TRUMPRUKA
5.12.2020
Kategorie: Politika

Zkrácený přepis posledního nejdůležitějšího projevu Donalda Trumpa

Sdílejte článek:

ADRI

Mívali jsme takzvaný volební den, nyní máme volební den trvající už týdny a měsíce. V tomto směšném období se stala spousta špatných věcí, zvláště když pro uplatnění naší největší výsady – volebního práva, nemusíte téměř nic prokazovat. Jako prezident nemám vyšší povinnost než hájit zákony a ústavu Spojených států. Proto jsem odhodlán chránit náš volební systém, který je nyní pod koordinovaným útokem a obléhání. Oponent mi řekl, abych se držel dál od voleb. „Nedělej kampaň, nepotřebujeme tě, máme to. Tyto volby jsou hotová věc.“

Ve skutečnosti se chovali jako by už věděli jaký bude výsledek. Mají to pokryté, možná ano. A to je pro naši zemi velmi smutné. Dnes podrobně popíšu některé šokující nesrovnalosti, zneužívání a podvody, které byly v posledních týdnech odhaleny. Například ve Wisconsinu, kde jsme byli o volební noci na vzestupu jsme nakonec nějakým zázrakem prohráli o 20 000 hlasů. No a já vám zde mohu ukázat, že ve Wisonsinu jsme vedli o hodně. A pak ve 3:42 ráno se stalo toto: (na grafu ukazuje prudký nárůst hlasů). Je to obrovský nárůst hlasů. Většinou pro Bidena. A dodnes se každý snaží přijít na to, jak se to mohlo stát. Od jasného vítězství o hodně hlasů jsem došel k prohře díky málu.
 .
Po celé zemi, jak zoufalí byli demokraté, vyplňovali hlasovací lístky lidí aniž by věděli, jestli se tito lidé ve volební místnosti objeví. A když se objevili, řekli jim: „Promiňte, ale už jste hlasovali.“ A kromě toho všeho máme tu společnost, která je velmi podezřelá, jmenuje se „Dominion“ Můžete stisknout tlačítko pro Trumpa, hlasování jde Bidenovi.
 .
Co je to za systém? Musíme přejít na papír, možná to trvá déle, ale jediným bezpečným systémem je papír, ne tyto systémy, kterým nikdo nerozumí, včetně lidí, kteří je provozují. I když si bohužel myslím, že někteří jim rozumí až příliš dobře. Například v jednom michiganském kraji, který používal systémy Dominion zjistili, že téměř 6000 hlasů bylo nesprávně přepnuto z Trumpa na Bidena. Ale to je jen špička ledovce. Jen to, co jsme zachytili, ale kolik jsme toho přehlédli? 96% politických darů společnosti směřovalo demokratům, jak překvapivé. Upřímně řečeno, když se podíváte na to, kdo společnost řídí, kdo ji má na starosti, kdo ji vlastní – tohle my vůbec nevíme.
 .
A zde je další příklad. Tohle je Michigan (ukazuje graf). V 6:31 ráno. Neočekávaně přišel skok v hlasování o 149 772 hlasů. Vyhrávali jsme o hodně. Tahle dávka byla přijata s údivem, nikdo o ní nic nevěděl. Od části, kdy jsem měl vyhrát až po ztrátu v těsném závodě. Je to zkorumpované.
 .
Při nedávném přepočítání v Georgii nekontrolovali podpisy na obálkách. Zjistili jsme, že mnoho hlasujících lidí podepsalo tyto hlasovací lístky nelegálně. Demokraté měli tyto volby zmanipulované už od začátku. Totální katastrofa. Ale přesně tohle jsme chtěli ukázat a doufejme, že to uvidí zejména soudy, nejvyšší soud Spojených států a snad udělá to, co je pro naši zemi správné.
 .
Podívejte se na lži, nezákonné činy a chování, kterých se dopustilo mnoho lidí ve snaze ublížit prezidentovi Spojených států. Nejtěžší věcí, kterou musím dělat, je vysvětlovat proč se všem těm lidem nic nestane. Těm, kteří byli přistiženi při špionáži mé kampaně. To se nikdy předtím nestalo a nemělo by se to prezidentu Spojených států stát nikdy.
 .
Jediné co musíte udělat vy je naslouchat a sami se přesvědčit, že důkazy jsou zdrcující. Důkazy podvodů, které jsme shromáždili v posledních týdnech jsou zdrcující. Ve skutečnosti stále existuje spousta času na potvrzení správného vítěze voleb. A to je to za co bojujeme. Se všemi těmi podvody nemůžete nechat jinou osobu, aby vám tyto volby ukradla. Po celé zemi lidé pospolu drží ceduli – STOP okrádání. Je důležité znát problémy s tajným hlasováním.
 .
Pensylvánie, Michigan, Nevada, Georgie, Arizona a většina ostatních států umožnila komukoli hlas jen poslat a umožnili hlasování i bez předložení jakéhokoli ID (identifikace občana). Hlasovalo se výhradně na systému důvěry, nebyla vyžadována žádná identifikace. Většina Američanů by byla šokovaná kdyby zjistila, že žádný stát v zemi jako podmínku hlasování ve federálních volbách nebude ověřovat občanství. To je národní ostuda. Žádná jiná rozvinutá země neorganizuje volby tímto způsobem. Nejde o činy lidí, kteří chtějí spravedlivé volby, jde o činy lidí, kteří chtějí volby krást, kteří jsou ochotni vytvářet podvody. Tyto volby byly zmanipulované. Nevadí mi pokud volby prohraju, ale chci prohrát ve volbách, které jsou fér.
 .
To co nechci je, že férovost byla americkému lidu ukradena, bojujeme! A už máme důkazy. Je to jasné. Mnoho lidí v médiích a dokonce i soudci to zatím odmítají přijmout: Vědí, kde je pravda. Vědí, kdo vyhrál volby, ale odmítají říci – You´re right.
 
  • Přeložila adri
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 707 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.