PRIDE
19.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Zlatokopky, mamánci, pánbíčkáři, … bacha

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OLGA PAVLÍKOVÁ

Jste tvrdá zlatokopka, která loví mezi pracháči tak dlouho, až nějakého dobude? Jste nalepení na maminčinu péči, zneužíváte ve svém produktivním věku podporu rodičů a za to vás společnost docela nevinně označuje jako mamánky?

Otravujete vaše okolí svou zbožností, káráte ho za jeho chování a v podstatě jste se zakuklili do pánbičkaření především proto, že jste v životě bezradní?

Komunita LGBT vám nabízí spoluúčast na jejich nechutném producírování Prahou v rámci Prague Pride. Jestli toužíte být ještě více ponořeni ve svém způsobu uvažování, tak tam běžte. Aby jste byli k rozeznání, zlatokopy popadněte zlatý krompáč, mamánci si mohou osedlat maminku a pánbíčkáři svému slouhovi naloží na záda kříž.

Jestli však tušíte, že s vámi něco není v pořádku, rozhlédněte se kolem sebe. Popřemýšlejte, jak dlouho budete šťastná s boháčem, kterého si ulovíte a budete v jeho zlaté kleci. Přemýšlejte o tom, zda je správné přiživovat se na vašich rodičích, byť možná někteří z nich o to stojí a je to jejich jediný smysl života. Vy, s pomyslným růžencem, který motáte v rukách i ve spánku, popřemýšlejte, zda váš náboženský názor není jen kolovrátek, který z vás vytvořili ti, co vás ovlivňovali a zda není na čase spíše získávat vlastní zkušenosti a z nich se učit.

Tzv. nálepky jsou standardní komunikační prostředek jak vyjádřit ve zkratce něco, co by se bez nálepky muselo popisovat několika větami. Oni ti aktivističtí LGBT, tedy ti, co ve skutečnosti přispívají k tomu, aby komunita LGBT byla dalším prvkem rozdělování společnosti, už neví, co by ještě zplodili. Tímto pokusem zlákat sociálně nezralé lidičky mezi sebe pouze potvrzují (ti aktivisté), že jsou, s prominutím, neplodní.

Proč je vůbec LDBT nějaká komunita? Oni se nepovažují za lidi, nebo se snad považují za vyvrhele? Ráda bych se dožila toho, že nějaká sexuální orientace bude pouze soukromá věc jedinců a nikdo nebude druhé ani sebe vyzdvihovat nad ostatní.

Jedná se o komentář k článku zde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.