migrsocialismusmulti

Zlato na rozdávání

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRNení to tak dlouho, co nás kancléřka Merkelová přesvědčovala, že přicházející migranti jsou tím pravým pokladem, tím zlatem, které vynese evropskou ekonomiku zpět do závratných výšin. Inu pokud by to byla pravda, proč ne. Evropa stagnuje, ekonomicky se propadá, nové firmy prakticky nevznikají. Zdálo se, že na gumácích připlouvající pašované pracovní zlato to vše obrátí k lepšímu.

Nic z toho se ale nestalo. A nestane. A i když v životě i politice platí, že nikdy neříkej nikdy, zde naděje na zlepšení má cenu jen patnácti procent, což je množství těch migrantům, kteří jsou schopni a ochotni pracovat. Zbytek, žel, nikoliv.

Z migračního zlata se stala přítěž. A nemalá. Přítěž pro státní pokladny, přítěž pro zdravotní systém, přítěž pro sociální soužití a některé „zlato“ dokonce představuje teroristické nebezpečí. O realitě raději všichni mlčí a tolik mediálně cenzurované NO-GO zóny se staly strašidlem všech tzv. liberálně demokratických vlád, které, přiznejme si, už asi ani netuší, co ty pojmy znamenají. Navíc ochrana domácího obyvatelstva přestala být důležitým prvkem v jejich politice.

Už systém vynucovaných kvót byl přiznáním, že údajné lidské zlato se zlatem nestalo. Sice se porážka této „zlaté ideologie“ fingovala slovy o humanismu, ale tento dnes již zcela plytký argument neobstojí. S úžasem jsme mnozí zírali, jak všichni ti nepozvaní příchozí náhle měli na kde co nárok, jenom ti, co bohatství Evropy vytvořili svou prací, pomalu nemají nárok ani na vlastní názor. A kdo se kriticky ozve, je propuštěn z práce nebo dokonce trestně stíhán. To je ale stejné, jako tomu bylo za totalitního režimu.

Musíme se ovšemže ptát, proč občané řady zemí volí vlády, které jsou vším, jenom ne vládou svých občanů. Proč se neofašismus všeho typu rozlézá Evropou jako mor, proč se řvoucí skupiny pološílenců a fanatiků staly určujícími pro základní agendu v Evropské unii.

Každá, předem jasná lež, se nakonec projeví i kdyby kdejaká Jourová, placené sociální sítě a vlády tvrdili opak. Padl nacismus, padl sovětský komunismus a padne i lež o migrantském zlatu, protože už je dnes zřejmé, že to lež je. Byla vždy a mnozí to říkali předem. Zvací Merkelová, nejhorší evropská politička za posledních padesát let, si tu lež ponese až do hrobu a nic na tom nezmění ekonomické postavení Německa, které tyje z eura a potápí tak zbytek eurozóny. Stejně jako se migranti nestali zlatem, stejně tak se euro nestalo sjednocující měnou, ale přesně naopak. I tato lež teče ze všech stran, ale i zde se vlády eurozóny tváří, že je to jinak.

Socialismus se vnitřně projedl a zhroutil a totéž čeká Evropskou unii pokud budou její občané stále jen špatně hlasovat a pak marně protestovat. Protože ty nově plánové napůjčované stovky miliard dluhů konec utopického projektu EU jenom na chvíli oddálí, ale nic nevyřeší, protože na smysluplné projekty se ty peníze jen stěží použijí.

Zavaleni dotacemi, kurzarbeitry, dávkami a dalšími placenými výhodami od stále více a více zadlužených států pak nikdo z jejich občanů neslyší na změnu a tak na horní palubě Titaniku se stále tančí. Strany a hnutí se tlačí do národních parlamentů za prebendami a obživou, ale málokdo dělá politiku, většinou se jenom politikaří.

Světlo v tunelu nikde nesvítí a migrantské zlato se na nejbližším summitu EU bude řešit silou. Zápach lží, co EU dosud vyprodukovala, na souhlas občanů členských zemí nestačil, tak přijde hrubá síla. I v Moskvě, v době Sovětského svazu vše řešili silou, cenzurou a nakonec vojáky.

To poslední, tedy schopné vojáky, EU už pomalu nemá, ale všechny ostatní atributy, jako měl Sovětský svaz, ano. Proto německý ministr Heiko Maas již oznamuje předem, že uvnitř EU nelze využívat pouze práv, ale je nutné i plnit povinnosti, které jsou s tím spojené. A že toto bude téma německého předsednictví. Poněkud chybí vysvětlení, od kdy je povinností členských států brát si falešné zlato z Německa, které si Němci sami pozvali a nyní všem vnucují a každému státu se jeho převzetí velmi prodraží.

Nikdo by v roce 1993, kdy Evropská unie oficiálně vznikla, nevěřil, že se budeme v roce 2020 dívat na molocha, který je neschopný, trapný a až krutě nedemokratický. Zlato celé EU se změnilo v bláto.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 111,00 Kč
Vybráno 48.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 139 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
politicon.cz
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.