babiszemanloket
9.9.2020
Kategorie: Společnost

Zmatená doba

Sdílejte článek:

RED HOOK

Slovenský premiér České republiky prohlásil, že se od nás celý svět učí jak zatočit s čínskou chřipkou, což v překladu znamená, že jsme totálně v prdeli.


Od zítřka nasazujeme roušky, igelitové pytlíky a vyzvedáváme si slevové poukázky na atombordel, což je protichemický oblek OPCH 70 dodávaný s brašnou a příslušenstvím.

My od Hooka máme roušky všichni. A ne ledajaké. Před časem jsem psal, že třeba Džesika má roušku, do které se mu vejdou cigára a zipák.

Mi to přijde praktické.

Jeden známej dole v Nuslích si roušku uháčkoval. Povidal, že ve vedrech se mu pod flanelem dělá na tlamě lišej. Že potřebuje něco vzdušnýho.

Problém byl, že uměl uháčkovat akorát řetízek. Když doháčkoval a vyšel s novou rouškou mezi lidi, budil docela pozdvižení, bo vypadal, jak když má na xichtě tanga napříč.

Myslim, že by dopad stejně, i kdyby si tu roušku udrhal.

Hygienici vzdávají trasování, zahazují diplomy a hledají si nějakou méně stresující práci. Pan premiér po nich trasování přebral a rozesílá hromadné esemesky s textem „Kděs bol?“.

Pan ministr zdravotnictví vyčetl firmě Eltodo, že na Pankráci u Arkád nefungujou semafory, takže lidi nevěděj, jestli jsou v pořádku, nebo jestli se s něma už přestalo počítat.

Vláda je lehce dezorientovaná.

Ministr školství cituje rozsáhlé pasáže z knihy Dva roky prázdnin, ministryně financí se zhlédla v Milovi Minderbinderovi z Hlavy XXII, nakupuje vejce za dvě koruny, prodává za jednu a snaží se na tom vydělat a ministr dopravy a všeho lituje, že nedokáže být včas u každého železničního neštěstí, bo není Flash Gordon.

A pan prezident Zeman za trest kvůlivá Tchaj-wanu vykázal předsedu Senátu pana Vystrčila ze spiritistických seancí, které co čtvrt roku pořádá na Hradě s dalšími ústavními činiteli.

To jsou ty seance, kde se účastníci nejdřív nacpou prejtu, srovnaj si čakry a pak vyvolávaj duchy tak mocně, až se spouštěj protipožární čidla.

A pan kancléř Mynář byl u svého řídícího pracovníka, čínského velvyslance a ujistil ho, že s panem Vystrčilem zatočili po bolševicku a pozval ho na zabijačku a pan velvyslanec to kvitoval s povděkem a na oplátku pana Mynáře pozval na švejčužou z kolie, což nám od Hooka přijde jako jasný důkaz toho, že vztahy jsou opět znormalizovány.

Pokud to samozřejmě nepokazí pan starosta Řeporyj, nepřestaví multikáry na dělové čluny a nenakope Říši středu prdel.

A v tomto všeobecném kvasu a vzruchu a nesplněných očekávání jedou tiskárny cenin jako ostrůvek stability a rozumu a rozvahy a odpovědnosti naplno, protože i když jsme na vlně, přijde doba, kdy bude potřeba tohle mejdlo zalepit.

Za sebe doufám, že už u toho nebudu, bo nemám rád hromadné skoky z mostu.

Uff.

Přeháním. Já vím. Ale ne moc. Bohužel.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli pro ně mám roušky. Jsem jim řekl, že jo. Maj radost.

Dnes je hezky. Prima den. A prý to bude ještě nějakou dobu trvat.

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Vlastimila Čumpelíková 500,- Kč, Anonym 900,- Kč, Roman Martínek 100,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 199,- Kč
Vybráno 43.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 409 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
2 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)