merkel
25.5.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Změna principu

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Protizákonný (proti normám mezinárodního i národního práva) a věrolomný (proti evropským národům) akt Merkelové v roce 2015, kdy otevřela evropské hranice masám islámských imigrantů, nemá v evropské historii paralelu, jeho důsledkem je i vyhrocený názorový střet, který rozpoltil evropské společnosti. Z jevu, který se řady evropských zemí dotýkal pouze okrajově, se stalo politikum první kategorie. Ozřejmil se rozsah politiky etnického nahrazování ve Francii, Belgii, Švédsku a jinde, kterou praktikují antinárodní elity proti vůli lidu těchto zemí, ve Francii došlo k flagrantnímu porušení lidové vůle vyjádřené v celonárodním referendu.

 

V evropských demokraciích dlouhé poválečné roky aspoň naoko vládla fasáda společenského konsensu, akceptování moci vzešlé z parlamentních voleb. Základem na němž stojí společenský konsensus je uchování společnosti v rámci přirozených vývojových parametrů. Zachování etnického a kulturního charakteru společnosti je základ, bez respektování této prvotní normy se otevírají dveře společenskému krachu, tato přirozená norma má dějinnou sankci a svým způsobem je to předpoklad uchování člověka jako takového. Tato norma předchází i normy na nichž západní civilizace dlouhá staletí staví, jako je vláda zákona, demokracie, lidská práva, dělení mocí, suverenita lidu, reprezentativní parlament, sociální spravedlnost atd.

V zásadě zákony a společenské normy nemohou dost dobře negovat prvotní princip uchování charakteru společnosti, pokud by taková společnost existovala, velmi rychle by odumřela. Vytvořila se iluze, že moc a hodnoty jdou ruku v ruce, pokud dojde k narušení této rovnováhy směrem k moci, jsou tady soudy, které ji znovu nastolí. Zločinný akt Angely Merkelové v roce 2015, proti vládě zákona a principům demokracie, kdy rozhodla diktátorsky o otevření německých hranic, bez nutného schválení německým parlamentem, a protože tento akt do té míry změnil fundament státu, parlamentní schvalování by muselo projít stejným procesem jako ústavní změna, byl prezentován servilní mediální propagandou a mocenským aparátem jako humánní akt a celá německá společnost se stala zajatcem tohoto stavu de facto bezpráví proti sobě samotné. Merkelová nastolila stav, který německá společnost celkem bez odporu akceptovala – nad prvotními normami a zákony má prioritu vládnoucí elitou abstraktně interpretovaná humanita, humanita ovšem staví na prvotním principu etnického a kulturního uchování charakteru společnosti, byl by protimluv pokud by humanita záměrně likvidovala sebe samotnou ve prospěch jiné humanity.

Merkelová tímto nezákonným aktem negovala princip společné evropské hranice i Schengenu, dlouhé roky evropskounijní instituce hrály komedii o téměř civilizační významnosti schengenské hranice a terorizovaly výchoevropské země parametry této hranice. Pokynem Merkelové všechno toto padlo, na Schengen mají najednou právo všichni muslimové na Blízkém východě a v Africe, popř. i v Pákistánu, jak naznačil nedávno Evropský soud italské vládě. Přímým důsledkem nezákonného aktu Angely Merkelové bylo zborcení společenského konsensu v evropských zemích, který je minimální podmínkou fungování demokracie, a ve státech, které leží na cestě imigrantům za německým cílem, v Řecku, Itálii, Srbsku atd. nastolila stav permanentní krize.

Z pohledu německých a francouzských elit není Evropa jako společenství suverénních států s demokratickými regulativními principy žádoucí. Prvotní civilizační normu, uchování charakteru etnika a kultury, jim nahradil jiný princip – vize sebe-uchování a vize silné Evropy pod jejich sdíleným vedením, která jak hlásají, a není jasné, zda-li se nejedná pouze o mediální slogan, může konkurovat velkým velmocím Číně, USA, Rusku. Ve spektru nastolení tohoto principu, jsou masy imigrantů nosnějším prvkem než mozaika evropských národů se svými specifiky a nároky. Historie zažila spoustu abstraktních principů a přání, ale její běh se nakonec ukázal nosnějším, co jde proti přirozenému, a to je totéž co morálnímu, nemá asi velkou šanci na přežití, v tomto případě německo-francouzských elit a pokud evropské národy rychle neodkopnou jejich vizi, i jejich přežití bude v sázce.

Autor: LC


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 147,00 Kč
Vybráno 37.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 042 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.