2009623-pirati
31.10.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Zlo jménem Piráti. Chtějí povinné kvóty i otevřené přístavy pro všechny migranty světa

Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Jediní z našich europoslanců hlasovali pro legalizaci masového pašování migrantů do Evropy a přijetí povinných migračních kvót. U nás by chtěli pohřbívat seniory do společných hrobů. Na jednoho migranta v Německu pracuje 12 Němců.

Pouze o dva hlasy nebyla dne 21.10. 2019 v Evropském parlamentu schválena pro Evropu nová a již definitivně sebezničující, zelená, liberální a levicová rezoluce, která měla umožnit otevření evropských přístavů lodím neziskovek, evakuovat všechny migranty z Libye, zrušit libyjskou pobřežní stráž, vytvořit migrantům všemožné legální cesty a humanitární koridory do Evropy, zavést povinné kvóty přerozdělování migrantů do zemí EU, posílat ještě mnohem více lodí a také tedy importovat mnohem více vražd, násilí, teroru, drzosti, arogance a nevděku. Hrůzná to rezoluce.

Pro tuto smrtelnou deklaraci, která má Evropu již totálně afrikanizovat a zničit hlasovalo 288 poslanců a proti bylo jen o dva více! “Naštěstí a díky Bohu”, ale naši tři Piráti hlasovali pro přijetí této vlastizrádné rezoluce! Pana Mikuláše Peksu, Marka Kolaju a paní Markétu Gregorovou považuji za lidi, kteří zradili naši zemi i nás všechny. Piráti jen chválí přínos migrace, podporují LGBT zvrácenosti, ekologické šílenství a přitom by nejraději zabavovali majetek a omezovali svobodu slova a demokracii. Je to velmi nebezpečná, liberální a zelená parta vykladačů té své pravdy netolerantní a totalitní. Pusťte nás na ně? Hm, tak to to dopadlo skutečně hrůzně, vypustit tyto lidi do Evropského parlamentu za naši zemi.

Tito Piráti z Evropského parlamentu zastupují cizí zájmy a jdou proti vlastnímu státu i vlastním občanům. Zastupují ty globalistické hodnoty a zadarmo to nedělají. Jejich bývalá místopředsedkyně Ingrid Romancová popsala praktiky uvnitř této strany a nazvala je psychopatickým gangem. Usuzuji tak i podle toho, jak se teď hádají sami mezi sebou o moc a vliv. Když vidím, za co se v Praze utrácí, kolik oni utrácí za své cesty po světě i s manželkami, co všechno by chtěli zrušit, špehovat lidi pomocí elektroměrů, danit byty, kde je zrovna někdo třeba na cestách, tak se stydím, že jsem také z Prahy a vidím v ultraliberálních Pirátech tu největší hrozbu budoucnosti.

“Profláklá prostituka a narkomanka v jednom a profláklá daňová podvodnice.” ” A pak jsem tu byla já, studentka biofyziky a biotechnologií s červeným diplomem a žádným skandálem.” “Členům strany to tehdy bylo ale fuk, jestli jsme čisté, nebo špinavé, volili prostě ženu, protože to byla žena.” “Takže panu Michálkovi vděčím za to, že jsem se bez svého přičinění stala místopředsedkyní politické strany, což se se mnou potáhne do konce života, doufejme, že ne jako hřích.”… Ingrid Romancová

Tak ono v Německu pracuje a platí daně na financování jednoho migranta 12 Němců, velká většina z nich nepracuje, mnoho z nich je negramotných, ač nová studie OSN oproti realitě a statistikám tvrdí, že do Evropy migrují prý ti vzdělanější z migrantů, kteří mají ambice pracovat a Piráti hlasují za takovou zrůdnost, která navíc málem prošla? Fuj. A ta strašidelná kriminalita? Piráti to nevidí, nebo vidět nechtějí? Oni se rádi nechají vidět spíše při podpoře v těch různých pochodech hrdosti té asi nadřazené homosexuální třídy, jak řekl monsignor Petr Piťha. Ona je totiž celá ta LGBT úderka, kterou Piráti tolik podporují, jedno další velké a agresivní zlo.

