BABISVOJTECH
29.7.2021
Kategorie: Společnost

Zločinci dále páchají svou nebezpečnou činnost

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝSledovat televizní zpravodajství, jehož hlavní část už rok a půl vyplňují propagačně laděné informace o probíhající pandemii a smyšleném boji s ní, nově doplněné ukázkami katastrof způsobených záplavami a krupobitím (takže agenda klimatohysterie), vyžaduje kachní žaludek. Musíte vcelku usilovně přemýšlet, zda li účastníci zpravodajství umí tak profesionálně lhát, nebo tomu, co říkají, skutečně věří.

Samotní moderátoři jsou placeni za přednes. Někteří jej zvládají skutečně profesionálně a divák musí být přesvědčen, že jim nejde jen o výplatu, ale že jsou ideologií jimi přednášenou skrz naskrz nasáklí. Apolitičnost a nestrannost se projevuje také v pozvaných hostech. To je samozřejmě ironie. Nutno konstatovat, že Chlíbka, Kubka a Hořejšího sledovat vyžaduje velkou dávku schopnosti přehlížet slizkost a křivost. Jestliže se na obrazovku dostanou Maďar či Prymula, vidíte profesionální lháře, kteří s kamennou tváří vydělávají své špinavé peníze. Jsou to hráči. Tři před nimi zmínění jsou však doslova morální spodinou, protože z jejich vystoupení vnímáte radost z toho, že si mohou užívat zájmu a pozornosti. Exhibicionista Flégr už je natolik nebezpečný svou schopností zdiskreditovat covidohysterii, že ho přestali na obrazovku pouštět.

Média jsou však jen námezdní silou, která má pomáhat šířit strach a lži. Vzhledem k tomu, že při pečlivém rozplétání skutečných vlastnických struktur většiny z nich zjistíte zajímavou skutečnost, kterou je realita mnohé vysvětlující, tedy že majiteli médií a farmaceutických korporátů jsou stejní lidé (nedejte se mást tím, že nad vším stojí různé investiční fondy, protože právě ty ovládají jen ti nejbohatší), nelze se divit mediální podpoře covidu 19. A také tomu, že se nekoná žádná odborná diskuse a slyšíme pouze jednu stranu. V boji s touto mafií poté stojí odbojní občané vcelku osamoceni, protože na její výplatní pásce najdeme i politické elity. Není tedy problém kdykoliv pomocí machinací vyhlásit novou vlnu pandemie, což se právě děje na Slovensku, kde potřebují protlačit doslova devastační a diskriminační zákon namířený proti občanům odmítajícím stát se součástí farmaceutického experimentu, pod kterým chybí už jen podpis Sorosovy zaměstnankyně Čaputové.

V rámci vakcinační propagandy vymyslel Babiš nový úplatek. Tenisky moc nepomohly, takže na řadu přichází 2 dny dovolené navíc pro naočkované státní zaměstnance. Předseda vlády tvrdí, že se motivoval u soukromých firem a jmenoval německou společnost z Mladé Boleslavi, tedy koncern Škoda. Vzhledem k tomu, odkud pochází managment a jaký covidofanatismus z nejvyšších německých politických sfér vnímáme, je Škodovka skutečně exemplárním příkladem ,,českých“ soukromých firem. Jde o další ukázku snahy rozdělit naši společnost a diskriminovat tu část, která prostě v celou tu komedii kolem covidu a vakcinace nevěří. Nelze důvěřovat politikům, kteří lžou snad ve všem, co dělají. Pokřivená páteř politických špiček napříč světem je až na pár světlých výjimek evidentní a patří k realitě této doby. Ani o farmaceutickém průmyslu, pro nějž je zdravý člověk v podstatě nepřijatelnou komplikací, si nemůžeme dělat iluze. Pfizer, jeden z hlavních hráčů ve výrobě pseudovakcín, má za sebou již několik prohraných soudních sporů a rozsudků, jejichž následkem bylo vyplacení odškodného. A rozhodně v tom není sám.

Do boje s tímto světovým byznysem, v němž létají vzduchem nepředstavitelné částky v řádech mnoha stovek miliard eur, se pouští někteří odborníci, ovšem s rizikem vlastní dehonestace a často i s oprávněnou obavou o život. Díky nim však mají ve svém odporu vůči mafiánským praktikám vlád oporu občané, kteří nepodlehli obrovskému nátlaku a nadále i přes již neskrývanou diskriminaci ze strany elit nadále drží linii, kterou je vzepření se lobování z prostředí politiků za produkty soukromých firem. Vzhledem k tomu, že je záměrně utajována realita, kterou jsou časté zdravotní komplikace a úmrtí spojená s očkováním, a naopak lživě prezentován navýšený počet obětí covidu-19, je obava těchto odmítačů, jak jsou hanlivě nazýváni, oprávněná. Schyluje se k tvrdé bitvě o každý další vpich. Maďaři již započali s registrací na třetí dávky, Slováci a Francouzi zase sáhli k postupné povinnosti nechat se v některých oborech očkovat, což by rád i navrátivší se Vojtěch.

Němci se v diskriminačních opatřeních přidali, lze tedy opět očekávat společné tažení covidové mafie napříč Evropou. Mediální lži navíc fungují na část společnosti vnímající sama sebe jako zodpovědnou a stoupá její agresivita. Jsou zaznamenávána napadení lidí odmítajících nosit například roušky v obchodech a MHD, přestože bylo soudně opatření vlády zrušeno. Lze tedy konstatovat, že lidem neochotným podvolit se už nejde jen o dovolené, cestování, návštěvu restaurace či stadionů, ale občas o zdraví a ve výjimečných případech (zatím) o život. A to i bez osudového vpichu. Momentálně jsme svědky hry o čas. Ustojíme to.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 094,- Kč
Vybráno 31.69%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 343 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)