gold-1013618_1280
18.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Zlatem proplujete krizí!

Loading...
Sdílejte článek:

Zlato je zkrátka zlato. Obchodovalo se s ním odpradávna a obchoduje se s ním i v současné době. A bude obchodovat i v budoucnu. Na celém světě. Z mnoha důvodů.

Titulek tohoto článku vůbec není nadsazený. Cena zlata totiž v podstatě zůstává neměnná. Prudce neroste ani neklesá. Dokonce roste s inflací. I v době ekonomické krize, což z něj za určitých podmínek činí ideální investiční komoditu. A protože další finanční krize je dle ekonomických predikcí na spadnutí, rozhodně je na místě o této formě investování začít vážně uvažovat.

Pečujte o své úspory

Spoříte? Ukládáte si finanční prostředky na horší časy? A kam a v jaké formě? Máte na mysli i jejich bezpečí, které jim ekonomickou krizí, jež zasáhne i finanční trhy, reálně hrozí? Víte například, že když své úspory necháte v bance, můžete o ně přijít? Nebo o jejich část? Nemyslete si však, že pod matrací budou ve větším bezpečí! Nebudou!

Nechoďte s penězi do banky

Skutečně chytří lidé s uspořenými penězi zásadně nechodí do banky. Co s nimi tedy dělají? Investují je. Někteří do realit, jiní do uměleckých předmětů, obrazů, grafik a starožitností a další právě do drahých kovů, tedy do zlata a stříbra. Je samozřejmě otázkou do pranice, která ze zmíněných forem investování je nejbezpečnější a nejvýhodnější, byť tyto pojmy moc dohromady nejdou. Buď investujete bezpečně, nebo výhodně, ale s jistými riziky.

Investujte do zlata!

Mezi ty bezpečné formy investování rozhodně patří investice do zlata, ať již do zlatých mincí či přímo zlatých cihel. Zlato v mnoha ohledech vítězí na plné čáře, a to nejenom díky jeho stálé ceně zmíněné v úvodu tohoto článku. Investiční zlato je také osvobozeno od DPH. K tomu je maximálně odolné. Odolá vodě, ohni i živelným pohromám. Neshoří, ani se nerozpustí. Můžete jej zazdít i zakopat, aniž byste jej poškodili. Především jej však kdykoliv přeměníte na peníze. Kdekoliv na světě. Praktické, že? A především bezpečné. Tak neváhejte!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 5 511,11 Kč
Vybráno 15.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 851 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.