babiszemanloket
9.9.2020
Kategorie: Společnost

Zmatená doba

Sdílejte článek:

RED HOOK

Slovenský premiér České republiky prohlásil, že se od nás celý svět učí jak zatočit s čínskou chřipkou, což v překladu znamená, že jsme totálně v prdeli.


Od zítřka nasazujeme roušky, igelitové pytlíky a vyzvedáváme si slevové poukázky na atombordel, což je protichemický oblek OPCH 70 dodávaný s brašnou a příslušenstvím.

My od Hooka máme roušky všichni. A ne ledajaké. Před časem jsem psal, že třeba Džesika má roušku, do které se mu vejdou cigára a zipák.

Mi to přijde praktické.

Jeden známej dole v Nuslích si roušku uháčkoval. Povidal, že ve vedrech se mu pod flanelem dělá na tlamě lišej. Že potřebuje něco vzdušnýho.

Problém byl, že uměl uháčkovat akorát řetízek. Když doháčkoval a vyšel s novou rouškou mezi lidi, budil docela pozdvižení, bo vypadal, jak když má na xichtě tanga napříč.

Myslim, že by dopad stejně, i kdyby si tu roušku udrhal.

Hygienici vzdávají trasování, zahazují diplomy a hledají si nějakou méně stresující práci. Pan premiér po nich trasování přebral a rozesílá hromadné esemesky s textem „Kděs bol?“.

Pan ministr zdravotnictví vyčetl firmě Eltodo, že na Pankráci u Arkád nefungujou semafory, takže lidi nevěděj, jestli jsou v pořádku, nebo jestli se s něma už přestalo počítat.

Vláda je lehce dezorientovaná.

Ministr školství cituje rozsáhlé pasáže z knihy Dva roky prázdnin, ministryně financí se zhlédla v Milovi Minderbinderovi z Hlavy XXII, nakupuje vejce za dvě koruny, prodává za jednu a snaží se na tom vydělat a ministr dopravy a všeho lituje, že nedokáže být včas u každého železničního neštěstí, bo není Flash Gordon.

A pan prezident Zeman za trest kvůlivá Tchaj-wanu vykázal předsedu Senátu pana Vystrčila ze spiritistických seancí, které co čtvrt roku pořádá na Hradě s dalšími ústavními činiteli.

To jsou ty seance, kde se účastníci nejdřív nacpou prejtu, srovnaj si čakry a pak vyvolávaj duchy tak mocně, až se spouštěj protipožární čidla.

A pan kancléř Mynář byl u svého řídícího pracovníka, čínského velvyslance a ujistil ho, že s panem Vystrčilem zatočili po bolševicku a pozval ho na zabijačku a pan velvyslanec to kvitoval s povděkem a na oplátku pana Mynáře pozval na švejčužou z kolie, což nám od Hooka přijde jako jasný důkaz toho, že vztahy jsou opět znormalizovány.

Pokud to samozřejmě nepokazí pan starosta Řeporyj, nepřestaví multikáry na dělové čluny a nenakope Říši středu prdel.

A v tomto všeobecném kvasu a vzruchu a nesplněných očekávání jedou tiskárny cenin jako ostrůvek stability a rozumu a rozvahy a odpovědnosti naplno, protože i když jsme na vlně, přijde doba, kdy bude potřeba tohle mejdlo zalepit.

Za sebe doufám, že už u toho nebudu, bo nemám rád hromadné skoky z mostu.

Uff.

Přeháním. Já vím. Ale ne moc. Bohužel.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli pro ně mám roušky. Jsem jim řekl, že jo. Maj radost.

Dnes je hezky. Prima den. A prý to bude ještě nějakou dobu trvat.

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 406 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
politicon.cz
2 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)