merkel
25.5.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Změna principu

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Protizákonný (proti normám mezinárodního i národního práva) a věrolomný (proti evropským národům) akt Merkelové v roce 2015, kdy otevřela evropské hranice masám islámských imigrantů, nemá v evropské historii paralelu, jeho důsledkem je i vyhrocený názorový střet, který rozpoltil evropské společnosti. Z jevu, který se řady evropských zemí dotýkal pouze okrajově, se stalo politikum první kategorie. Ozřejmil se rozsah politiky etnického nahrazování ve Francii, Belgii, Švédsku a jinde, kterou praktikují antinárodní elity proti vůli lidu těchto zemí, ve Francii došlo k flagrantnímu porušení lidové vůle vyjádřené v celonárodním referendu.

 

V evropských demokraciích dlouhé poválečné roky aspoň naoko vládla fasáda společenského konsensu, akceptování moci vzešlé z parlamentních voleb. Základem na němž stojí společenský konsensus je uchování společnosti v rámci přirozených vývojových parametrů. Zachování etnického a kulturního charakteru společnosti je základ, bez respektování této prvotní normy se otevírají dveře společenskému krachu, tato přirozená norma má dějinnou sankci a svým způsobem je to předpoklad uchování člověka jako takového. Tato norma předchází i normy na nichž západní civilizace dlouhá staletí staví, jako je vláda zákona, demokracie, lidská práva, dělení mocí, suverenita lidu, reprezentativní parlament, sociální spravedlnost atd.

V zásadě zákony a společenské normy nemohou dost dobře negovat prvotní princip uchování charakteru společnosti, pokud by taková společnost existovala, velmi rychle by odumřela. Vytvořila se iluze, že moc a hodnoty jdou ruku v ruce, pokud dojde k narušení této rovnováhy směrem k moci, jsou tady soudy, které ji znovu nastolí. Zločinný akt Angely Merkelové v roce 2015, proti vládě zákona a principům demokracie, kdy rozhodla diktátorsky o otevření německých hranic, bez nutného schválení německým parlamentem, a protože tento akt do té míry změnil fundament státu, parlamentní schvalování by muselo projít stejným procesem jako ústavní změna, byl prezentován servilní mediální propagandou a mocenským aparátem jako humánní akt a celá německá společnost se stala zajatcem tohoto stavu de facto bezpráví proti sobě samotné. Merkelová nastolila stav, který německá společnost celkem bez odporu akceptovala – nad prvotními normami a zákony má prioritu vládnoucí elitou abstraktně interpretovaná humanita, humanita ovšem staví na prvotním principu etnického a kulturního uchování charakteru společnosti, byl by protimluv pokud by humanita záměrně likvidovala sebe samotnou ve prospěch jiné humanity.

Merkelová tímto nezákonným aktem negovala princip společné evropské hranice i Schengenu, dlouhé roky evropskounijní instituce hrály komedii o téměř civilizační významnosti schengenské hranice a terorizovaly výchoevropské země parametry této hranice. Pokynem Merkelové všechno toto padlo, na Schengen mají najednou právo všichni muslimové na Blízkém východě a v Africe, popř. i v Pákistánu, jak naznačil nedávno Evropský soud italské vládě. Přímým důsledkem nezákonného aktu Angely Merkelové bylo zborcení společenského konsensu v evropských zemích, který je minimální podmínkou fungování demokracie, a ve státech, které leží na cestě imigrantům za německým cílem, v Řecku, Itálii, Srbsku atd. nastolila stav permanentní krize.

Z pohledu německých a francouzských elit není Evropa jako společenství suverénních států s demokratickými regulativními principy žádoucí. Prvotní civilizační normu, uchování charakteru etnika a kultury, jim nahradil jiný princip – vize sebe-uchování a vize silné Evropy pod jejich sdíleným vedením, která jak hlásají, a není jasné, zda-li se nejedná pouze o mediální slogan, může konkurovat velkým velmocím Číně, USA, Rusku. Ve spektru nastolení tohoto principu, jsou masy imigrantů nosnějším prvkem než mozaika evropských národů se svými specifiky a nároky. Historie zažila spoustu abstraktních principů a přání, ale její běh se nakonec ukázal nosnějším, co jde proti přirozenému, a to je totéž co morálnímu, nemá asi velkou šanci na přežití, v tomto případě německo-francouzských elit a pokud evropské národy rychle neodkopnou jejich vizi, i jejich přežití bude v sázce.

Autor: LC


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 7 966,00 Kč
Vybráno 22.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 000 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.