Podle pana Mikuláše Ferjenčíka vznikli Piráti proto, protože se se svět změnil. To ano, ale hlavně díky ultraliberálním lidem jako jsou Piráti. A ten změněný svět se mi zdá býti den po dni šílenější a nenormálnější. V Americe už dva roky vítězí v národním šampionátu žen chlap, který tvrdí, že se cítí  jako žena, ale jakožto původem muž a i tak vypadá je pro ženy pochopitelně neporazitelný. Ukradli ženám už i ten sport a fair play! V Anglii se sexuální násilníci mohou prohlásit za ženy, takže on způsobí ženě možná životní trauma a jde sedět mezi ženy? Ano, i to se stalo a tento žena “překvapivě” mezi vězenkyněmi znásilňoval znovu! Pro normální ženy je celé to vnucované LGBT neštěstí.

A od nového roku budou ve Velké Británii platit zákony chránící LGBT komunitu a za kritiku všech těch pochodů a LGBT hodnot si půjdete klidně na šest let sednout za zločin z nenávisti. Piráti by to zde zavedli nepochybně také. To je přesně jejich parketa a nebo bojovat za všechny ty anarchisty, co zabavují cizí domy. Pirátská zastupitelka v Praze Eva Horáková navrhuje pohřbívat opuštěné seniory do hromadných hrobů! To je hodná, že by naházela lidi po smrti do hromadných hrobů. Tak snad se realizace tohoto hanebného a skandálního nápadu naši senioři nikdy nedožijí. Piráti mě děsí.

Ten svět opravdu spěje někam do strašidelna. Už i toho filmového Oscara chce přejmenovat na Annu oceněná filmová režisérka Wertmullerová. Myslím, že by neprošla ani Anna, protože co muži, a tak by to musela být nějaká bezpohlavní soška To. To nějaké To z těch nových asi padesáti pohlaví. Ze Slovenska zase zní šílený hlas paní Magdy Vašáryové, aby šli politici proti vlastním lidem, protože prý nechtějí přijímat migranty z Afriky a nejsou prý tedy křesťané a u nás paní Šabatová hřímá, že cizinci musí dostat volební právo.

Na závěr se vrátím k Pirátům. Je to teď taková jedna velká rozhádaná rodina a pan Peksa z Bruselu hrozí, že nebude li pan Michálek odvolán, tak rezignuje. Kéž by rezignovali Piráti, kteří slibovali více svobody a méně buzerace všichni, ale u korýtek je asi dobře, protože ve výběrových řízeních na členy dozorčích rad městských společností v Praze vlastněných městem se neobjeví nikdo, kdo se nebude názorově shodovat s názorem Pirátů. To je ten svět jedné jediné pravdy, a to té jejich. Jejich a naší veřejnoprávní televize.

“Existuje řada politických směrů, které jsou karikovány a dehonestovány, a ještě si to musí platit, což se děje, tak to je velmi zvláštní.” “Některá politická hnutí jako Piráti a Top 09 jsou hájeni, k některým se přistupuje opatrněji a někteří jsou jako dobytek, kterého se každý má štítit a je tak o nich referováno.” “To není příliš veřejnoprávní, protože republika je složena i z lidí, kteří volí strany, které se těm redaktorům nelíbí.”…Václav Klaus mladší

Jsem rád, že stále ještě existují svobodné weby, kam člověk může napsat svobodně svůj názor, třeba i na LGBT a nejde zatím za to do vězení. Zatím. Věřím, že to tak zůstane i po příštích volbách, ať se to těm všem veřejnoprávním redaktorům líbí, nebo ne.

Více svobody a méně buzerace určitě nebude s Piráty. Myslím, že právě naopak. Věřím, že zdravý rozum u příštích voleb zvítězí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Jiří Novák 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč


Celkem za měsíc: 17 770,78 Kč
Vybráno 50.77%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 21 533 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (54 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.