babis218
22.8.2018
Kategorie: Společnost

Znectění piety?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 3,95 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

HONZA PALUSKA

Líbí se mi, jak mnozí lidé (a některé z nich mám docela rád) brečí nad tím pískotem na Babiše. Že prý je to znectění piety, památky mrtvých a že tam byl jako demokraticky zvolený předseda vlády … Tak koťátka moje:

 

Za prvé) Funkce neimplikuje morální kredit. To, že jsem koblihou zacpal hubu dostatku lidí na to, aby mě to vyneslo do veřejnýho úřadu, ještě neznamená, že je zapomenuto vše, co jsem v minulosti dělal.

Za druhé) Babišovi nejde a nešlo o žádnou pietu. Šel na to shromáždění, protože se to od něj čekalo a proto, aby měl Mára Prchal nějaký střelivo pro tesklivej PR článeček. Člověk kterej kvůli tomu, aby byl premiér radostně kolaboruje s otevřenejma stalinistama, má nějakou invazi vojsk Varšavský smlouvy a udušení Pražskýho jara úplně u prdele. Kdyby dostal správnou cenu, klidně by Vinohradskou třídu nechal u rozhlasu vybagrovat a zasadil tam řepku. Řídit stát jako firmu voe….

Za třetí) Karel Kryl v jedný svý písničce zpívá “kašlu Vám na fangle, já jsem chtěl kněze”. Myslíte si, že ty mrtví zajímá nějaká ukázněná pieta? Že čekaj na to, až jim pár panáků v nažehlenejch oblecích bude cintat předem připravený proslovy nad hrobem? Ani hovno! Jestli chcete nějak uctít ty, který položili svůj život v boji s okupantama z 68, tak je pískot na normalizačního vychcánka, co byl pro kus žvance ochotnej udávat lidi fízlům, poměrně dobrej nápad.

Tak … a teď teprve můžete plakat.

Autor: Honza Paluska

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.