migrabitky
29.1.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Zoufalá švédská policie prosí o pomoc kvůli rostoucímu násilí imigrantů. Stejně tak i ve Vídni

Sdílejte článek:

COM/SM

Policie ve švédském městě Malmö, vyzývá místní obyvatele, aby jim pomohli při řešení závažných trestných činů. Situace ve městě je již neúnosná, místní policie je už zoufalá, naléhavě prosí místní obyvatele aby jí pomohli při při řešení trestných činů, včetně desítek pokusů o vraždu, znásilnění, bití a množství dalších trestných činů.

Policejní šéf policie v Malmö, Stefan Sinteus, prosí ve svém otevřeném dopise občany o poskytnutí svědectví a informací v rámci vyšetřování. Sinteus doufá, že občané začnou více spolupracovat s policií, a násilí v Malmö začne klesat.

“Mohu vás ujistit, že policie v Malmö dělá vše co může, aby se podezřelí pachatelé zodpovídali. Ale nemůžeme to udělat na vlastní pěst. Jsme závislí na Vás a Vašich svědeckých výpovědích, na vyřešení těchto násilných trestných činů. Proto se nyní na Vás obracím. Pomozte nám,” napsal Sinteus.

“Policie v Malmö, v současné době vyšetřuje 11 vražd a 80 pokusů o vraždu. K tomu další násilně trestné činy jako násilí, krádeže, znásilnění, ” informuje Sinteus a dodává, že situace na odděleních je napjatá, protože potýkají s akutním nedostatkem personálu.

Malmö je nárazníkové město, kde se soustřeďují hojně nově příchozí migranti do Švédska. Zda nezvladatelný nárůst kriminality souvisí s jejich příchodem a pobytem je otázka pro švédskou multikulturně socialistickou vládu za tisíc bodů a budoucnost vlastního národa..

Vlna násilností však sužuje i obyvatele sousedního Rakouska. V hlavním městě Vídni řádí gangy migrantů. Nešetří opravdu nikoho. Bitky jsou v historické metropoli na denní bázi, uvádí britský portál Express. Jednou z obětí násilníků byl i houslista Michael Buchmann. Členovi světově známého Vídeňského orchestru hrozí, že se kvůli incidentu může skončit jeho profesionální kariéra.

buchmanHouslistovi gang mladých migrantů zlomil prst poté, co je upozornil na stanici metra, že v podzemí je zakázáno kouřit. “Jak jsem čekal na metro U4 na Karlsplatz ucítil jsem cigaretový kouř. Skupinka mladých mužů stála vedle mě a jeden z nich kouřil, “ uvedl Buchmann pro deník Kurier. Vzápětí jeden z mladíků přistoupil k němu a plivl na něho. Buchmann však zůstal stát a opakoval, že v metru je zákaz kouření. K tomu ho agresivní mladík kopl a zasáhl jeho prst.

Gangy jsou seskupeny ve Vídni na základě etnické blízkosti z různých národností. Oblast Praterstern je podle portálu kontrolována gangem ze severní Afriky. Vlakové nádraží v západní části Vídně je teritoriem Afghánců.

Nárůst násilností je zaznamenán v Rakousku zejména od loňského roku kdy přišly do země tisíce migrantů. Za loňský rok eviduje rakouská policie 22 tisíc kriminálních hlášení vůči migrantům. Násilnosti mohou být také důvodem protiteroristických razií, které provedli rakouští policisté v uplynulých dnech a zadrželi při nich 8 podezřelých.

Minulý týden muži zákona také zadrželi ve Vídni 17-letého mladíka, který se sám označil za člena “radikálních salafistických kruhů”. Uvedl také, že tyto kruhy experimentovaly s výrobou bomb.

ZDROJE: securitymagazin.cz, express.co.uk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 9 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
91 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.