14.6.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Zločinnost imigrantů zachvátila Itálii: Ve vlaku usekli ruku průvodčímu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 14|06|2015

Navzdory značné míře cenzury proniká z Itálie stále více informací, že mnohé lokality v zemi se mění na zákonem neovládané zóny, vlastně již v Itálii je velmi málo bezpečných zón. V tomto případě se “úniku informací” nepodařilo zabránit, svědků bylo příliš mnoho. Incident (jeden z mnoha tohoto typu) se udál na předměstí Milána ve Villapizone.

Tentokrát to byl vlakový průvodčí, který byl v nesprávný čas na nesprávném místě, tedy ve své práci. Kontroloval jízdenky u skupiny imigrantů, kteří ji neměli. Ale měli mačetu a s ní uťali průvodčímu ruku.

Ale buďme přesní, není jasné, zda mu ji uťali na místě, nebo mu ji v důsledku ran museli amputovat v nemocnici. Každopádně po této formě “multikulturního obohacení” zůstal průvodčí bez velké části ruky. Co to znamená pro jeho další život, jistě každý dobře víme. Imigrantům se podařilo před policií utéct. 

CHP_MOmWcAAYy4g

(VIDEO ZDE)

Zdroj sice uvádí, že se jednalo o imigranty z Jižní Ameriky, jenže pokud jejich totožnost není zjištěna, je jejich původ stále otevřený. Jasné je jen to, že se nejednalo o Italy nebo původní obyvatele jiných zemí EU.

Každopádně Itálie dnes je plná násilí ze strany imigrantů a údajně jen “solidarita států v rámci EU” brání tomu, aby ministerstva zahraničních věcí členských států nevydávala upozornění pro turisty o potřebě zvýšené opatrnosti při cestách do Itálie. Přesto se očekává, že italský cestovní ruch čeká, z důvodu množství trestných činů gangů imigrantů, tohoto roku velký propad. Oběťmi gangů imigrantů jsou totiž turisté ve velké míře, protože, neznalí místních poměrů, neumí se včas vyhnout místům, kde jim hrozí zvýšené riziko.

Evropská komise došla k názoru, že problém vysoké zločinnosti způsobené pachateli z řad imigrantů se vyřeší jejich “rozředěním” pomocí povinných kvót přidělování uprchlíků, zatím tímto typem zločinnosti nepostiženým zemím.

To u nás, kde jsem si také již své užili své v rámci “desegregace” problémové části minority mezi pracující majoritu vyvolává zákonitě až celospolečenský odpor. Chánov, Janov a další sídliště jsou “památníkem” všelijakých “lidskoprávních” snah, otázka je, jaké a kolik památníků či spíše pomníků přinesou ty “lidskoprávní” snahy současných “osobností” a multikulturně socialistických elit.

ZDROJ: ilgiornale.it

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 50 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
98 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.