piratistan
10.8.2021
Kategorie: Politika, Volby 2021

Zkuste nemluvit

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Včera jsem začal popisovat volební kampaň z hlediska Babiše a jeho týmu. Upozornil jsem na to, že jeho lidi pracují promyšleně a profesionálně. Že mají celkem jasnou vizi, čeho chtějí dosáhnout a jdou si za tím. V diskusi včera zazněla i myšlenka, že celá ta vajíčkiáda v Průhonicích byla zvládnuta tak promtně a dobře, že to až zavání připraveným scénářem. Musím říci, že si to vlastně i dovedu představit. Koneckonců diskreditace je také součastí marketingu a funguje někdy líp než pozitivní sebeprezentace.

Když už mluvíme o takových “konspiracích”… Určitě vám neuniklo mediální vystupování mladého Babiše, který se staví proti otci, ostentativně se před kamerami schází s Kalouskem, Řeporyjcem a dalšími provařenými postavami české politické scény. Ale hlavně pindá před kamerami takové kraviny, že se mi až nechce věřit, že to myslí vážně. Jestli to není další “ďábelsky chytrý” trik babišových marketérů… Člověk se nemůže ubránit dojmu, že hlavním úkolem mladého Andreje je udělat ze všech tatínkových odpůrců lidské hyeny. A daří se to nebývalou měrou… Až člověk zírá, jak snadno se mefisto české politiky a prohnaný rétor Kalousek nechal chytit… Fakt zírám.

Dneska budu pokračovat v komentování politické kampaně a zaměřím se na Pirátostán. Zrovna včera médii prošlo několik zajímavých informací, že politický dorost si uvědomil ten průser do kterého se dostali a rozhodli se ho řešit. Seznam nám hned poskytl velkoryse podanou informaci o tom, že Piráty zkusí spasit nový muž Martin Charvát – marketér, který tu prohrál volby skoro všem stranám a ani Mikuláše Mináře nenastartoval. Ideální kandidát…

Řekněte… nejsou ti novináři fakt blbí?

Já jsem sice vidlák z vesnice, možná tomu nerozumím, ale jak chce Lukačevič pomoci svým oblíbencům, když na ně napráská, jak jsou nervózní, jak si najímají nové marketéry a ještě přidá další články o tom, jak Piráti připisují své neúspěchy hoaxům a řetězovým mailům a babišově pomlouvačné kampani…

Ve světle předchozího odstavce, jak se s tím srovnává, že na Babiše se tu kydá špína od chvíle, kdy vlezl do politiky? Proti Andrejovi  byly namířeny statisícové demonstrace, takřka všechna pravdomluvná média si ho podávají, dokonce pár médií vzniklo jen proto, aby ho očerňovaly, dokonce i jeden Minářský hnědokošiláč se stal skutkem…  a nic.  S Babišovými preferencemi to nehnulo.

Jak to ten Babiš dělá? Čtyři roky hnojometů, čtyři roky si ho podává úplně každý, tvoří se kvůli němu protikoalice, žalují na něj  do ojroparlamentu i ojrokomise, posílají se udání, vyšťourá se na něj úplně cokoliv, dokonce sám Babiš udělá spoustu chyb… ale na konci toho všeho má ten chlap preference pořád stejné… Jak je možné, že ani pravda Babiše neočerní? Tak moc se všichni snaží…

A Babiš si jen tak zlehka řekne, že Piráti nám chtějí zdražit nemovitosti a chtějí náš národ prodat Bruseli, jeho noviny o tom napíšou pár článků a Bartoš se může podělat z toho, jaká nenávistná kampaň se na něj valí, jak ho to  poškozuje a oni s tím nemohou nic dělat. Kde se asi stala chyba? Jak je možné, že po čtyřech letech pravdy o Babišovi tomu národ nevěří o nic víc než předtím a pak Babiš pustí  jednu lež o Pirátech a všichni tomu věří?

A tak jsme se dozvěděli, že Piráti se příliš věnovali vyvracení Babišových hoaxů, příliš se snažili vysvětlovat lidem, že jsou dobří, že to co o nich Babiš tvrdí, fakt dělat nebudou a že teď už té obrany nechají, přejdou do útoku a rozjedou se do regionů vysvětlovat svojí verzi růžové budoucnosti… a také se trochu oddělí od Starostů a každá část koalice si povede svojí kampaň…

Včera jsem radil Volnému, ať si umravní svoje bojůvky, protože jinak mu militantní antivaxeři prohrají volby. Dneska poradím Bartošovi s Rakušanem a udělám to zadarmo…

Hoši, nikam nejezděte. Hlavně se proboha nepokoušejte na vesnicích vysvětlovat, jak to s námi myslíte dobře. Je totiž celkem stoprocentně jisté, že řeknete něco, co nás vidláky utvrdí v tom, že jste blbí a nebezpeční. Richterové už se to podařilo… řekla, že konečně nebudou kojenecké ústavy. Samozřejmě neřekla, kam ty děti půjdou, kdo to bude organizovat a podobně. Jen se vyfotila ze sloganem, jak tu bude dobře bez kojeneckých ústavů.

