MIGRANTILOD2
3.3.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Zničí Německo Evropu? Zatím se o to snaží …

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Už několikrát jsem upozornila na fakt, že zdaleka nejvíc pašeráků a pašeráckých lodí, operujících nejen ve vodách Středozemního, ale i Egejského moře, jsou německé neziskovky. Ty jsou velmi slušně dotovány jak ze státního rozpočtu, tak z EU a velmi významným sponzorem těchto vysoce ziskových neziskovek je také německá církev…

 

Nejsou to ještě ani dva týdny, co do vod Středozemního moře vyrazila nechvalně známá loď Sea Watch 3, vedená stejně nechvalně známou kapitánkou Racketeovou. První letošní úlovky má už za sebou. Vylovené africké vetřelce pak převáží do Itálie.

Libyjská pobřežní stráž oproti tomu o víkendu vylovila 95 převážně Afričanů z vod Středozemního moře poté, co se jejich loď převrhla. Podle očitých svědků se při nehodě utopilo nejméně 15 lidí.

Na rozdíl od cestujících Sea-watch 3 nebyli přeživší převezeni do Evropy, ale zpět do Libye, odkud by měli být přes IOM navráceni do jejich domovských zemí.

Podle IOM se mnoho lidí uvízlých v Libyi v současné době snaží opustit zemi. To by mohlo souviset s měnící se domácí politickou situací v severoafrickém státě, který se stal jednou z nejdůležitějších tranzitních zemí na cestě do Evropy od svržení Muammara Kaddáfího v roce 2011.

Po letech krvavé občanské války se libyjské válčící strany na začátku února v tvrdých jednáních dohodly na společné přechodné vládě, která by připravila půdu pro národní volby a mír.

Zdá se, že mezi převaděči panuje obava, že pokud by se země stabilizovala udržitelným politickým způsobem, dveře do Evropy by se mohly zavřít, protože Libye by již nebyla považována za nebezpečnou a lidé zachránění ve Středozemním moři by tam také museli být vráceni.

Podle OSN letos dorazilo k italskému pobřeží 4500 invazistů, kteří vypluli z Libye (mimo nich vypluly další tisíce z Tuniska). To bylo téměř o 50 procent více než ve stejném období loňského roku, kdy bylo počítáno pouze asi 2 350 nově příchozích. Předpokládá se, že v roce 2021 se v centrálním Středomoří utopilo 170 lidí.

Neziskovky se mezitím nadále vydávají do vod u libyjského pobřeží, aby umožnily vstup do slíbené Evropy ještě více džihádistům. V neděli byl čtvrtý záchranný člun německé neziskovky stejného jména se sídlem v Řezně pokřtěn na „Sea-Eye 4“. Úvodní projev pronesla místopředsedkyně Spolkového sněmu, zelená Claudia Rothová.

Znovu si stěžovala na údajnou „evropskou ostudu“, protože EU se zatím nedokázala shodnout na společné azylové a uprchlické politice. Je třeba, aby existovala „státem sponzorovaná civilní evropská námořní záchrana“ a „stálý a solidární distribuční mechanismus pro zachráněné lidi v Evropě“, pronesla Rothová.

Realizace těchto požadavků by uvedla do pohybu novou vlnu invaze do Evropy, která by nakonec byla opět způsobena především Německem.

Spravedlivé přerozdělování muslimských invazistů v EU, které bylo opakovaně prosazováno, je chimérou, protože vetřelci míří přes otevřené vnitřní hranice Evropy do sociálního státu, který si zvolí v krátkodobém nebo dlouhodobém horizontu.

Claudia Rothová a velká část politické levice však stále dokola hovoří o přerozdělování. Nechtějí omezit invazi, ale rozšířit ji, aby v celé Evropě vytvořili multikulturní společnost, která by nejen z Německa udělala nestabilní multietnický stát. Negativní důsledky takové transformace jsou již jasně viditelné v mnoha německých městech.

Vyhlídka, že Rothová a její strana téměř jistě převezmou vládní odpovědnost v Německu po podzimních volbách do Spolkového sněmu jako koaliční partner CDU, musí naplnit každého racionálního občana hlubokými obavami!

Každý, kdo chce zastavit invazi z Libye, musí pracovat na tom, aby se vylovení Afričané vraceli zpět do severní Afriky.

To by aktuálně mělo být do Tuniska, které je signatářem příslušné Úmluvy Organizace spojených národů o mořském právu. Nicméně neziskovky toto nerespektují a svůj náklad vezou mnohem dál – až do Itálie.

Pokud by se vetřelci vraceli zpět do Afriky (třeba do Tuniska), brzy by nebylo koho vozit. Jenže o to politická levice v Německu, ani pašerácké neziskovky, které tito zelení politici podporují, nemají zájem!

Podle stávajících průzkumů je skoro jisté, že v podzimních volbách vyhrají v Německu Zelení, což by znamenalo velmi výrazné posílení nejen invaze, ale projevilo by se to zcela zřejmě i neskonale větším tlakem na schválení jednotných azylových pravidel v rámci EU.

Tato problematika se v EU již probírala a je nasnadě, že od ní Brusel jen tak neustoupí. Obzvlášť, když bude mít nejspíš podporu budoucí německé zelené kancléřky. Rothová je totiž v souvislosti s tímto postem zmiňována stále častěji. A země, které jsou přes EU neuvěřitelně zadlužené, nakonec nátlaku Berlína a Bruselu podlehnou…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 314 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
politicon.cz
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)