rapef
8.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Znásilněná levicová aktivistka policii lhala o původu útočníků. Nechtěla podporovat xenofobii

Sdílejte článek:

SM 08|07|2016

Nechtěla prý podněcovat nenávist a rasismus proti přistěhovalcům v Německu. Selin Gorenová, 24letá mluvčí německého levicového hnutí mládeže Solid měla být podle jejích slov znásilněna v lednu v Mannheimu.

Tehdy oznámila znásilnění na místní policii a uvedla, že k němu došlo v noci na místním hřišti a útočníky prý byla “smíšená skupina” německy mluvících cizinců i místních obyvatel. Policii však zatajila, že muži ve skutečnosti mluvili arabsky a persky a že se jednalo o uprchlíky. 

O dvanáct hodin později se ale vrátila na policii, aby svoji výpověď uvedla na pravou míru. Měl jí k tomu přemluvit její přítel. Gorenová v rozhovoru pro německý časopis Spiegel řekla, že si byla vědoma odporu proti migrantům, který v Německu zesílil po hromadných sexuálních útocích na Silvestra v Kolíně nad Rýnem a nechtěla prý svojí výpovědí vzbuzovat ještě  “větší nenávist vůči migrantům.”

Občanské hnutí v německém Kasselu pod názvem Gesa – Aktivně a společně proti sexuálnímu násilí –  uvedlo pro Daily Mail, že se zvýšil počet sexuálních útoků spáchaných právě přistěhovalci, protože “pachatelé často pocházejí z kultur s odlišným obrazem ženy,” tvrdí jeho mluvčí Steffi Burmester. “Jsou sami a cítí se ponížení a tímto činem si potvrzují svoje mužství. To není omluva ani schvalování podobných činů, jen vysvětlení.”

.

ZDROJ: securitymagazin.cz, dailymail.co.uk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 24 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
17 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.