kolar2
6.5.2020
Kategorie: Společnost

Zoufalec Kolář

Sdílejte článek:

NATÁLIE VACHATOVÁ

natalie-vachatova83868809_0Ondřej Kolář, starosta Prahy 6 za Top09, napsal Ursule von der Leyen dopis. A chtělo to notnou dávku odvahy. Jít s tím ven, na to musíte mít kuráž. Já bych to třeba nedokázala.

 

Než se mi narodily děti, byla jsem tou nejlepší mámou na světě. Pravda, po jejich narození jsem spoustu věcí musela přehodnotit a od té doby denně bojuju s tím, zda jsem dostatečně dobrý rodič, ale v jedné věci jsem měla vždy jasno – moje děti budu vždy vychovávat tak, aby dokázaly fungovat jako samostatné jednotky, které si za své činy také vždy ponesou odpovědnost samy.

Jako rodič bych se propadla hanbou, kdyby moje dítě něco provedlo a místo toho, aby dokázalo čelit následkům, se schovávalo za máminou sukní. Kolář to tedy dotáhl do absurdních rozměrů. Asi tak, jako by malý Ondřej strhl nástěnku na základní škole, pak si… se lekl a napsal si o ochranu přímo ministrovi školství. Styděla bych se. Vážně.

Z Ondřeje Koláře bych neměla radost ani jako žena. Od chlapa bych zkrátka čekala víc životní odvahy, když už na sebe vezme to břímě a odstraní sochu Koněva. Zatím to vypadá, že jeho nejodvážnějším životním počinem je pravidelná návštěva barber shopu. Existuje asi tisíc lepších variant, po nichž žena touží, než mít za muže slabocha. Ženy mi nejspíš rozumějí. Možná i muži.

A popravdě, být Ondřej Kolář můj otec, radost z toho dvakrát nemám, i když si rodiče nevybíráme. Svého otce chcete vidět jako statečného muže, ne jako někoho, kdo se schovává pod postelí a roztřesenou rukou za občasného utírání nudlí škemrá z naprosto neodpovídající pozice tu poslední osobu na světě, co by vám s tím mohla a chtěla pomoct.

Zkrátka napsat dopis, ze kterého vycházíte ve všech ohledech jako zoufalec, to chce opravdu… chtěla jsem původně napsat “koule”, ale to není ten příběh, to chce mít zkrátka povahu. Kolář ji už takovou má.

Celé znění dopisu zde: https://www.top09.cz/…/otevreny-dopis-starosty-prahy-6-ondr…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 074 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...
58 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)