spanelmigr
31.10.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Znásilňování a vraždění nebere konce

Sdílejte článek:

IN

Přestože média mlčí, případně pouští pouze část informací a speciálně veřejnoprávní stanice ČT se stává často záměrně neviditelnou, světem stále více hýbou události, v nichž jsou primitivismus a náboženství nástrojem zla páchaném na bílé populaci. Sebevražedné sklony evropských politiků, vágnost a tolerance vůči činům muslimských elit pocházejících ze Saudské Arábie a ticho při postupné likvidaci bělochů v Jihoafrické republice se staly konstantou a normou umožňující zásadní změny napříč kontinenty.

Migrace nadržených mladých mužů z Asie a Afriky do Evropy pokračuje. Byla li přerušena jedna cesta, okamžitě se objeví jiná. Jestliže se vzepřely balkánské země a snaží se komplikovat přechody davů z Turecka, objevily se lodě neziskovek u Libye a sbíraly stovky Afričanů plovoucích na člunech připravených přesně na plavbu na hranici, za kterou by bez vytažení ven prostě umřeli. Systematičnost, s jakou spolupracují bohatí pašeráci lidí s neziskovým sektorem, je odstrašující. Ve chvíli, kdy italský ministr vnitra Salvini učinil i přes ryk italských a dalších evropských dobrodějů přítrž systematickému zaplavování své země muslimy, ,,objevili” pašeráci novou cestu směřující do Španělska. Tamní předseda vlády totiž patří ke stejné partičce, jako Merkelová a Macron. Takže se jede dále a na plný plyn. Důsledky jsou zjevné.

Znásilňování mladých žen je v plném běhu. Jistě tušíte, že ne každá ihned nahlásí svou nemilou příhodu, i přesto se informace o brutalitě muslimů dostávají postupně na denní světlo a už i tak spořádaný a disciplinovaný národ, jakým Němci jsou, vychází do ulic a demonstruje proti novým ,,Němcům”.  Naprostá neúcta k lidskému životu, neochota pochopit evropskou kulturu a vztah, který v civilizovaném světě mají obě pohlaví, to vše způsobuje naprosto rozdílné chování mezi Evropany a příchozími muslimy. Naprosto nepochopitelná tolerance jejich činů a zvyklostí způsobila v mnoha částech Velké Británie naprosto totální islamizaci celých měst, ve zbytku Evropy jednotlivých čtvrtí. V těchto místech už nejde o znásilňování žen, tam byli vyhnáni původní obyvatelé a došlo k faktickému převzetí území. Sebezničující chování nás bělochů se poté stává projevem naprosté dezorientace, slabosti a nepochopením naší zodpovědnosti vůči celé planetě. Zamoření islámem, násilím, primitivismem a scestným náboženstvím postaveným na výrocích pedofila je sebevraždou konanou v přímém přenosu.

O petrodolarech, za které si Saudové a pár dalších muslimských zbohatlíků kupuje svět, jsme už psali. Decimující likvidace Jemenu, bestiální vražda novináře před zrakem celého světa, bratříčkování s předními západními politiky a neustálé rozpoutávání válek v zemích, které spadají do okruhu zájmů Saudské Arábie a jejích partnerů, to vše patří ke koloritu této oblasti a doby. Vykoupení v podobě bohatě dotovaných sportovních událostí, kulturních akcí a politicko-ekonomických a vědeckých sympózií jsou pouze náplasti na rány, které jsou touto elitou jinde způsobovány. A protože peníze způsobují změny charakteru, chová se řada umělců, sportovců, firem a politiků podobně, jako normální děvky. Rázem se zapomíná na promarněné životy souvěrců velkých šejků. Hlavně, že dotyční utrácí své miliardy za vše, na co si ukáží. Holt dolary jsou více, než hrdost, bezpečí a inteligence.

JAR se mění a situace v ní houstne. Podobně, jako relativně nedávno v Zimbabwe, kde Mugabe zdecimoval národní hospodářství zároveň s bělošskými farmáři a dostal prosperující zemi do kolen, přistupují nyní pohrobci teroristy Mandely ke stejným krokům. Je třeba si připomenout, že nynější černošské obyvatelstvo v JAR není původní, takže argumentovat tím, že běloši v této části Afriky nemají co dělat, je nesmysl. Navíc tuto zemi pozdvihli svou pracovitostí  na úroveň západních mocností a udělali z jižního cípu Afriky prosperující oblast. Vše je nyní jinak. Ze severních kmenů příchozí černoši rozvrací zevnitř zemi, která je přijala, a páchají na bílých obyvatelích násilí v nebývalé míře. Stoupá kriminalita, snižuje se výkonnost ekonomiky, farmáři opouští své domovy a z JAR se postupně stane zadlužené a krve plné ghetto.

Dostáváme se do situace, kdy lze konstatovat, že kam muslim a černoch vstoupí, přestane růst nejen tráva. A kombinace obojího, tedy náboženství a rasy, vytváří národ, který má ovládnout Evropu?  Za podobné názory by měli být jejich propagátoři okamžitě a bez milosti potrestáni. Místo toho je jim poskytován čas v médiích, sedí v parlamentech a vládách napříč Evropou a obsluhují otevřené vstupní dveře na náš kontinent.  Místo jasného vymezení prostoru, ve kterém mohou být islám a násilí tolerováno, tedy v jejich domovských lokalitách, jim je poskytnut prostor na přenos vlastního primitivismu až k nám domů. Je čas vyjít do ulic tam, kde je situace již dramatická, a s migranty velmi rychle zatočit. Jedině tak pochopí, že jim tady dobře nebude a beztrestnost tu prostě neexistuje. Němci už to tuší a v ulicích jsou. Nechceme li být definitivně zlikvidováni, braňme se už nyní. Jiná cesta pro naše zachování neexistuje.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 611 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.