nezisk
21.10.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Známé proimigrantské neziskovce loni vzrostl rozpočet o třetinu. Proč dostávají více peněz?

Sdílejte článek:

COM/JK

Oficiálně je u nás podle mainstreamových politiků a medií pouze 12 ilegálních imigrantů. Je proto s podivem, že prudce rostou rozpočty všem neziskovkám, které se podílejí na dovozu imigrantů a následné péči o ně.

Třeba takové Centrum pro integraci a migraci, které vede mediálně známa Magda Faltová a ve správní radě sedí bývalý ministr vnitra za ODS Jan Ruml (Nyní člen strany Zelených).

Jestliže v roce 2017 dostala neziskovka 7.32 mil Kč, tak loni to bylo již 9,44 mil Kč! To je nárůst o 29 procent!

Hlavním donátorem byla jako obvykle EU, ale činil se i Babišem vedený Úřad vlády, v roce 2018 dal neziskovce 854 tis Kč, to je o 32 % víc než v roce 2017! To bude asi to jeho slibované šetření na neziskovkách. Pozadu nezůstal ani jím ovládaný MHMP pod kuratelou neziskovkářky Krnáčové, ten dal 1,81 mil kč to je o 17 procent více než v roce 2017.

Jistě nikoho nepřekvapí, že stejně jako v roce 2017, šlo i loni více než 80 procent všech prostředků na mzdy zaměstnanců – neziskovkářů!

Co za to daňový poplatník dostal? Zde snad několik citací z výroční zprávy 2018.

Besedy na školách – V projektech Mluvme spolu (o migraci) a Crossing borders mezi Pražany jsme na školách v Praze, zapojených do projektů, uspořádali besedy o migraci a uprchlictví, s účastí hosta migranta či migrantky, kteří žákům vyprávěli své příběhy a zkušenosti s cestou do ČR a životem zde. Součástí besed byly také workshopy, které připravili lektoři se Zvolsi.info, a vysvětlili žákům, co to jsou desinformace a hoaxy a jak se proti nim bránit.

• Komunitní akce – ve spolupráci s Pražským humanitním gymnáziem jsme uspořádali akci Mluvme spolu (o migraci), kde se představili migranti ze zemí jako Mongolsko, Demokratická republika Kongo, Ukrajina nebo Mexiko a připravili si pro žáky workshopy o kultuře a zajímavostech svých zemí.

• Školení pro pedagogy – na Pražském humanitním gymnáziu jsme pro pedagogický sbor připravili školení, v němž se učitelé dozvěděli informace o aktuální situaci v oblasti migrace a uprchlictví u nás a ve světě, či jak pracovat s žáky s odlišným mateřským jazykem.

Tedy ideologický brainwashing dětem a mládeži a pedagogům!

Naše budoucnost?

Opět mě zaujala sekce Inter-kulturní pracovnice:

Dinara Akhmetová, Natallia Allen, Mónica Márquez Bobadilla, Mayada Elhissy, Otgon Erdene Erdenebat, Marianna Kuzmovych, Ngo Quynh Nga, Marina Pojmanová, Van Anh Tranová, Viktoria Valeeva, Jana Magdaléna Vlastníková, Chima Youssefová. Stále se ptám, co to vlastně znamená?

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč potřebuje proimigrantská neziskovka víc peněz, když tu přece žádní imigranti nejsou? Nebo tu snad imigranti snad jsou?

Autor: J. Krejčík

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč

Celkem za měsíc: 900,00 Kč
Vybráno 2.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 430 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.