migrants-6
21.2.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

„Znásilnil jsem více než 200 nemuslimek, byla to moje povinnost“, říká muslim

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Znásilnění nemuslimek patří také k formám džihádu. Znásilněné nemuslimky by měly dát muslimům děti – muslimy. Takto smýšleli i mnozí bojovníci z řad ISIS, z nichž mnozí jsou již v Evropě.

Jeden z těchto džihádistů nedávno vypovídal o svém působení v řadách ISIS. A hovořil nejen o znásilňování, ale také o popravách bezvěrců. Ničeho, co udělal, nelituje, vše dělal ve jménu džihádu. A tím, co konal, jen následoval činy lžiproroka Mohameda.

Islámský stát se rozprchl po celém světě, aktuálně míří většina džihádistů do Evropy. Podobných, jako tento „pravověrný muslim“ jsou zde tisíce…

„Znásilnil jsem více než dvě stě nevěřících žen,“ přiznal člen Islámského státu Amar Husajn. Byl zajat před dvěma lety během bitvy u Kirkúku.

Amaar Hussein, 22,  an Islamic State member sits at his prison cell  in Sulaimaniya , Iraq February 15, 2017. REUTERS/Zohra Bensemra

bojovník ISIS čeká na rozsudek

Husajn při výslechu neprojevil žádné známky lítosti. Pro něj, muslima, bylo normální sexuálně zneužívat nevěřící ženy: jezídky a křesťanky. Byli to stejní islámští velitelé, kteří naléhali na milicionáře, aby znásilnili všechny nevěřící ženy, které chtěli: protože znásilnění je zbraní etnického vyhlazení a utrpením pro bezvěrce..

„Je to nutnost kvůli dětem. To je normální,“ přiznal Husajn v rozhovoru pro agenturu Reuters a připomněl, jak vojáci chalífátu během postupu do severního Iráku dobyli město nevěřících, přičemž se věnovali systematickému znásilňování křesťanských a jezídských žen dům od domu..

Pro tohoto islámského bojovníka byly popravy výstřelem do hlavy nebo setnutí hlavy také „normálním“ aspektem džihádistického života: „Sedm, osm nebo deset najednou – pokračoval – vzali jsme je do pouště a zabili je.“.

Jemu podobní se nyní vracejí do Evropy. Mnozí z nich zde vždy byli. A jsou jich tisíce. Spolu s miliony podobně smýšlejících kompliců. Není to ovšem pouze bezpečnostní problém: je to také demografický problém.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 010 times, 4 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
politicon.cz
115 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.