spanelmigr
31.10.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Znásilňování a vraždění nebere konce

Sdílejte článek:

IN

Přestože média mlčí, případně pouští pouze část informací a speciálně veřejnoprávní stanice ČT se stává často záměrně neviditelnou, světem stále více hýbou události, v nichž jsou primitivismus a náboženství nástrojem zla páchaném na bílé populaci. Sebevražedné sklony evropských politiků, vágnost a tolerance vůči činům muslimských elit pocházejících ze Saudské Arábie a ticho při postupné likvidaci bělochů v Jihoafrické republice se staly konstantou a normou umožňující zásadní změny napříč kontinenty.

Migrace nadržených mladých mužů z Asie a Afriky do Evropy pokračuje. Byla li přerušena jedna cesta, okamžitě se objeví jiná. Jestliže se vzepřely balkánské země a snaží se komplikovat přechody davů z Turecka, objevily se lodě neziskovek u Libye a sbíraly stovky Afričanů plovoucích na člunech připravených přesně na plavbu na hranici, za kterou by bez vytažení ven prostě umřeli. Systematičnost, s jakou spolupracují bohatí pašeráci lidí s neziskovým sektorem, je odstrašující. Ve chvíli, kdy italský ministr vnitra Salvini učinil i přes ryk italských a dalších evropských dobrodějů přítrž systematickému zaplavování své země muslimy, ,,objevili” pašeráci novou cestu směřující do Španělska. Tamní předseda vlády totiž patří ke stejné partičce, jako Merkelová a Macron. Takže se jede dále a na plný plyn. Důsledky jsou zjevné.

Znásilňování mladých žen je v plném běhu. Jistě tušíte, že ne každá ihned nahlásí svou nemilou příhodu, i přesto se informace o brutalitě muslimů dostávají postupně na denní světlo a už i tak spořádaný a disciplinovaný národ, jakým Němci jsou, vychází do ulic a demonstruje proti novým ,,Němcům”.  Naprostá neúcta k lidskému životu, neochota pochopit evropskou kulturu a vztah, který v civilizovaném světě mají obě pohlaví, to vše způsobuje naprosto rozdílné chování mezi Evropany a příchozími muslimy. Naprosto nepochopitelná tolerance jejich činů a zvyklostí způsobila v mnoha částech Velké Británie naprosto totální islamizaci celých měst, ve zbytku Evropy jednotlivých čtvrtí. V těchto místech už nejde o znásilňování žen, tam byli vyhnáni původní obyvatelé a došlo k faktickému převzetí území. Sebezničující chování nás bělochů se poté stává projevem naprosté dezorientace, slabosti a nepochopením naší zodpovědnosti vůči celé planetě. Zamoření islámem, násilím, primitivismem a scestným náboženstvím postaveným na výrocích pedofila je sebevraždou konanou v přímém přenosu.

O petrodolarech, za které si Saudové a pár dalších muslimských zbohatlíků kupuje svět, jsme už psali. Decimující likvidace Jemenu, bestiální vražda novináře před zrakem celého světa, bratříčkování s předními západními politiky a neustálé rozpoutávání válek v zemích, které spadají do okruhu zájmů Saudské Arábie a jejích partnerů, to vše patří ke koloritu této oblasti a doby. Vykoupení v podobě bohatě dotovaných sportovních událostí, kulturních akcí a politicko-ekonomických a vědeckých sympózií jsou pouze náplasti na rány, které jsou touto elitou jinde způsobovány. A protože peníze způsobují změny charakteru, chová se řada umělců, sportovců, firem a politiků podobně, jako normální děvky. Rázem se zapomíná na promarněné životy souvěrců velkých šejků. Hlavně, že dotyční utrácí své miliardy za vše, na co si ukáží. Holt dolary jsou více, než hrdost, bezpečí a inteligence.

JAR se mění a situace v ní houstne. Podobně, jako relativně nedávno v Zimbabwe, kde Mugabe zdecimoval národní hospodářství zároveň s bělošskými farmáři a dostal prosperující zemi do kolen, přistupují nyní pohrobci teroristy Mandely ke stejným krokům. Je třeba si připomenout, že nynější černošské obyvatelstvo v JAR není původní, takže argumentovat tím, že běloši v této části Afriky nemají co dělat, je nesmysl. Navíc tuto zemi pozdvihli svou pracovitostí  na úroveň západních mocností a udělali z jižního cípu Afriky prosperující oblast. Vše je nyní jinak. Ze severních kmenů příchozí černoši rozvrací zevnitř zemi, která je přijala, a páchají na bílých obyvatelích násilí v nebývalé míře. Stoupá kriminalita, snižuje se výkonnost ekonomiky, farmáři opouští své domovy a z JAR se postupně stane zadlužené a krve plné ghetto.

Dostáváme se do situace, kdy lze konstatovat, že kam muslim a černoch vstoupí, přestane růst nejen tráva. A kombinace obojího, tedy náboženství a rasy, vytváří národ, který má ovládnout Evropu?  Za podobné názory by měli být jejich propagátoři okamžitě a bez milosti potrestáni. Místo toho je jim poskytován čas v médiích, sedí v parlamentech a vládách napříč Evropou a obsluhují otevřené vstupní dveře na náš kontinent.  Místo jasného vymezení prostoru, ve kterém mohou být islám a násilí tolerováno, tedy v jejich domovských lokalitách, jim je poskytnut prostor na přenos vlastního primitivismu až k nám domů. Je čas vyjít do ulic tam, kde je situace již dramatická, a s migranty velmi rychle zatočit. Jedině tak pochopí, že jim tady dobře nebude a beztrestnost tu prostě neexistuje. Němci už to tuší a v ulicích jsou. Nechceme li být definitivně zlikvidováni, braňme se už nyní. Jiná cesta pro naše zachování neexistuje.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2020: *****

Václav Tykvart 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ivan Domkář ml. 300,- Kč, Vladimír Rozinek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jana Skřenková 150,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Otakar Kohoutek 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Hruška 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libuše Polášková 500,- Kč, Stanislava Ekartová 100,- Kč, Oldřich Lhoták 1000,- Kč, MUDr. Eva Niemcová 100,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jiří Hejhálek 2000,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miroslav Meder 650,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milan Sobotka 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Jan Sabo 1000,- Kč, Martin Dřímal 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Jiří Linhart 300,- Kč, Miroslav Splítek 200,- Kč, Mgr. Luděk Tesatčík 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Ludmila Nováková 200,- Kč, Miloslav Pecka 300,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 131,00 Kč
Vybráno 57.51%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 408 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.