Teď jedna rada Okamurovi – stačí tento Richterové text vzít a napsat na něj, že se blíží norský Barnewernet a nejenže má pirátskou korunní princeznu na lopatkách, k tomu Pirátům ubere další dvě procenta a sobě minimálně procentíčko přidá. A když to vezme za správný konec, tak nám Richterovic holka k tomu pěstounskému nápadu bez jakéhokoliv ústavního zajištění  přidá ještě nějaké podrobnosti, které ukáží, že Okamura ani nebude lhát…

(Aby nedošlo k mýlce – já také podporuju to, aby děti vyrůstaly v rodinách a ne v ústavech… ale mezi námi, ty ústavy jsou plné odložených Romů a ty si nikdo nevezme. Bílí chtějí bílé a žádná podpora na tom nic nezmění. Silně pochybuju, že s tím Richterová něco udělá… kromě hysterických výlevů. Takže jednoho dne zjistíme, že ty romské bezprizorní děti si nabrali nějací pedofilové a nebo že se mezi pěstouny našli takoví, co umějí výchovu za nízkých nákladů a se spočítaným ziskem. Ústavní vs. pěstounskou výchovu si probereme zvlášť, protože moje žena chce také dělat pěstounku, takže o tom něco víme.)  

Zpátky k Pirátům:

Celé to pirátské a starostovské vedení nesmí mluvit. Někam je schovejte. To není žádná ostuda. Kalousek také před volbami zmizel a nechal za sebe vystupovat hezký ksichtík Pekarové Adamové. Ale jakmile kterýkoliv Pirát Bartošem počínaje, přes Peksu, Kojalu, Ferjenčíka a Richterovou promluví na kamery a řekne něco z pirátského programu, okamžitě jdou preference dolů. Vám Pirátům nejlíp šlo, když jste kritizovali Babiše tím, že vy budete dělat to samé, ale líp. Toho jste se měli držet. Říkat že Babiš to dělá dobře, ale vy byste to dělali lépe, radostněji a efektněji.

Zkrátka děsíte lidi. Jak jste od jara promluvili na veřejnosti, jak jste vypustili jakoukoliv fotečku, video i slogánek, tak jste si tím uškodili. Nemluvte, nepište, choďte se ukazovat v Praze a hlavně se nepokoušejte dělat hrdiny na venkově.  A najděte si viníka za zpackanou kampaň i volby. Budete ho potřebovat.

Jo a Rakušanovi to vysloveně přeju… nejprve vlezli do spolku s TOPkou a nakonec byli rádi, když se od nich celkem bezpečně oddělili. S Piráty už top tak snadné nebude. Příliš mnoho společných fotek. Teď Starostové zjistí, že s Piráty to nejde a bez nich to jde ještě hůř. Že buď budou držet basu a vyžírat si ty den ode dne debilnější pirátské kecy a fňuky a doufat, že to jejich radikální křídlo vydrží mlčet a nebo se jejich koalice rozpadne ještě do voleb bez ohledu na kandidátní listiny.

Pouštějte hezké fotky, pouštějte neutrální nicneříkající hesla, ukolébejte voliče, že jste mladí, mírumilovní, že nebudete nic moc měnit, že umožníte to stahování filmů zdarma, zlegalizujete trávu, že budete naslouchat voličům, zasadíte se o možnosti konání referend ve švýcarském stylu… A hlavně mlčte o daních, mlčte o zdanění nemovitostí…

A teď to úplně nejdůležitější!

Mlčte o Evropské unii. Zapomeňte na dva měsíce, že existuje. Ty vaše ojropiráty zamkněte a nedovolte jim vylézt. Nemluvte o tom, jak donášíte, nemluvte o tom, jak chcete roli Evropy posílit. Sakra i ten Babiš pochopil, že u nás se musíte proti EU vymezovat. A pochopil, že to zase tak moc nebolí a Jůnie je celkem bezzubá. EU u nás prostě nefrčí u nikoho ani u liberálů, ani u konzervativců ani u marxistů.

A ještě jedna věc… nějak zařiďte, aby to vypadalo, že Hřib není váš. Ten chlap dokázal totiž skoro nemožné – naštvat všechny. Na to musíte mít opravdu zvláštní talent, abyste v Praze omezovali automobilismus a zároveň zdražovali MHD.  Abyste podporovali protiruské a protičínské postoje a zároveň žili z jejich turistického ruchu. V Praze je hodně naštvaných hoteliérů a hospodských, kteří koukají jak všude v republice pohostinství praská ve švech a zdražuje, jen v Práglu se musí zlevňovat a stejně tak je prázdno. Hřib není koule na noze, to je kotva jak z Titaniku.

Když tohle všechno uděláte, tak máte šanci být alespoň třetí. Když ne, předběhne vás i ten Šlachta. A vyhoďte toho blba marketéra, který se živí tím, že vám říká, co chcete slyšet.

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 440 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,17 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)