babis218
22.8.2018
Kategorie: Společnost

Znectění piety?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 3,95 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

HONZA PALUSKA

Líbí se mi, jak mnozí lidé (a některé z nich mám docela rád) brečí nad tím pískotem na Babiše. Že prý je to znectění piety, památky mrtvých a že tam byl jako demokraticky zvolený předseda vlády … Tak koťátka moje:

 

Za prvé) Funkce neimplikuje morální kredit. To, že jsem koblihou zacpal hubu dostatku lidí na to, aby mě to vyneslo do veřejnýho úřadu, ještě neznamená, že je zapomenuto vše, co jsem v minulosti dělal.

Za druhé) Babišovi nejde a nešlo o žádnou pietu. Šel na to shromáždění, protože se to od něj čekalo a proto, aby měl Mára Prchal nějaký střelivo pro tesklivej PR článeček. Člověk kterej kvůli tomu, aby byl premiér radostně kolaboruje s otevřenejma stalinistama, má nějakou invazi vojsk Varšavský smlouvy a udušení Pražskýho jara úplně u prdele. Kdyby dostal správnou cenu, klidně by Vinohradskou třídu nechal u rozhlasu vybagrovat a zasadil tam řepku. Řídit stát jako firmu voe….

Za třetí) Karel Kryl v jedný svý písničce zpívá “kašlu Vám na fangle, já jsem chtěl kněze”. Myslíte si, že ty mrtví zajímá nějaká ukázněná pieta? Že čekaj na to, až jim pár panáků v nažehlenejch oblecích bude cintat předem připravený proslovy nad hrobem? Ani hovno! Jestli chcete nějak uctít ty, který položili svůj život v boji s okupantama z 68, tak je pískot na normalizačního vychcánka, co byl pro kus žvance ochotnej udávat lidi fízlům, poměrně dobrej nápad.

Tak … a teď teprve můžete plakat.

Autor: Honza Paluska

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 319,00 Kč
Vybráno 15.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.