migranti122018

Změní se příchozí v ohrožující?

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRPřišli mnozí a s uprchlíky neměli vůbec nic společného. Ale kdo by nepřišel, když Evropskou unii ovládá jedna z nejhloupějších a nejhorších političek světa, co prý má „vedoucí úlohu“. Dostali bydlení, oblečení a zadarmo zdravotní péči a k tomu dávky ve výši, kterou tam u nich doma pokládají za zázrak. Nemusejí nic. Ani pracovat, ani dodržovat zákony ani se asimilovat.

Evropané, odsouzeni to vše financovat, místo toho, aby elitu EU nahnali do moře a před nové norimberské tribunály, se jen ohnuli a pár se jich anonymně zlobí kdesi na sociálních sítí. Tragická realita probíhá od roku 2015, a je proto doprovázena také růstem extrémistických stran. Protože každá akce nakonec vyvolá reakci. A zloba mezi národy a Evropskou komisí je také realitou. Tomu všemu se oni „mnozí“ jen smáli a kdo se na na ně jen mžikem kriticky podíval, toho okamžitě označili za rasistu a nepřítele. A stát na udaného občana vyslal policii a soudy. Něčeho podobného dosáhly jenom totalitní režimy se svými gestapy, KGB, Stasi či Stb.

Dnes zuří ve světě koronavir a politici, co celou tu globálně-migrační vlnu zavinili, hovoří o válce. Budou ji mít. Protože tito „mnozí“, jak vidíme na amatérských záběrech z celé té nepovedené unie, žádné pokyny a příkazy nerespektují. Nedělali to dodnes, nebudou to dělat nikdy. Vždyť to po nich vůbec nikdo nevyžadoval. Takže nějaká karanténa? Nedejme se vysmát. Tu budou mnozí přehlížet.

Důsledky umíme odhadnou všichni. Nemoc je dostihne. A protože ta nekázeň zaviní rychlé šíření nemoci COVID-19, tak se zdravotní systém stane přetížený. „Solidární vlády“ budou stát před rozhodnutím, koho upřednostní, protože na všechny jednoduše lůžka nezbudou.

Systém falešné solidarity začne vykazovat i jiné závady. Především se původní evropští obyvatelé začnou těchto „mnohých“ ještě více bát. Včera jim „mnozí“ s podporou „solidárních vlád“ sebrali peníze, poté svobodu vyjadřování a sebrali jim i to platné právo. Zavedli si svoje. Nyní by mohli všem kolem sebe ignorováním karantény ohrožovat život. Jak dlouho si toto nechají původní Evropané a ti skuteční uprchlíci líbit? Jak dlouho budou těm „solidárním vládám“ dál dělat užitečné idioty a zásobárnu márnic?
Ondřej Neff (vyjma jiného autor výborných sci-fi) nedávno, ještě před koronavirem předvídal, že pokud vlády „solidárních států“ nezmění svou katastrofální politiku, dojde k městským gerilovám válkám. Pokud se výše uvedená prognóza naplní a „mnozí“ budou pokračovat v karanténní nekázni tak, jak leckde předvádějí, stane se z Neffa druhý Nostradamus. Nepochybně o tento „úspěch“ nestojí. Ale jeho předpověď nabírá nebezpečně reálné kontury.

„Vigilantibus iura scripta sunt,“ tedy právo přeje bdělým. Možná i proto britský premiér Boris Johnson uvedl do pohotovosti dvacet tisíc vojáků pro případ, že nové karanténní restrikce pro Londýn bude třeba vynucovat. Asi ta videa příchozích na sociálních sítích také viděl.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč

Celkem za měsíc: 900,00 Kč
Vybráno 2.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 728 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
politicon.cz
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.