25.11.2015
Kategorie: Ekonomika, Politika

„Zloděj“ Daněk Krátil a „ctihodný“ Daněk Neplatil

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 26|11|2015

Vzhledem k tomu, že žijeme v propagandou a konzumem šikovně kamuflovaném eurosocialismu, není se možno divit tomu, že úhlavním nepřítelem vládnoucích mas je soukromý podnikatel, živnostník. Tedy svobodomyslný soběstačný člověk, který ke svému spokojenému životu nepotřebuje dobroserství sociálních inženýrů, tuny nesmyslných zákonů, vyhlášek a regulací a už vůbec ne okrádání erárem a žebrání o tento lup na přerozdělovací vrchnosti.

Z tohoto důvodu jdou všechny neosocialistické vlády podnikatelům mimo mafiánské struktury státních penězovodů po krku a dusí je byrokratickou šikanou, daňovou džunglí či pseudokontrolním terorem tak, aby mohli z posledního dýchat, a hlavně zaplatit daně, ale jinak je obírají téměř o celý výdělek, veškeré svobody rozhodování, možnou kreativitu i růst vlastní firmy. Nezávislost na soudruhu potentátovi, který řídí společnost, se nenosí a po bolševicku neodpouští.

Proto byl a je soukromý podnikatel v našem současném společenském systému vykreslován především jako primitiv, který celé dny nedělá nic jiného než vykořisťuje zaměstnance, okrádá stát, válí se s děvkama na golfu, nakupuje bouráky bez DPH, jezdí na drahou dovolenou a doma počítá na černo vyšmelené milióny.

Tuto doktrínu razí soudruzi z „brusele“ i naši domácí neomarxističtí pohrobci. I ti, kteří se zaštiťovali nebo zaštiťují pravicovostí a za řečnickým pultíkem roztáčejí kola kapitalismu až se z nich kouří. Není proto divu, že i úředníci ministerstva financí, pod vedení lidového miliardáře se sociálním cítěním, dali hlavy dohromady a mezi hraním počitačových her, fejsbůčkem, pornem, vyplněním jedné excelovské tabulky a pravidelnou týdenní poradou vyplodili další údernický počin, který má národu objasnit jací že jsou ti živnostenští paraziti zlodějové a proč vlastně nechtějí EET, svatý grál spravedlivých daní a budoucí prosperity.

danek

Pamflet má podobu komiksové knížečky s příběhy imaginárního Daňka Krátila. Daněk je samozřejmě podvodník, který nevydává doklady, zaměstnává na černo, neplatí daně, ztrácí účetnictví a pak si užívá na Bahamách svůj nakeťasený lup. Primitivnější útok na nejnižší lidské pudy závistivé lůzy si můžeme představit jen velmi těžko. Primitivnější útok vládní administrativy na část populace, která tvoří hodnoty, měla by být páteří společnosti a z jejich výkonů je živena celá erární mašinérie, snad ještě obtížněji.

A přesto se takové věci dějí. Nic nedýchá bolševickým étosem více než tato idiotská, pokrytecká propaganda. Není nic smutnějšího, než to, že takto uvažují současní papaláši a takto řídí naši společnost jako firmu „spasitel“ ze státem dotovaného Agrofertu.

Zkusme si to v krátkosti shrnout:

  • Podnikatel „zloděj“ krátí daně, nevydává doklady: nebylo by lepší nastavit daňový systém a takové daňové sazby, aby je onen podnikatel v pohodě vyúčtoval a zaplatil, místo daní likvidačních, které v podstatě zaplatit nejdou, aniž by se firma nepoložila nebo směřovala ke krachu? Spočítal už si někdo, že všelijak nakupenými daněmi, poplatky, odvody, tedy všemi těmi různě maskovanými platbami, eráru odevzdáváme něco mezi 70-80% výdělků?
  • Podnikatel „zloděj“ zaměstnává na černo: stejný princip. Nebylo by lepší změnit šikanózní zaměstnaneckou politiku, reprezentovanou Zákoníkem práce a drastickými odvody, které způsobují neskutečně vysokou cenu práce? Nebylo by lepší, aby se mohl zaměstnanec se svým zaměstnavatelem dohodnout na vzájemně vyhovující smlouvě individuálně? Věřte, že 99 ze sta podnikatelů by raději poctivě platilo daně i zaměstnávalo lidi, pokud by podmínky byly snesitelné, už jen pro svůj klidný spánek a život bez stresů.
  • Podnikatel „zloděj“ ztrácí účetnictví: pokud by to byly tři sloupce a DP mělo pár řádků, nebylo by co řešit. Vyhovět dnes všem předpisům na vedení účetnictví je téměř nadlidský úkol, ve kterém se nevyznají nejen účetní, ale ani odborníci z FÚ. Babiš opět razí úplně slepou cestu, místo zjednodušení více kontrol a drábů, více nových předpisů, šikany a možností všelijakého výkladu, který nakonec může vyústit v likvidaci nepohodlné konkurence.

Velké finále celého dehonestačního financkomiksu je vypočítání daňových ztrát, o které Daňci Krátilové “okradou” náš stát. Užaslému čtenáři je vysvětleno, že za ty prachy, mámo poslouchej, táto to není možný, by celá republika (včetně kojenců) mohla jet na dovču do Chorvatska! Zadarmo! Strýko Andrej by to zaplatil! A tak to bude až bude líp! Až s těma zlodějema parazitickýma zatočí! Hurá!

Zvedl se vám po dočtení až do těchto míst kufr, ruce se zatínají v pěst a tlak stoupá ke kritické hranici? To ještě nic není. Opravdu se můžete, milí živnostníci a podnikatelé, kteří nežijete z erárních odklonů, nasrat až teď, když si uvědomíte, že takto o vás smýšlí, takto o vás píšou, takto vás buzerují a takto vás pomalu likvidují oligarchova přání plnící vládní úředníci, kteří fakticky za celý svůj život v erárním křesle nezaplatí na dani z příjmu, sociálním a zdravotním ani jedinou korunu.

S klidem můžeme takového ouřadu, dle popisované debilní brožurky, nazvat „Daněk Neplatil“, neboť jeho práce nevytvoří byť sebemenší reálnou hodnotu a je placena z vám odebraných daňových lupů. Stejně tedy tak i jeho daně a odvody jsou jen kolonkou v přerozdělovacím koloběhu cizích peněz. A tento Daněk Neplatil je na rozdíl od vás váženým, ctihodným občanem, který má tu nebetyčnou drzost vám nadávat do zlodějů, podvodníků či parazitů!

ANO, teď si můžete konečně pořádně zařvat a vzteky rozbít monitor. Nebo někomu hubu …

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 264,00 Kč
Vybráno 32.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 50 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
99 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.