má dvě polohy. Jednou je osobní, kdy otec sáhnul na životy svých nejbližších a nejmilejších. Nebyla to žádná pomsta, byl to projev strachu a paradoxně lásky. Co mu probíhalo hlavou, když zabíjel, to si ani nelze představit, muselo to být šílené. Většina z nás je rodiči a představa něčeho podobného je prostě mimo hranice běžného lidského myšlení. Jakákoliv situace má nějaké řešení a toto je to, které nemá být ani poslední, nesmí být vůbec. Zkrat, který se udál, je neomluvitelný a jen těžko pochopitelný. Lze však říct, že daleko horší než osobní tragédie, byť skutečně strašidelná, je ta společenská.

Tlak, který způsobují politici a média ve spojení s kolaborující částí lékařské obce, je pro mnohé neúnosný. Obrovské množství pochyb spojených s látkami nazývanými jako vakcíny mnohým z nás brání v poslušnosti a podvolení se diktatuře farmaceutických firem ovládajících pomocí peněz (média) a korupce (politici a jejich poradci) nynější svět. O extrémně krátké době vzniku a absenci testování vakcín se už napsalo mnoho statí, o složení se vede ještě více diskusí. Je tu však plno dalších aspektů, které z těchto experimentálních mixů dělají v očích části obyvatel naprosto nepřijatelný způsob prevence před koronaviry.

Varováním je potřeba podepisovat jakýsi informovaný souhlas, kterým vaxeři přebírají veškerou zodpovědnost na sebe, dále mnoho zdravotních komplikací spojených s dobou po aplikaci obsahu injekcí v očkovacích centrech, zjištění, že je pseudovakcína před ničím nechrání. Tedy ani před smrtí. A aby pochybám nebyl konec, je tady obrovský nárůst počtů srdečních onemocnění, plicních embolií, mozkových příhod. Podobně se objevuje neuvěřitelný počet kolapsů sportovců, kdy křivka jejich úmrtí či nutnosti ukončit sportovní kariéru prudce stoupá. A nejen to. Ač se o tom nesmí hovořit, množí se případy nevynucených potratů a narození mrtvých či postižených dětí. Přesto snaha přinutit obyvatele planety k vakcinaci má stále vzrůstající tendenci. Nejen u nás. Jen tady klid, zatímco jinde už je lidí protestujících v ulicích skutečně hodně.

Spolupráce médií s politiky vytváří atmosféru strachu. Ne každý je pánem své života, takže pracujete li ve státním sektoru či v soukromém vedeném vaxery, střetáváte se s vynucováním očkování v zaměstnání. To nejsou jediné problémy. Část lékařů odmítá neočkované ošetřovat, za čímž můžeme vidět působení prezidenta České lékařské komory Kubka. Bohužel se to týká i pediatrů. Komplikace mají žáci i studenti, samozřejmě, že se separace lidí týká i gastronomie, sportovního a kulturního vyžití, cestování. Pravdou je, že lecos jde hodit za hlavu či si hledat vlastní cestu, ale bez práce a mzdy je těžké tuto šílenou dobu překonat. I proto řada lidí podlehnula nátlaku. Samozřejmě víme, že určité množství nadšenců se na další své dávky těší a má k nim kladný vztah, zdaleka ne každý má totiž potřebu zjišťovat, k čemu mají být produkty na principu mRNA užitečné. Většina však na vpich nešla z důvodu vlastního přesvědčení, ale jen proto, aby eliminovali dopady covidu na svou osobu. Ať už ekonomické, společenské, volnočasové či psychické.

Lidé odmítající se z různých důvodů podvolit se soustředěnému tlaku musí najít dostatek odvahy, síly a morálky. Někdo to vydrží, jiný ne. Vzhledem k tomu, že většina opatření vlád jsou jednoznačně protizákonná, lze považovat zfalšování dokumentu o očkování za stejně legitimní jako nařízení vydané vládou. Rozdíl je v pozici z pohledu síly, kdy ta státní má proti jednotlivci navrch. Zvláště proto, že na straně politiků jsou represivní ozbrojené složky, bohužel nefunkční advokáti a státem placení soudci. Jestliže výše uvedený muž vytvořil falešný certifikát, byl by potrestán, byť s tím nelze souhlasit. S ním i jeho manželka. Možná by přišel finanční postih, který by rodinu dostal do vážných ekonomických problémů. To už neposoudíme. Jisté je, že celá rodina není jen obětí zoufalého otce, ale především systému, ve kterém nyní žijeme. Mnohonásobnými vrahy tak jsou jak výrobci vakcín korumpující politiky, tak i vlády jednotlivých regionů, média a jejich redaktoři a moderátoři. Nepodlehnout jim je těžké a složité, nicméně bez boje se jim vzepřít nepůjde. Rakušané, Francouzi, Belgičani i Holanďani jsou v ulicích, Indové podali na Gatese žalobu. Jiné národy jen drží ústa a krok. Mezi ně patříme my. Jak dlouho to ještě míníte snášet? Ani událost v Německu není dostatečným alarmem? Říkáme si o další problémy. A možná fatální.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 449,00 Kč
Vybráno 55.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 997 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
112 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)