25.8.2014
Kategorie: Kultura a tipy

Zkušenost se svobodnou masáží

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MAGDA P. 25|08|2014

Každý prostě potřebuje čas od času vypnout a užít si jen s vlastními myšlenkami. Pro mě to jsou například chvíle při masáži a sportu. Vyzkoušela jsem už snad všechno možné i ty největší blbiny jako masáž medem, lávovými kameny, kávou apod., za které platíte majlant, ale výsledek nikde. Nedávno jsem se nechala zlákat a vyzkoušela i tantrickou masáž. Proč? Tantra prý znamená svoboda, takže jsem chtěla zjistit, jaký je opravdový prožitek svobody. No, pokud o tom uvažujete, možná se vám moje zkušenost bude hodit…

 

Tantra znamená svobodu a tantrická masáž má člověka dovést k pochopení sebe samého. Já jsem se tím nechala zlákat, protože mimo jiné má prý tantrická masáž ukázat nový pohled na současný i budoucí život. Je třeba taky vědět, že to není úplně levná záležitost, ale co, za poznání ráda platím.

 

 

Když si o tantře přečtete, zjistíte toho hodně. Hlavně to, že při tomto typu masáže záleží na dotyku. Pravá masáž vám má prý přinést i něco více, než je orgasmus. Takže podle mého, je to dost velká výzva.

 

Věděla jsem, že tantra masáže jsou jiné, takže jsem do studia šla s dost velkými rozpaky. První šok, když jsem viděla svou masérku – žena ve středním věku, která no jak to říct slušně, nic moc. Následoval pokyn – svlékněte se do naha – mi taky moc nepřidal. Pak to začalo. Hlazení, masírování nohou, zad. Najednou pokyn, abych se otočila. A pozor – masáž prsou, letmé dotyky kolem intimních míst. Ano, kdyby mě tak hladil můj muž, tak super. Ale paní v letech? No to ne! Při tantře se máte poddat dotykům a užívat si je. To, jak se ale oprostit do toho, že vám masíruje žena, která vás ale absolutně nepřitahuje, to už vám nikdo neřekne.

 

Takže nyní bych už vyrazila jedině na masáž, kde si předem mohu vybrat svého maséra. Třeba z týmu, který na starost tantrické masáže Praha, bych  si vybrat dokázala. Tam zamířím příště poupravit si mínění na tenhle druh masáže.

 


 

Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.