milk-g47014ebdb_1280
20.10.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Zlaté mléko podpoří imunitní systém a pomůže s hubnutím

Sdílejte článek:

V každém ročním období se jinak stravujeme a dopřáváme si pokrmy z přírodních zdrojů. Jedním z nich je zlaté mléko, tradiční ajurvédský nápoj vyrobený z kurkumy a mléka.

O zdravotních účincích kurkumy věděli již naši předkové a je dobře, že se používá i v dnešní době. Toto koření je stěžejní složkou indické, thajské i perské kuchyně a přidává se do polévek, omáček i hlavních chodů. Vyrábí se z něj i zlaté mléko, které má blahodárné účinky na zdraví.

Superpotravina se vším všudy

Kurkuma patří mezi přírodní antioxidanty, pyšní se protizánětlivými účinky a pomáhá i při tvorbě žluči. Dokáže snížit cholesterol a podporuje trávení a správnou funkci jater. Dokonce ji lidé používají jako prevenci proti cukrovce a rakovině.

Proč pít zlaté mléko?

Zlatému mléku se říká i Haldi Doodh, Golden Milk Latte anebo kurkumový mléčný čaj. Tento lahodný mok si můžete vyrobit doma či si jej zakoupit v osvědčeném eshopu. Pokud patříte k milovníkům indické kuchyně, ihned si ho oblíbíte nejen pro specifickou chuť, ale také pro prokazatelné účinky na zdraví. Zlaté mléko ohromí antioxidačními, antibakteriálními i antikarcinogenními účinky. Dokonce snižuje bolest kloubů a tlumí záněty. Umí si poradit s pálením žáhy a trávicími obtížemi. Klíčovými pozitivy jsou podpora imunitního systému a snižování hladiny cukru v krvi. Zlaté mléko na hubnutí je vhodné pro všechny, kteří se chtějí udržet v kondici.

Vhodné pro vegetariány i vegany

Zlaté kurkumové mléko zakoupíte v internetovém obchodě Woldoshop.cz. Doma si tak bez námahy připravíte mok pyšnící se chutí kurkumy, zázvoru, skořice a černého pepře. Tento výrobek je ryze přírodní, proto ideální pro vegetariány a vegany. Pravidelná dávka zlatého mléka lidskému tělu prospívá po všech stránkách. Zbavíte se stresu, nespavosti a budete mít lepší náladu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 563 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...